Перейти до змісту

"Кромберг і Шуберт" по Аверсу


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

2 Igrek: Лінгвіст -магістр, це ти? ;-)

2 інші: в мене там мама працює: перерва на обід 20 хв, здається.

Самі проводи в якомусь порошку....

А самий прикольний штраф: " За підбурювання до стайку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу, я там не працюю. Але хлопці і дівчата, стосовно 750 грн максимум. Я, наприклад, вчителька в школі, виходячи на роботу, як молодиий спеціаліст я мала мінімальну зарплату (300 грн), наступне підвищення після атестації через три роки - на 50 чи 70 грн, точно не пам.ятаю, а щоб мати більше, треба було зі школи не вилазити. А робота в школі - це купа дитино-годин, важкі діти, батькі, підготовка до уроків дома, класне керівництво, громадська робота (це коли тебе заставляють іти на мітинг з дітьми, або нести квіти на чергову дату до чергового пам.ятника). Молоді вчительки тікають на кромберг, як далеко бачать (і задоволені). Стосовно перерви, вчителі мають максимум 20 хв перерви між уроками - за мінімальну зарплату. От. А ця вся мова - гниль наскрізна. Не настільки дурні німці, щоб щось так відверто порушувати, до них і так всі чіпляються, все відбувається згідно з законодавством (а вже яке в нас законодавство, ми всі чомусь скромно мовчимо, як і мовчимо про те, що мене, вагітну, в державній установі відправляли працювати в клас, закритий на карантин по вірусному гепатиту - Б, що моя, знову ж таки вагітна подруга, працювала в одному з луцьких банків на сидячій роботі з дев.ятої до дев.ятої, без перерви, про безоплатні понаднормові). А стосовно дупи, яку за такі гроші не піднімеш з дивана, то проблема, виключно, тої дупи, маю одного знайомого чоловіка, який теж не підніме, - в результаті живе в жінки на шиї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно...

Ну как говорится "С каждого по возможности, каждому по потребности".

700 грн для подработка студенту или человеку без образования думаю средне более-менее достаточно.

Насколько я знаю там есть еще работа по какойто пайке, перед принятием на роботу полное медицинское обследование, зарплата около 1200 сразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я знаю там есть еще работа по какойто пайке, перед принятием на роботу полное медицинское обследование, зарплата около 1200 сразу.

А ось ця робота точно шкідлива, так як передбачає контакт зі шкідливими випарами кислот і ще якоїсь херні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет не сильно внимаюсь... Они ж там не свинец в галонах на конвеере льют, а просто микросхемки спаивают, че електронщики тож чтоль на вредной профессиии работают?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю точно шо дають зразу кредитку ...

і в перших 3 місяці можна до 1000 взяти кредит :lol:

потім можна більше ..

Да, при оформлении зарплатной карты сразу давали кредитную. Потом, когда проработаешь пол года, можно установить на карту кредитный лимит например 5000грн, и сможешь брать кредит до 5000грн. Но это не есть плюсом Кромберга. Любой человек который работает может пойти в банк и оформить себе кредитку, например в Приватбанке:

http://privatbank.ua/info/index1.stm?fileName=5_10_3ar.html

ну всеравно....

этот завод пока в "плюсах"

у меня ...

А у меня в минусах. Я там работал два месяца весной 2006года. Ушол оттуда, и не жалею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але кажуть якшо є технічна оствітає, то якісь нормальні місця дають ... і зарплата від 1000 :lol:

але ж знов ...

інформацфя не підтверджена :lol:

В чем проблема? Возьми свои дипломы, сьезди к ним в отдел кадров, и спроси что они тебе могут предложить. Мне они предложили только "оператора конвеерной линии" - это у них самая низкая должность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядя Саша ...

Праблема та не у меня :D

я работу не ищу :D

я как бы интересуюсь ... так ли это ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...