Перейти до змісту

Клуб "Волинь"


Teo

Рекомендовані повідомлення

От і знову залетіли наші хлопці, тепер вже з МФК Миколаїв(3-1), цікаво, а коли ж все це закінчиться?

Будем надіятись що в наступному сезоні все піде на краще :) . Дуже хотів би побачити команду в Вищій лізі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь
Волинь 12 місце в першій лізі! Яке вже буде місце у вищий лізі?

За рік думаю команда зіграється і показуватиме нормальний футбол, хоче може нічого такого і не буде... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да грозився Кварц, з наступного сезону за Вишку боротись, але з такою грою, думаю, нам швидше світить, класичне дербі часів СРСР - ВЕРЕС - ВОЛИНЬ.

Знойомі з рівного вже потирають руки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Знойомі з рівного вже потирають руки:)

І таке може бути.... :):) . Будем сподіватися на гравців і звичайно на Кварцяного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки й лишається сподіватись.

Хоча, якщо серйозно, то сезон вони провели нормально, !!!відносно!!! Це ж тільки подумати, бувало таке, що в матчі виходили пацани яким по 15 років. Хай би там який талант не був, але це ж 15 років!!! Воно ще навіть не сформоване повністю в тому віці, а вже мусить проти 30-річних мужланів грати. Кварцяний в цьому плані, якийсь, трохи "мазахіст":)

Але молодь обкатав, а це в першу чергу - досвід. Грозились прикупити пару досвідчених плеймейкерів. І там подивимось, якось дуже хочеться вірити.:)

Ну а остався останній матч, і думаю попри все, треба піти і підтримати хлопців, щоб наступного року їм любі дядечкі були по зубах!!!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки й лишається сподіватись.

Хоча, якщо серйозно, то сезон вони провели нормально, !!!відносно!!! Це ж тільки подумати, бувало таке, що в матчі виходили пацани яким по 15 років. Хай би там який талант не був, але це ж 15 років!!! Воно ще навіть не сформоване повністю в тому віці, а вже мусить проти 30-річних мужланів грати. Кварцяний в цьому плані, якийсь, трохи "мазахіст":)

Але молодь обкатав, а це в першу чергу - досвід. Грозились прикупити пару досвідчених плеймейкерів. І там подивимось, якось дуже хочеться вірити.:)

Ну а остався останній матч, і думаю попри все, треба піти і підтримати хлопців, щоб наступного року їм любі дядечкі були по зубах!!!:)

Повнісю з тобою погоджуюсь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі на футбол!!!!!

Останній матч сезону розпочнеться о 18-00, тобто через 72 хвилини!!!

Підтримаймо наших!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі на футбол!!!!!

Останній матч сезону розпочнеться о 18-00, тобто через 72 хвилини!!!

Підтримаймо наших!!!

Скільки коштують білети? Давно не був.... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

білети від 2 грн(здається) - до 30 (точно)

Ну все. 0-0 останній матч. Маємо 12 місце і кінець сезону.

Віримо! що таке в наступному сезоні нам не снитиметься!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну шо починаємо 17 чемпіонат! матч 3-ій

для тих хто не знає:

ФК ЛЬвів - Волинь 1-0

Фенікс-Іллічівець - Волинь 1-5 (Алозі забиває гол і він стає 2000-ий за всю історію волині) а в грі він забив 4-и голи!

Сьогодні ми приймаємо ФК Миколаїв початок о 20.30, приходьте!!!

(Да і одразу ж говорю Неділько буде стояти сьогодні в воротах!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вітаю всіх вболівальників ФК.Волинь з першою домашньою премогою в новому сезоні...

ЗІ надіюсь не останньою :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser

Аналогічно!!! Проте впевнений - не остання!!!

Оце сьогодні Кварц номера викидав...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце сьогодні Кварц номера викидав...:)

Це точно... :blink: . Зараз покищо знаходимось на 3 місці. Старт можна сказати виявився вдалим, тільки не в Кубку України ( за 8 хвилин до кінця матчу примудрилися пропустити 2 гола, а потім в додотковий час пропустили ще 2 гола і програти 4-2 ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser

Але всі сподівання можна вже запити холодною водою, Кварц швидше за все поїде в Охтирку, навіть після того, як сам спростував цю інформацію, вчора на пресі сказав, що сьогодні о 17 годині все буде достовірно відомо.

І хоч він там обіцяв що повернеться, що в Луцьку будуть серйозно готувати команду і без нього, та чомусь в це мало віриться....:)

Дааааааа ФК Верес вже мабуть з нетерпінням чекає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт, думаю, поки що вдалий. Проте 8 команд знаходяться на відстані 3 очок від 7 до 10 очок. А це поки що вдалим не назвеш. Одна поразка і вже -4 або -3 місця. Пощастило ще з календарем трохи.

Слідуючі матчі: Дніпро (10 місце), ЦСКА (18), Дністер (16), Севастополь (17), Прикарпаття (19), а далі вже Іллічівець (7) і Сталь (9). Зате в перших п'яти матчах можна доволі багато очок заробити при бажанні :)

На рахунок Кварца, то як би там не було, проте вважаю, що не слід перейматись сильно із-за цього. Навіть якщо піде він на рік до Нафтовика, Волині гірше не стане. Я в цьому майже впевнений.

Хіба що "люлєй" між першим та другим таймами давати буде нікому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок матча з Ігросервісом, то мені дуже сподобався другий тайм. Волинь одразу ж притисла Ігросервіс і гол назрівав. Відзначити хочеться Єременка. Після невдалого для нього першого тайму (губився на полі, програвав боротьбу своєму супернику , гравцю з №8 на фланзі, в обороні грав погано. фактично з його флангу був забитий гол) в другому таймі заграв значно краще. Є дриблінг, є швидкість. Потрібен ще досвід.

Ну Максимюк як завжди, форева. Грає як завжди добре. В другому таймі здається його трохи висунули вперед на фланзі. Завдяки цьому дуже посилився тиск на лівому фланзі атаки Волині.

Піщур зіграв добре, дочекавшись помилки захисників забив гол. Я правда спочатку подумав, що захисники його доженуть і накриють.

Алозі дуже хотів відзначитись, але це йому не вдалось :) Хоча впринципі зіграв непогано.

Ну і гра Ковалюка сподобалася. Захист грав більш-менш.

В центрі поля гра стала більш "осмисленною" після виходу бразильця Жадера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц в Охтирці

Зараз в.о. головного тренера є Богдан Романович Бандура -ТуТ-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старт хароший, могут если захотят и если денег дадут) и судье и игрокам) а Кварц лично для меня больше символ... думаю игра ВОлыни не так уж сильно от него зависит, Кварц стратег в более глобальном масштабе... так что я дмаю на игру это сильно не повлияет... хотя канешно бы очень хотелось видеть Волынь в двойке победителей первой лиги)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото Ніделько сьогодні плюхі ловив, справжній герой матчу, без нього Волинь би програли. Доречі саме він входить у славетну 10 воротарів клубу-майстрів відбиття пенальті.

Так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особенно понравился автогол коней в свои ворота)))) красивый блин)))

Всех кому не пофиг на наш клуб поздравляю с победой и 2 местом в турнирной таблице!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... «Дністер» - «Волинь» 2 : 1.

2 незабитих пенальті і маємо неочікувану втрату 3 очок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...