Перейти до змісту

Хорошая идея


ursa

Рекомендовані повідомлення

Классная идея - вот таким образом раскрашивать дома... Весело смотрится :)

У нас возле 15-й школы есть хрущёвки, стоящие подобным образом. Может, кто проспонсирует их раскраску? :) Звоним в мерию?

house.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мерии скажут, что с этим в жэк, в жэке просто пошлют по причине недостатка финансов. вариант только скидываться жильцам дома и заказывать художника, что реально только в новомодных "элитных" домах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот думаю - захотят ли сами жильцы такую роспись? У нас же народ тяжёл на подъём, на креатив... деревянные по пояс. Сверху :)

Графитти-то вечно зарисовывают на стенах...

Да и мало ли гопников найдётся, что поставят свой автограф на такой цветной стене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю всегда найдутся сварливые бабули, дедули которые пошлют *** с таким креативом.

ЗЫ Очень прикольно смотрится, аж настроение поднимает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно смотрится пока то-то не попробует взобратся на наросованые ступеньки или въехать на авто в нарисованую арку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно смотрится пока то-то не попробует взобратся на наросованые ступеньки или въехать на авто в нарисованую арку :)

В нетверезому стані запросто :):P:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуу в нетрезвом можно запросто зайти в нарисованную Аптеку и даже что-то там купить :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки після того, як підараси малолєтні розмалюють вночі з балончиків стінку "тіпа под граффітті" - грош ціна буде такому пейзажу...

Хоча задумка непогана.

В Рівному кілька років тому дозволили таку фішку. Є в центрі міста будинки з облупленими стінами. Бабла на ремонт - немає. І ті фірми, які розміщували на цих стінах рекламу, затуляючи облуплену цеглу і штукатурку - звільнялися від сплати податку на рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 року потому...

Реанимирую :)

А сколько могла бы стоить такая раскраска (расходные материалы) для торцевых стен пятиэтажек, никто не в курсе? Ну и сколько работа потянула бы? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покраска в 2 слоя 50 грн м.кв робота, а краска все залежить від виробника 1 л на 10м.кв ціна від 20 до 200грн за 1л. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реанимирую :)

А сколько могла бы стоить такая раскраска (расходные материалы) для торцевых стен пятиэтажек, никто не в курсе? Ну и сколько работа потянула бы? :)

Ррработа багато потянула, зовнішні і + висотні роботи. Художник за розпис стін в Луцку років так 3 назад брав за м/кв 110$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вченими досліджено та доведено, що жильці будинків із яскравими фасадами мають кращий настрій та більший оптимізм ніж жителі "сірих районів". Дослідження проводилось в Німеччині, а точніше в її східній частині (колишній ГДР). На основі дослідженнь була прийнята програма по перефарбуванню "сірих" фасадів та підняттю настрою ;):D:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

я обома руками-ногами-вухами...і тд і тп))) за таку перспективу!!!! але, якщо глянути реально... про гопів вже казали.дійсно, проблема Нації. про стан нетверезого сп'яніння також правдиво))) але... як ви це уявляєте? хто буде ставити до відома жильців будинку, який будуть фарбувати??

щодо мерії....ну-у-у-у-у-у...кхе-кхе...це дуже гагно, але гозумієте....кхе...

вотс. не знаю, це дуже було би класно!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...