Перейти до змісту

Робота!


robota

Рекомендовані повідомлення

ок. давайте так: я хореограф без диплому про хореографічну освіту, член Української асоціації виконавців східного танцю на Волині, офіційний тренер (від цієї ж асоціації), що конкретно і по пунктах ви можете мені запропонувати? я думаю так буде легше зрозуміти вас..

Лекцию :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы бы,(б)Зданевичи, сами подучились малЁха, перед тем, как других учить... :g05:

Дорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. давайте так: я хореограф без диплому про хореографічну освіту, член Української асоціації виконавців східного танцю на Волині, офіційний тренер (від цієї ж асоціації), що конкретно і по пунктах ви можете мені запропонувати? я думаю так буде легше зрозуміти вас..

Лекцию :)

ну.. скажем лекции я и сама могу читать, а конкретное обучение, кроме лекций? (я надеюсь топик стартер не предлагал обучение в виде только лишь одних лекций..) а работа?? есть предложения??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок конюха це так, але в толкового конюха зарплата від 5 тис грн.... :)

А не конюхи отримують і то менше :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок конюха це так, але в толкового конюха зарплата від 5 тис грн.... :)

А не конюхи отримують і то менше :)))

значить конюхі їм вже не по зубам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони пропонують пошук роботи, за що я так розумію забирають першу зарплату, або три... вже такі фірми бачили... даєте свої данні, вам шукають роботу, а ви йдете і самі говорите про умови праці з працедавцем. тобто та сама біржа праці, тільки приватна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...