Перейти до змісту

Клуб "Волинь"


Teo

Рекомендовані повідомлення

На счет нашего вратаря то он какойто припадочный. (для тех кто не знает фамилия его Недилько) ... то пенали спасает (например матч в франковске ) бывает такие лажи мутит как в на матче с Енергетыком. Хотя на последнем матче с ЦСКа на браме стоял юный Федорчук. Кто из посетителей сего форума ходит на Авангард, н так чтоб постоянно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

Волинь зараз наігрує молодих.Наступного року вийдуть в вищу лігу. А там їх будуть боятися всі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, составчик у нас сегодня неочень основные игроки поломаны, наиграем мы сёдня :blink::glare::dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-3 - це просто - ...., за весь час спостереження за цією командою, я ще такого не бачив!!!

Випустив необкатаного воротніка, обкатаного воротніка випустив нападником, пацанів 15-річних 3-поверховим матом клав...

І рахунок, відверто не по грі, як мінімум - 5 голів мали пропускати.

Так що не дивиуйтесь, це ще гарний рахунок...

Хоча, хто слідкує за першою лігою, то думаю здогадається в чому тут річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А воротнік погано ловив? Я просто його знаю лічно). Так і хотів поставити на проіграш коефіцієнт був 4)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дк я його взагалі вперше бачу - Федорчук якийсь....

а Неділько грав нападника :())))

і цей воротнік взагалі не ловив, в нього напевно така функція не передбачена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неділько грав нападника :)))))

Оце хохма :(:( . І що тільки собі думає пан Кварцяний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser

Кварцяний гроші заробляє, хіба не ясно?

Це вже давно ясно... :( але з такою грою і гравцями краще взагалі не грати в першій лізі... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.... Вищої ліги нам не бачити ще довго... :(

В вищу лігу вони планують виходити в слідуючому сезоні, доречі)

дк я його взагалі вперше бачу - Федорчук якийсь....

а Неділько грав нападника :)))))

і цей воротнік взагалі не ловив, в нього напевно така функція не передбачена...

Він взагалі і як воротнік і як людина дуже хароший. А шо він не ловив? Свободний удар де була куча рікошетів, чі може пенальті, чі може майже 9?????

Неділько грав нападника :)))))

Оце хохма :D:D . І що тільки собі думає пан Кварцяний....

Всі основні поломані, а Неділько всіх зато косив)

kolser

Кварцяний гроші заробляє, хіба не ясно?

В Кварцяного і без того грошей хватає......................................далі но комент)

kolser

Кварцяний гроші заробляє, хіба не ясно?

Це вже давно ясно... :D але з такою грою і гравцями краще взагалі не грати в першій лізі... :smile-zachot:

Може ти такій герой вийдеш грати, тоді я впевнений що буде рахунок 10:0)

P. S. Не з кім не хочу сваритись, просто кажу так як є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ти такій герой вийдеш грати, тоді я впевнений що буде рахунок 10:0)

P. S. Не з кім не хочу сваритись, просто кажу так як є...

Ну ти мене вибач, з гравцями якім по 17-19 років вийти в вищу лігу просто не реально.... даже якщо таке чудо станеться :smile-zachot: там їм буде точно піпец!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ти такій герой вийдеш грати, тоді я впевнений що буде рахунок 10:0)

P. S. Не з кім не хочу сваритись, просто кажу так як є...

Ну ти мене вибач, з гравцями якім по 17-19 років вийти в вищу лігу просто не реально.... даже якщо таке чудо станеться :smile-zachot: там їм буде точно піпец!!

При чому тут гравці 17-19 років, я кажу про плани "Волині"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якого біса ти захищаєш Волинь????? палкий вболівальник????

нема трізниці скіки років!!!!!!!!!! ти вийшов на поле - грай! щоб показувати результати треба навчитись професійно до цього відноситись!!!!!!!!!!!!! Пахати до сьомого поту, до крові, і тільки може тоді вони чогось навчацця!!!!!!!!!! Щось зарано вони зіркову хворобу підчепили :smile-zachot: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг... яка там зіркова хвороба ????

"Волинь" зара грає аби грати ! Особисто я, після падіння "Волині" в нижчу лігу, ні разу не прийшов на матч. Бо це вже давно не та "Волинь", що могла виграти "Шахтар", зіграти в нічию з "Динамо"... Давно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг... яка там зіркова хвороба ????

слухай ти бачив цю молодь?????? ходять носи позадирали("я граю за Волинь!, дивись який я спортсмен!"), замість того щоб пахать!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

qazlom

Ти знаєш, я б посперечався, але читаючи твої аргументи, якось навіть не хочеться тобі нічого доводити,

"Може ти такій герой вийдеш грати, тоді я впевнений що буде рахунок 10:0)" - ти знаєш, після такої серйозної репліки, я для себе зрозумів, що - так, я б пропустив і більше, а воротар у нас молодець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай ти бачив цю молодь?????? ходять носи позадирали("я граю за Волинь!, дивись який я спортсмен!"), замість того щоб пахать!!!!!!!!

ааааа... ну якщо так - то да ! в 15 років ще нічого не досягли, а вже...

тоді зрозуміло.. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай ти бачив цю молодь?????? ходять носи позадирали("я граю за Волинь!, дивись який я спортсмен!"), замість того щоб пахать!!!!!!!!

ааааа... ну якщо так - то да ! в 15 років ще нічого не досягли, а вже...

тоді зрозуміло.. :(

ти ж розумний хлопець, сам розумієш! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Волинь" зара грає аби грати ! Особисто я, після падіння "Волині" в нижчу лігу, ні разу не прийшов на матч. Бо це вже давно не та "Волинь", що могла виграти "Шахтар", зіграти в нічию з "Динамо"... Давно !

Повністю з тобою погоджуюсь... там нема нащо дивитись :angry2: , але раніше я ходив майже на всі домашні матчі Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser

якщо ти любиш дивитись футбол, то навіть на таких матчах, ти можеш дуже багато для себе відмітити...

Так, не помітно було елементів гри зі сторони волині, але помітною була мотивація керівників команди, перспективи команди...

Хоча, в якійсь мірі я з тобою погоджуюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і знову залетіли наші хлопці, тепер вже з МФК Миколаїв(3-1), цікаво, а коли ж все це закінчиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...