Jump to content

Робота!


robota

Recommended Posts

Posted

Вакансії:

- оператор АЗС

- продавець (знання касового апарату та обліку з 9-18)

- юристконсул (досвід від 3 років!!) ТЕРМІНОВО!!!!

- Перукар універсал чоловічий переважно зал,досвід роботи від 2 років,вік до 35 років!

- флорист з високим рівнем роботи

- інструктор з плавання,

- хореограф

- інструктор групових програм(фітнес)

- інструктор з йоги

- інструктор з аквафітнесу

Якщо з'являться питання, писати в приват!

Здесь не вкотакте, не нужно изголяться со шрифтом до такой степени.

Di

Posted

это ф какой из соц сетей учат писать таким (что всматриваться нужно) шрифтом?

если никто не пойдет на "юристконсул" то я схожу - уж очень хочется посмотреть что это за специальность такая :)

Posted

это ф какой из соц сетей учат писать таким (что всматриваться нужно) шрифтом?

если никто не пойдет на "юристконсул" то я схожу - уж очень хочется посмотреть что это за специальность такая :)

Дипломат? :)

Posted

та зробили помилку в слові юрисконсульт...і тут вже таке!!!!і це не спеціальність, а вакансія!!!!

Posted

Діловий центр ????? :sq_ye:

Прошу прощения за офф, но на Борде принято в топстарте указывать более подробную информацию, что, где, как, куда... номера телефонов, адреса, дабы не утруждать читающих обращаться в личку, и ждать непонятно сколько времени ответа на интересующие вопросы...

тем более, когда это касается роботы, если мопед не Ваш, а Вы просто разместили обьяву - так и скажите.

Благодарю за внимание. :)

Posted

Діловий центр!!!

в діловому центрі ваш офіс случайно не знаходиться між офісом в якому вчать "як стати міліардером" і офісом "продаємо масажори для всєх частєй тєла"?

Posted

ахахахха..нє ми таке не продаємо))))

наша фірма займається тренінгами, навчанням, перевіркою персоналу....

Діловий центр Квадрат Зданевича!!!

Posted

наша фірма займається тренінгами, навчанням, перевіркою персоналу....

тепер утоняємо (ну шоб нам малоімущім було понятно всю тєхналогію развода роботи):

Ви даєте роботу у себе в офісі? Ви займаєтесь "перепродажею персоналу" чи всетаки ви вчите персонал і стригти і заправляти машини? <_<

Posted

наприклад якшо людина приходить і шукає різноробочого,то вона полюбому в офісі не сидить...якщо шукають офісну роботу...шукаємо офісну...

зараз дуже треба хлопця на офіс,який знає дуже добре фотошоп,розробка логотипів в поліграфії!

навчаємо персонал з любої категорії,як продаж так і послуг!

Posted
Діловий центр Квадрат Зданевича!!!

Посмотрел сайт этого центра, лично мне всё ясно...

навчаємо персонал з любої категорії,як продаж так і послуг!

Вы сможете научить меня разбираться в интегральном исчислении, научить плавать с аквалангом, танцевать брейк данс, рисовать по круче Пикассо, петь по круче Паваротти, летать по круче Гагарина,прыгать по круче Бубки ???

Сможете ? Тогда я уже иду к вам на ваши тренинги...

Posted
мда....я так зрозуміла що ти нічого не зрозумів..

возможно, но на сайте пишет

Проводимо навчання чотирьох типів:

• дистанційне (через e-mail);

• індивідуальне (коучінг);

• групове (тренінг);

• комплексне.

у меня простой вопрос, поэтому хотелось бы услышать такой же простой ответ:

каким образом вы можете меня научить через емейл? и чему вы можете меня научить?

как лить водичку на уши слушателей ?

и ещё ..

А эта странная фраза: Собака -друг человека (с)Бриллиантовая рука Наша компанiя займається навчанням та перевiркою роботи персоналу...

вопрос: а кто вообще то у вас проверяет работу инженера - конструктора летательных аппаратов ? или же врача - гинеколога ?

я что то путаю ?

Posted

мда....я так зрозуміла що ти нічого не зрозумів..............

Да тут кажись никто ничего не понял...

Вывод или все идиоты... или вы не можете чётко и понятно представить себя

Posted

я ж написала в торгівлі і в послугах(різні супермаркети, гіпермаркети, магазини, підприємства, заклади відпочинку типу боулінг,більярд, кафе , ресторани...) ми проводимо перевірки і навчання..це входжить наприклад.як спілкуватись з людьми, як можна більше грн заробити...навіть при гарному відношені!!!..

Posted
наприклад,як спілкуватись з людьми, як можна більше грн заробити
:)

Вы уж извините,дело в том, что контингент Борды очень специфичен, в том плане, что все в курсе про эти ваши разные тренинги, где учат всего и всему понемножку, хотя всю эту учёбу можно поместить в одно предложение:"Молоть языком так, что бы клиент был твой".

Поэтому и такая реакция на топстарт.

Posted

і одне і інше!!

Дивіться, якщо кадрове агенство, то логіка зрозуміла. Вони беруть % від зарплати і пропонують реальну роботу (хоча більш логічно було б брати платню за спеціаліста з самого підприємства, але ця схема не для такої держави як наша і працює дуже рідко).

Якщо це тренінг (реальний, а не такий як ви), то офіціанта вчать манерам етикету, правилами розкладання ложок і вилок (сервізування?) на столі, вчать правильно радити для свого клієнта страви (виключати алергії, та враховувати смакові вподобання), знати повний склад тих страв, які пропонує ресторан клієнту - таке можуть дозволити собі тільки одиниці закладів харчування в луцьку. За таку послугу теж платить роботодавець цього офіціанта, щоб покращити сервіс, а отже і прибуток закладу.

Логіка ваша - не зрозуміла і явно пахне разводом (краще вже заповняти анкети в інтернеті чи нажимати на банери, чи дивитись рекламу 30 секунд, там хоча б з дому не потрібно виходити, гроші і час можна віддати безпосередньо з свого дому), чому мене може навчати барига, який так само вміло продає масажори і вчить людей ставати міліонерами, та щей може навчити як правильно підкатити до дівчини, щоб та йому дала (читай як "пікап")?

Posted

ок. давайте так: я хореограф без диплому про хореографічну освіту, член Української асоціації виконавців східного танцю на Волині, офіційний тренер (від цієї ж асоціації), що конкретно і по пунктах ви можете мені запропонувати? я думаю так буде легше зрозуміти вас..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...