Перейти до змісту

Alexander Zaplacinski - Фотогалерея


BlackRainbow

Рекомендовані повідомлення

Еще чуть-чуть, и эти краски исчезнут, наступит золотая пора =)

y_f69e58a1.jpgy_29dd85c7.jpgy_2a47283b.jpgy_c589742a.jpgy_d37e5511.jpgy_36a6d428.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 465
  • Створено
  • Остання відповідь

ух ти, Саня ти де таких знайшов?

На пленэр случайно попал, фотографы "поделились" моделями :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пленэр случайно попал, фотографы "поделились" моделями :D

что, взял себе одну? ))

я бы черненькою себе взял! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пленэр случайно попал, фотографы "поделились" моделями :D

что, взял себе одну? ))

я бы черненькою себе взял! )

Я себе ничего не брал ) Просто пофотографировал немножко кто позировал )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе ничего не брал ) Просто пофотографировал немножко кто позировал )

ех... а такая рыбка была, да я бы горло за нее не то что просто пофоткать! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки шикарні. Безумовно.

Але, фото молодят та майбутніх батьків однотипні. Як і фото "моделей" (позуючих).

Фото спонтанні або фото пейзажів значно кращі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотки шикарні. Безумовно.

Але, фото молодят та майбутніх батьків однотипні. Як і фото "моделей" (позуючих).

Фото спонтанні або фото пейзажів значно кращі.

Спонтанные фото, их еще называют "Жанровым портретом" лучше всего передают характер, эмоции и настроение человека, чем постановочные фото с напряженными "моделями" которые пришли в первый раз на фотосессию к незнакомому фотографу, поэтому первые смотрятся интересней. Ну еще нехватка опыта в работе с людьми так же пока-что присутствует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они уже здесь! :D

Случайно поймал) Фото из окна, в руках камеру вертел, и на 2-3 секунды она села на ветку напротив, еле успел :)

y_f557ac74.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ за нормальний вотермарк на фотках.

Ну не художественное же лого свое лепить на репортажку, я об этом уже писал )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лого має буть таким щоб не відволікало від фотографії, а не ті нечитаємі завітюлькі blush.gif А в ідеалі, глянув на фото, сподобалось і тоді в куточку шукаєш хто автор, а не так як більшість творців "шедеврів", наліплять своїх "лого" спереляку що хтось вкраде їхнє фото blink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лого має буть таким щоб не відволікало від фотографії, а не ті нечитаємі завітюлькі blush.gif А в ідеалі, глянув на фото, сподобалось і тоді в куточку шукаєш хто автор, а не так як більшість творців "шедеврів", наліплять своїх "лого" спереляку що хтось вкраде їхнє фото blink.gif

Я на эту тему уже писал Логосы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слідкую за цією темою. фото мені подобаються. гарні і навіть дуже, але якісь занадто схожі одна на одну. таке враження, що автор трохи зажатий в стилістичному плані і не хоче виходити за якісь певні межі. або як варіант викладає лише такі фото. звичайно ж все ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слідкую за цією темою. фото мені подобаються. гарні і навіть дуже, але якісь занадто схожі одна на одну. таке враження, що автор трохи зажатий в стилістичному плані і не хоче виходити за якісь певні межі. або як варіант викладає лише такі фото. звичайно ж все ІМХО :)

Ван Гог, Сальвадор Дали и все остальные художники рисовали в одном стиле, и за это их никто не упрекал, сравнение конечно дерзкое и я не мего гуру фотографии в Луцке, но за ваше ИМХО спасибо, постараемся чем-то разнообразить работы =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...