Перейти до змісту

Пасха...


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

Незнаю як ви але Пасха і після обіду 13-14 годин ... немає чим зайнятись .... пропоную кудись поїхати ...так як ідуть вихідні можна і з ночівлею .... ваші пропозиції .... мін 60 км макс з ночівлею 300 ... хто хоче ... і може ... буду радий поїхати маршрут і відстань пропонуйте (неваажливо).... я на дорожніку=).... темп 20-30 можу тримати ...

Кстаті ...хоче поїхати 1 людина час і відстань неммає значення .... але в нього немає велосипеда ..якщо хтось може поділитись ... людина залюбки поїде =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті ...хоче поїхати 1 людина час і відстань неммає значення .... але в нього немає велосипеда ..якщо хтось може поділитись ... людина залюбки поїде =)

Велосипед людина може обрати тут.

А для форумчанина і на свято зробимо спеціальну ціну :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю як в Вас але в мене трішки змінились плани .... можу поїхати в понеділок на 9-00 ...

любий напрямок .... Рівне ...Дубно Ковель ...Маневичи .... пропонуйте самі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Пропоную, завтра приєднатись до наших страших вело-туристів у воротнівських угіддях.

Як то кажуть, якйо ковбаска і вперед поніжитись на сонці.

10 вхід в парк, довго чекати не буду.

Хто підтримає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох і краса сьогодні, ляяяяпооооотаааааааааааа. щойно приїхали. Танюша і компанія лишились ночувати, а ми з Саньою ломанули додомцю. Теплиня, сонечко на горизонті сідає, крааасааааа :g15:

Завтра, нажаль, приєднатись не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"10 вхід в парк, довго чекати не буду."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы съездили, порыбачили, переночевали. Все было замечателно. И юшка была.

На обратном пути еще в Лопатынь заехали.

Километраж, в самый раз, чтобы хороше прокатиться, достаточно удалиться в дебри и при этом не замахаться и порыбачить в удовольствие. ))))

post-2946-0-03141500-1303751528_thumb.jp post-2946-0-26196800-1303751540_thumb.jp

post-2946-0-50231200-1303751554_thumb.jp post-2946-0-34761100-1303751566_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчера Вас видел перед поворотом на Омельне!!!Ми с Братом пешочком ишли с Луцка на Лопатынь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчера Вас видел перед поворотом на Омельне!!!Ми с Братом пешочком ишли с Луцка на Лопатынь!

О!

Что-то вы поздненько шагали на Лопатынь. Нас этим озадачили. Обычно в эту пору уже домой топают.

Ты с Дотером и в полукедах, или тот, второй?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с Дотером!Мы ишли с ночёвкой!В тот день была цель дойти только до Журавичь!А на следующий день дошли уже в Лопатынь!Бо малой пока не хочет садится на вел путешествовать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо малой пока не хочет садится на вел путешествовать!

Правильно делает. Попробует разок велом, больше пешком не захочет.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я как на вел пресел почти пол года пешком не ходил!Ну нечего ише убалтаю! но на даный момент дорогое удовольствие!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Я за!!!

Дракон,якщо ти є в контактах то знайди мене,бо я тут не крепко розумію цей сайт. http://vk.com/id92413060

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за!!!

Дракон,якщо ти є в контактах то знайди мене,бо я тут не крепко розумію цей сайт. http://vk.com/id92413060

Глянь на дату) Останній пост в цій темі був 28 квітня 2011 року)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...