Перейти до змісту

"Кромберг і Шуберт" по Аверсу


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Вчера в новостях увидал сюжет про завод. Как наше великое начальство перерезало ленточку, а директор рассказывал как у них всё ауенно. А потом рассказывали работники что платят им максимум 750 гривен, мизерной премии лишают за всякую фигню. Изголяются местные начальники.

Что поразило сразу, то что работники даже без спецодежды :)

ЗЫ Статья в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорят что он и вреден для сдоровья/окружающей среды ...

хз ...

посмотрим....

начнут дети с 3мя сиськами рождаться .... знач нармас :)

а мож и воообще перестанут ;) хреново..

будет видно ....

зато кажись 3 000 рабочих мест дали городу :)

это оч большой +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Був я там вчора. Ось дещо кинулось в очі на дошці оголошень:

- Не вийшов на роботу - повинен попередити в 24 годинний термін начальство. За два таких випадки без попередження в строк - звільнення по статті з трудового кодексу.

- З перегаром (після вчорашньої гулянки) на роботу не пускають, з підозрою на наявність алкоголя в організмі відправляються на медогляд в заводських медпункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за прогулы нигде по голове не гладят ;) За пьянки тоже :)

А то что вредное производство и несоблюдают правила ТБ - плохо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня 2 знакомых там работают.

Короче говоря, у них там з/п непосредственно от стажа зависит. Так что если устроится к ним, скажем, на работу, электрик, на протяжении первого года его средняя з/п составит 600 грн. (как по мне, это вообще мизер, я б за такие гроши и жопу от дивана не отрывал бы) + типа деньги на питание, проезд и т.п. В итоге набегает максимум 750 грн., как было сказано выше.

НО! Говорят, через несколько лет зарплату повышают. То есть тот самый электрик (после некоторого повышения квалификации, естесственно) через пару лет уже может получать и 1500... Не знаю, правда ли, но это уж надо подождать эти самые пару лет и посмотрим :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НО! Говорят, через несколько лет зарплату повышают. То есть тот самый электрик (после некоторого повышения квалификации, естесственно) через пару лет уже может получать и 1500... Не знаю, правда ли, но это уж надо подождать эти самые пару лет и посмотрим :blink:

Це все чутки. І на скільки цінують вони старожилів буде видно тільки з часом.

А реальність - це те, що з заробітної плати вираховують штрафи за будь-які провинності. Наприклад за те, що на робочому місці насмічено.

Мізерні зарплати і важкі умови праці спричиняють великий плин кадрів. Лучани на таку роботу йдуть неохоче, тому завод змушений набирати робочих з навколишніх сіл (і не тільки Луцького району, а й прилеглих до нього). Роботодавець забезпечує транспортування працівників, тому селяни вважають за щастя працювати за 600 грн. і погоджуються на таку роботу. А це в свою чергу збиває ціну робочої сили лучан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я там вчора. Ось дещо кинулось в очі на дошці оголошень:

роботу шукаешь?... :blink:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але кажуть якшо є технічна оствітає, то якісь нормальні місця дають ... і зарплата від 1000 :blink:

але ж знов ...

інформацфя не підтверджена :lol:

знаю точно шо дають зразу кредитку ...

і в перших 3 місяці можна до 1000 взяти кредит :lol:

потім можна більше ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю точно шо дають зразу кредитку ...

і в перших 3 місяці можна до 1000 взяти кредит :)

потім можна більше ..

Це було донедавна. Підприємство співпрацює з Надра-банком в плані зарплатного проекту, згідно якого працівникам відразу надаються кредитні картки з відкритим лімітом. Але співпраця з банком не пішла потрібним руслом. Не знаю, яка сторона була ініціатором, але банк працює над закриттям кредитних карток працівників Кромберга. Траплялися випадки прострочення платежів по кредитах. А так як працівник, пропрацювавши 2 місяці, звільнився і не погасив кредит, то банку важко потім його повертати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну всеравно....

этот завод пока в "плюсах"

у меня ...

незнаю как там он с загрязнением окружения и вредом для здоровья ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок шкідливості це гон, кабель приходить в бухтах, його обжали на стендах і все. Мені кажеться що на ДПЗ чи Цукровому шкідливіше чим там. А ось про ТБ може бути- вони лінії замість однієї на туж саму площу вмістили дві............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні фіга там воно не шкідливе. Привезли окремо кабелі в бухтах, з них змотали цілу проводку і відправили назад - що тут шкідливого. Є там певні спеціальні операції, що може й мають якийсь вплив на здоров'я. (А що зараз не має впливу (в бібліотекарів - книжковий пил, у водіїв - вихлопні гази, і т.д. і т.п. Може на будівництві краще чи ремонти робити? Та й просто по місту гуляти теж мабуть шкідливо і їсти те що ми їмо.) Наша влада зробить шкідливим все, що не приносить їм якихось понаднормових баришів.

Найважче (і мабуть найшкідливіше) - це стояти цілу зміну. Але тут вже що поробиш - не хочеш, не можеш - не працюй. Оплата дійсно порівняно мала і тому плинність кадрів - і нічого з цією політикою не зробиш, коли відчують, що треба підняти зарплату, може й піднімуть. Побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот что скажу. Да, немцы всегда славились своей педантичностью и скупостью. Ни одного евро лишнего никогда не потратят. Но по отношению к простым украинцам, это, IMHO, натуральное унижение.

Знакомый, проработавший там полгода, говорит, что немцы страшно напрягают.

Стоячие рабочие места и гибкая система штрафов практически за все (вот уроды) - короче говоря, не привык украинец к такому рабочему месту. Да еще и за 600 грн. Прям издевательство какое-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И как впечатления?

Все в житті суб'єктивно: комусь добре, комусь погано. Мені добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормально :)

слухай... а багато всього народу працює ?

Десь до 1500 мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот что скажу. Да, немцы всегда славились своей педантичностью и скупостью. Ни одного евро лишнего никогда не потратят. Но по отношению к простым украинцам, это, IMHO, натуральное унижение.

Знакомый, проработавший там полгода, говорит, что немцы страшно напрягают.

Стоячие рабочие места и гибкая система штрафов практически за все (вот уроды) - короче говоря, не привык украинец к такому рабочему месту. Да еще и за 600 грн. Прям издевательство какое-то.

Вот насчет того, что скупердяи, то 100%. Когда технику закупают, то чуть ли не цирк устраивают... Хотят чтоб им все привозили почти по киевским ценам... Довольно нелепо выглядит, когда поставляешь товара на сумму тисяч в 60-70, а зарабатывваешь на этом гривен 300-500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на скільки % запущено виробництво ?

100% ??

Ну якщо в твоєму ж пості написано, що планується 3000 (а це здається дійсно так планувалось), значить не на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...