Перейти до змісту

Порівняння цін у магазинах побутової техніки


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно купували холодильник. В процесі вибору була накопичена інформація про ціни у деяких магазинах побутової техніки м. Луцька.

Викладаю її. Можливо комусь стане у пригоді. Моє враження таке. Різниця в цінах є. Але ще треба враховувати асортимент, доставку (у більшості "під під"їзд", а в квартиру за окрему плату (10-15 грн/поверх)). Також беріть до уваги умови гарантійних зобов"язань продавця (перед тим як слухняно підписати гарантійку уважно почитайте і відмовтесь від невигідних і незаконних. Це зробити реально! Якщо продавець взяв гроші, вважається угода укладена. Далі ви, як учасник угоди, вимагаєте свої ЗАКОННІ умови).

post-6584-0-69765600-1303057344_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу ти серйозно підходиш до покупок

респект

Мені було важливо побачити які моделі є реально в наявності. Заодно записав і ціни. Вибрав Горен"є. Подивився відгуки у неті - вибір ніби закріпив. Але в магазині знайшов в обраній моделі недолік, про який ніхто не писав у неті (досить ніжні на вигляд полички у морозилці). Тому реальний вибір зробили на іншій моделі (візуально побачивши її). Глянув у свої записи на ціни і вибір магазину був зроблений (з урахуванням сервісу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені найбільше ціни у новому софтлайні сподобалися :)

Ціни там непогані (є нижчі). Але там виявилися одні з найпривітніших продавців. Особливо одна дівчина - консультантка. Спершу формально розказувала стандартні фрази. А потім більш відверто розповіла про холодильники. Ще, до речі, непоганий консультант у магазині Етехніка на Соборності. Консультанта у магазині Технолюкс біля Варшавки краще не турбувати. Таке враже, що усі йому щось винні....

Багато що можу розказати, але не хочу нав"язувати свою думку. Аналізуйте асортимент (на листку представлений не увесь асортимент, який був в наявності, а лише ті, які мене цікавили),порівнюйте ціни. Не розглядав Самсунг, Лижи, Снайгу, Шарпи та ноуфрости.

Успішних покупок. Якщо у когось буде цікава співставна інформація по іншій побутовій техніці, комп техніці, мобілках - викладайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно перестав розуміти людей, котрі купують побутову техніку в реальних, а не в інтернет-магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно перестав розуміти людей, котрі купують побутову техніку в реальних, а не в інтернет-магазинах

інколи економія в 1-1,5% відсотки, яку забезпечують інтернет-магазини не варта того, що б на неї зваблюватися.

По-перше, у звичайному магазині реально бачиш товар, який купуєш (самей той, який купуєш). По-друге, у випадку проблем з товаром у гарантійний термін "спілкуватися" з реальним магазином значно простіше, ніж з віртуальним підприємцем, який як "перелітна пташка", сьогодні на одному офісі, а завтра переселяється ... у невідомість. По-третє, незлежна сервісна служба, до якої доведеться звертатися самому у випадку купівлі товарі у віртуального продавця у товарі на тимчасове користування може відмовити (і штрафом її не налякаєш). А магазин під страхом штрафу повинен викручуватися, йти на поступки покупцю. Загалом, якби інтернет-магазини були абсолютно ідеальним варіантом купівлі, ніхто б у звичайні магазини не ходив. Ще одие недолік віртуальних магазинів: вони не можуть надати товар "вже і відразу". Саме за рахунок економії на складських запас вони мають нижчі ціни

Тому не варто так безапеляційно заявляти! Твій вибір - низькі ціни, мій - розумні ціни (не завжди найнижчі)+ сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MatroZZZkin: Далеко не все полезут в интернет - читать о будущей покупке.

MatroZZZkin: Хотя у меня есть друг - он пока купил утюг успел стать ветераном на трех форумах посвещенных бытовой технике...

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій вибір - економія часу, грошей, та уникання спілкування з консультатами а-ля "з технолюксу біля Варшавки", читай - економія нервів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Якщо купувати якусь дорогу річ, то спочатку краще почитати відгуки на різних форумах, тому що в магазинах продавці зазвичай говорять тільки переваги тої чи іншої техніки, а про недоліки вам ніхто не скаже.....просто щоб уникнути проблем в майбутньому краще не пошкодувати кілька годин вільного часу і дізнатися якомога більше про свою майбутню покупку.....Це особисто моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо купувати якусь дорогу річ, то спочатку краще почитати відгуки на різних форумах, тому що в магазинах продавці зазвичай говорять тільки переваги тої чи іншої техніки, а про недоліки вам ніхто не скаже.....просто щоб уникнути проблем в майбутньому краще не пошкодувати кілька годин вільного часу і дізнатися якомога більше про свою майбутню покупку.....Це особисто моя думка

та й якщо не дуже дорогу то те ж саме. Правда iнколи наступають нюанси типу *халява* *треба срочно* * хочу вже* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.5%?? в мене на холодильнику вийшло 1.5кгрн. на другий день принесли в квартиру.

мій рецепт: підбираю моделі по х-кам в яндекс маркеті, рейтингам, відгукам + походеньки по магазинам (помацати, порівняти ціни. крім дезінформації від продавців нічого не почуєш). зупиняєшся на моделі, шукаєш нетмагазин (є вже перевірені особисто неодноразовими покупками). часу трохи більше на покупку витрачаєш, зате вже точно знаєш що купляєш, за що платиш ту цну + суттєва економія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
крім дезінформації від продавців нічого не почуєш

Верно замечено, у Skorpio76 к примеру записан холодильник BOSCH 36V13 производства трёх разных стран, хотя выпускается эта модель исключительно в Турции - респект Софтлайну :)

В Етехнику раньше ходил посмеятся, такого откровенного бреда ни в одном магазине не слышал, но может взяли кого то пограмотнее, раз консультация понравилась. Хотя цены там действительно приятные и заказать по телефону можно, с доставкой, так сказать.

В прошлом сам продавец консультант, так что разбираюсь малёхо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

Наведу свій приклад. Купував газову плитку. По Луцьку об'їздив близько 6-ти точок. (Інтернет-магазини відпадали, так як потрібно було реально побачити товар і «помацати»). Зупинився на магазині Делюкс, що на Волі (не сприйміть за рекламу), там необхідна мені газова плитка була на 700 грн дешевша, ніж в Ельдорадо, і на 300 грн дешевша, ніж в Шоці. і ще й доставка в межах міста безкоштовна. Дивує така разюча різниця цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Прикольно, але схоже усі магазини змовилися і тримають однакові ціни на техніку та електроніку.

Чи є якісь варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...