Jump to content

Ввесілля


Recommended Posts

Posted

Я і наречена з різних міст (відстань більше 1000 км). Весілля буде в Луцьку. Де провести церемонію викупу? Можливо хтось стикався з такою ситуацією, підкажіть оптимальний варіант... І ще один момент... Шукаю НЕПОГАНОГО тамаду.

Posted

З братом була аналогічна ситуація, викупляли в квартирі брата, тільки в іншій кімнаті, все пройшло гарно. Головне, щоб наречені не стикнулися раніше. Перейшов з кімнати в кімнату і все!

Або як варіант зняти квартиру, щоб було з маршами, сигналами авто і т.д.

І ще одне: замовте привітання Волинського народного хору, явище і враження незабутнє, брали собі на весілля, всі гості були в захваті.....

Posted

В мене була саме така ситуація - зняли 2-кімнатну квартиру на 2 доби, заодно і гостям було де жити.

Posted

В мене була тамадою Руслана Редько. Ось, можеш подзвонити і запитати, тел: 0 п"ять 0 66 вісім 3 вісім 50.

Все було організовано класно. Ми і гості були задоволені. :)

Posted

була присутня на декількох весіллях, які проводив професійний тамада, звати Сергій, 0667474513

враження мої та гостей просто чудові

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...