Перейти до змісту

Ремонтую комп’ютерну техніку на дому після 6,30 год. вечора.


gorm

Рекомендовані повідомлення

Ремонтую комп’ютерну техніку на дому після 6,30 год. вечора. Працюю в межах м. Луцьк. Надаю послуги по ремонту, чистці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника.

Запитувати Ігора тел.0503377324

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість послуг договірна. Гарантія також на словах, ремонтом займаюсь вже понад 7 років. В мене є вже досить солідний стаж, щоб надавати якісні послуги по ремонту ПК. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ремонтую комп’ютерну техніку на дому після 6,30 год. вечора. Працюю в межах м. Луцьк. Надаю послуги по ремонту, чистці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника.

Запитувати Ігора тел.0503377324

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтую комп’ютерну техніку на дому після 6,30 год. вечора. Працюю в межах м. Луцьк. Надаю послуги по ремонту, чистці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника.

Запитувати Ігора тел.0503377324

за таке щей гроші беруть ??? :blink: :blink: :blink:

Якшо хочеш бути майстом то напипиши чи щось нормальне вмієш робити а саме реболлінг БГА чіпів, трафарети, інфракрасну паяльню маєш ? , рукі хоч не криві? бо якшо цього не вмієш робити то послуги ремонту ти не надаєш це 100%, а просто займаєшся профілактикою, яку може зробити кожен безкоштовно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за таке щей гроші беруть ??? :blink: :blink: :blink:

Якшо хочеш бути майстом то напипиши чи щось нормальне вмієш робити а саме реболлінг БГА чіпів, трафарети, інфракрасну паяльню маєш ? , рукі хоч не криві? бо якшо цього не вмієш робити то послуги ремонту ти не надаєш це 100%, а просто займаєшся профілактикою, яку може зробити кожен безкоштовно !

Чому лізти в чужу тему? Створи свою, напиши:

"Безкоштовно надаю послуги по ремонту, профілактиці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника."

і нижче розпиши, скільки інфракрасних станцій маєш, які трафарети і про свої золоті руки не забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за таке щей гроші беруть ??? :blink: :blink: :blink:

Якшо хочеш бути майстом то напипиши чи щось нормальне вмієш робити а саме реболлінг БГА чіпів, трафарети, інфракрасну паяльню маєш ? , рукі хоч не криві? бо якшо цього не вмієш робити то послуги ремонту ти не надаєш це 100%, а просто займаєшся профілактикою, яку може зробити кожен безкоштовно !

Чому лізти в чужу тему? Створи свою, напиши:

"Безкоштовно надаю послуги по ремонту, профілактиці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника."

і нижче розпиши, скільки інфракрасних станцій маєш, які трафарети і про свої золоті руки не забудь.

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за таке щей гроші беруть ??? :blink: :blink: :blink:

Якшо хочеш бути майстом то напипиши чи щось нормальне вмієш робити а саме реболлінг БГА чіпів, трафарети, інфракрасну паяльню маєш ? , рукі хоч не криві? бо якшо цього не вмієш робити то послуги ремонту ти не надаєш це 100%, а просто займаєшся профілактикою, яку може зробити кожен безкоштовно !

Чому лізти в чужу тему? Створи свою, напиши:

"Безкоштовно надаю послуги по ремонту, профілактиці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника."

і нижче розпиши, скільки інфракрасних станцій маєш, які трафарети і про свої золоті руки не забудь.

такі послуги як: профілактиці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника." може зробити кожен другий більш менш розумний і досвідчений юзер пк, А такіх майстрів я знаю, Хотів я шоб вони мені поставили водну помпу на мою водянку + на відеокарту протянули водне, то вони як побачили і щось поморозилися і сказали мені шо на відео я водне не підключу і треба ще одну устаноку, то я посміявся і забив на тих майстрів, коли знайшов паро годин вільного часу то купив насоса , перехідника залман, дві трубки , термоінтерфейс і усе надійно протянув на відеокарту і усе працює добре бо я знаю що робив це для себе і якісно, а ті майстри роблять шонібуть і якнебуть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут тільки один нормальний майстер є це: mix_forever , ви подивіться як він гарно обшиває ноути і усе робить на совість, а всі інші майсти деруть компютери як мавпа газету !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому лізти в чужу тему? Створи свою, напиши:

"Безкоштовно надаю послуги по ремонту, профілактиці та налаштуванню комп’ютерів. Чистка від вірусів. Можу зменшити акустичний шум комп’ютера, оптимізувати систему охолодження, навести порядок з проводами в середині системника."

і нижче розпиши, скільки інфракрасних станцій маєш, які трафарети і про свої золоті руки не забудь.

:smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремонтую бо мені це подобається, і не за ради грошей(я маю роботу і достатньо заробляю). Привик робити все якісно та швидко. Інфракрасної станції не маю, але вона мені і не потрібна я ж не писав, що перепаюю чіпсети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorm паяти, реболити, прогрівати, це називається ремонтую.

а те що ти робиш, це забавки в які може гратись люба дитина 14ти річного віку.

а переставити вінду (нажавши 10 клавіш) це називається не "ремонтую пк", а "переставлю вінду", разницу чуствуеш ?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...