Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Я все ще маю бажання прийти. Людина №1190 порадила на підпитку не приходити, бо у вас трохи інша волна.

А що у інші місця ти завше ходиш на підпитку? :_09:

Да ні! Читай пости. У напарника ювілейна дата і дуже хтів на здибанку. Вот і виріший об"єднати.

Якби ти прочитав всі пости у топі, то не ставив би своїх дурдивних запитань!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

якби ти не був таким ДурДивним не написав би такого брєда. Сам би читав все? Очі повилазили б. А так в нормальних спитав - відповіли, бо хочуть мене бачити, або не проти в крайньому разі. А тролі починають робити своєІ мінусуй хоч до всрачки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть знижку на те, що я не зовсім вкурсі формату здибанки. Просто маю бажання зустрітися

Тут неможна! День народження, то ще й 30 років!

Робим знижку: ЗУСТРІЧ НЕ СЬОГОДНІ)

14.12.12. не пий вдень і ввечері побачимось)

О"кей, буду як огурчик, але ви скажіть, в пятницю ви хоч пиво п"єте? Ну, це ж п"ятниця як не як=)

неа, чісто мінеральну воду і говорим о возвишеном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ти не був таким ДурДивним не написав би такого брєда. Сам би читав все? Очі повилазили б. А так в нормальних спитав - відповіли, бо хочуть мене бачити, або не проти в крайньому разі. А тролі починають робити своєІ мінусуй хоч до всрачки!

Ще декілька таких постів, і сумніваюсь, що комусь приємно буде вас там бачити. Тому задумайтесь над своїм відношенням до оточуючих. Хоч це було адресовано й не мені, але, читаючи це, зробила висновок, що ви невихована людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, почитайте, будь-ласка, попередній пост(перед моїм). Якшо ви вважаєте відповідь електрика вихованою, я заберу свій пост. (з вовками по вовчому)

А про враження - я постараюсь його змінити при першій же нагоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, почитайте, будь-ласка, попередній пост(перед моїм). Якшо ви вважаєте відповідь електрика вихованою, я заберу свій пост. (з вовками по вовчому)

А про враження - я постараюсь його змінити при першій же нагоді

Приєднуюсь до поради перечитати цей топік. Ну хоча б принаймі вибірково. Гадаю тоді не виникатиме таких питань.

p.s. Сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, почитайте, будь-ласка, попередній пост(перед моїм). Якшо ви вважаєте відповідь електрика вихованою, я заберу свій пост. (з вовками по вовчому)

А про враження - я постараюсь його змінити при першій же нагоді

Приєднуюсь до поради перечитати цей топік. Ну хоча б принаймі вибірково. Гадаю тоді не виникатиме таких питань.

p.s. Сорі за офтоп.

Яких питань? "О котрій?" мені пояснили: читати від апа теми Плюмом. Я прочитав. Але формат зузстрічі пока не зовсім ясний. Невже так важко відписувати в пп чи постами?Я перечитав. ДЯкую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У напарника ювілейна дата і дуже хтів на здибанку.

Якби ти прочитав всі пости у топі, то не ставив би своїх дурдивних запитань!

мені пояснили: читати від апа теми Плюмом
Ап теми зробила Олеся)))

Питання не о котрій, а коли.

Почалось все з того що хтось НЕ ПРОЧИТАВ в АПі, де написано було, що здибанка в п"ятницю (а ДН когось там сьогодні).

Вияснили:

14.12.12., на 19год.

Поки "Соло" на Винниченка, далі всі слідкують за темою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недочитав трішки вище всього лиш. Потім було

" Разрєшитє прєдлажить... Соло на Молоді, де був Мадагаскар. Дуже гостинно, і велика частина персоналу -- з Соло на Винниченка "

а потім прийшов я і все спортив.

Ізвіняйте

vetalforever, кандидат у групу тролі?

Ні в якому разі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вияснили: 14.12.12., на 19год. Поки "Соло" на Винниченка, далі всі слідкують за темою.

Анонім проти. Там реально немає місця.

Я за Соло-Мадагаскар або Теревені. В останньому закладі справді є місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, здається в соло на винниченка мона здвинути столики.

ТАк робили студенти, коли приходили юрбою, сам бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вияснили: 14.12.12., на 19год. Поки "Соло" на Винниченка, далі всі слідкують за темою.

Анонім проти. Там реально немає місця.

Я за Соло-Мадагаскар або Теревені. В останньому закладі справді є місце.

Підтримую Аноніма, але кажуть що в Соло-Мадагаскар - шумно.

Жень, здається в соло на винниченка мона здвинути столики. :)

Може, ми дійсно будемо на Винниченка, але на ПЕРШОМУ поверсі, як в старі добрі часи.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А непьющим и ни разу не бывавшим на "здибанках"приходить можно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еге ж :)

У них(нас) не п"ють. Обіцяли буде цікаво. Я теж вперше. ДАвай, пятниця, 19:00 соло мадагаскар або соло винниченка. Пока вирішуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А непьющим и ни разу не бывавшим на "здибанках"приходить можно?

Що ж ви всі такі прошені?)))

Всім, хто зареєстрований на Борді і має бажання прийти, приходити можно нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еге ж :)

У них(нас) не п"ють. Обіцяли буде цікаво. Я теж вперше. ДАвай, пятниця, 19:00 соло мадагаскар або соло винниченка. Пока вирішуємо

Тогда я тож постараюсь быть, хотя бы ненадолго, а то у мужа пятница саунный день, но сначала я на Бордовку, а потом он в сауну)))Раз обещают интересно, значит, думаю, так и будет)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто за день мінусів репутаціЇ зробив висновок - ПРИЙШОВ - ПОБАЧИВ - ПРИЙШОВ ЩЕ РАЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, вгомонись трохи, бо підеш зараз в бан за флуд як мінімум до борд-здибанки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еге ж :)

У них(нас) не п"ють. Обіцяли буде цікаво. Я теж вперше. ДАвай, пятниця, 19:00 соло мадагаскар або соло винниченка. Пока вирішуємо

Тогда я тож постараюсь быть, хотя бы ненадолго, а то у мужа пятница саунный день, но сначала я на Бордовку, а потом он в сауну)))Раз обещают интересно, значит, думаю, так и будет)))

будь, будь нам буде приємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз пошла такая пьянка, то и мне стоило бы выбраться в люди для профилактического лечения социопатии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне стоило бы выбраться в люди

А ми тепер маємо писати: приходь-приходь, не сІтІпІсЬнЯйся!!! Так?)))))

Приходь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...