Перейти до змісту

Відгуки про Гамези


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

А чому б тут не оставляти свої коменти стосовно юзаних іграшок. Получиця така собі ред-коллегія геймерів. Називаємо одну або декілька ігр та супроводжуємо це все своїм коментарем по іграбельності, графіці і взагалі чи рекомендується іншим витрачати на неї свій час. Зараз спробую настукати свої коментарі дотримуючись хронології:

Hitman 2, Hitman 3

Особисто мені - повний Рулезз!

Да графіка там ще лишає бажати кращого (тіпа не ФарКрай і другий ХалфЛайф)але вона на 180% компенсується іграбельностю. Підкреслю що геймплей не зорієнтований на мясо і КонтрСтрайку від неї нема що чекати. Я відношу цю гру до того типу де ти граєш в першу чергу мозгами а потім пальцями. Ти найманий кіллер і повинен вести безшумний відстріл всяких поганих хлопців, і якщо застрілиш лише вказану жертву не наробивши при цьому галасу - то ти крутий перець. Рекомендую всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фар Край - Fur Cry

Напевно сама нашумівша бомба по часті графіки. Правильно хтось замітив шо неодноразово виникає питання шо робити: іти далі стріляти чи плюнути і остатись на пляжі кайфувати від краєвидів.

Але разом з тим сама вимоглива гра по часті заліза з усіх шо попадались мені взагалі. Для того щоб отримати нормальний кайф від графіки треба далеко не середнє відео з підтримкою піксельних шейдерів та інших наворотів. І проц вроді разработчики просять від 2 гіг і пам’ять від 500 мег треба як воздух.

Добре реалізований режим "стелс", а то вже від стрілялок в яких по тобі починають стріляти з другого кінця карти, тільки-но вийдез із-за угла, аж тошнить. Якщо акуратно повзти то можна прокрадатись майже за спиною в ворога. Читав про гурманів які запевняли шо на не самому складному режімі проходили майже всю гру з ножем і деколи пістолем. ХЗ. Відношу гру до того типу шо догрався а ще хочеться, і ніколи не пожалієш за витрачений час.

Тоже рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sims-2

Навіть не питайте чого це дорослий лоб сів гратись за наворочене тамагочі для тінейджерів. Напевно приїлись стандартні стріляльські-броділки та стратегії, і захотілось чогось кардинально несхожого на все інше. Чесно скажу - не жалію! Короче в вашому розпоряженні сім’я або просто один герой за яким треба піклуватись, найти йому роботу, заставляти займатись спортом, кормити, задовольняти всякі забаганки по купівлі всякого барахла і так далі. Якшо однією фразою то ніби нічого цікавого, але тут все як в анекдоті про поручика Ржевского - весь кайф в самому процессі! Гра продумана так шо навіть найдрібніші деталі ігрового процесу нагадують реальність. Персонажі дивляться телевізор по якому не тільки переключають канали але й справді транслюються сюжети, можуть лінуватись і не змивати після себе унітаз, дружать сваряться, б’ються - короче геть все як в реальному житті.

В будь-який момент можна зблизька роздивитись любий предмет або подію крутячи камеру в будь-яку сторону.

Але після того як розколупав як зняти цензуру в ігрі, щоб в душі персонажув не закривали всякі прямокутники, на понавішував ім нових скінів із натуральними статевими ознаками а потім пройшов весь шлях від знайомства до народження дітей та їх школу - ігра набула нудної одноманітності. Тобто в певний момент ти ідеш по томуж самому колу, і азарт приїдається, хоча в цю гру можна продовжувати бескінечно довго.

Висновок гра не фонтан, по крайній мірі не на довго, але попробувати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і звичайно

Халф Лайф 2 - HL 2

Це само собою супер-мега-хіт!

Графіка не круче Фар Края - зато геймплей продуманий дальше нікуди. Гра постійно заставляє хотіти в неї гратися. І не вилазить з голови поки знову за неї не сядеш. По всім відгукам де не зустрічав Дум3 проти неї відпочиває. Не знаю з Думом не стикався, але Халф Лайф - рулить форева. Більш нічого додати не можу. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ну і звичайно

Халф Лайф 2 - HL 2

Це само собою супер-мега-хіт!

Графіка не круче Фар Края - зато геймплей продуманий дальше нікуди. Гра постійно заставляє хотіти в неї гратися. І не вилазить з голови поки знову за неї не сядеш. По всім відгукам де не зустрічав Дум3 проти неї відпочиває. Не знаю з Думом не стикався, але Халф Лайф - рулить форева. Більш нічого додати не можу.  :(

DOOM3 гадость ще та :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...