Jump to content

Рейдерське захоплення Нової лінії


Гетто

Recommended Posts

Posted

Хенкок

Сьогодні знайомі, що працюють в Новій ліній сказали, що вночі невідомі озброєні особи вдерлись в приміщення торгового центру Нова лінія, поставили до стіни охорону і сказали, що в них новий власник. Хто що знає про це?

Моя ссылка

Posted

у НЛ точно змінилось керівництво. По поводу захоплення не знаю.

PS - взнав, там все тихо. Працюють у штатному режимі, іде якась перевірка внутрішньої служби безпеки.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...