Jump to content

Нумізматика та Фалеристика


Parfik

Recommended Posts

Posted

Всім доброго дня та вечора.

Хочу запропонувати НОВУ ТЕМУ про колекціонування "Нумізматика та Фалеристика".

Всі бажаючі, можете викладати фото своїх, так сказати, скарбів :_07: , для обміну, продажу, купівлі чи просто показати що в кого є :D

Бажаю всім успіху і надіюсь, що цю тему розширять. :_42::_26::_25:

Posted

Нумізмати та й взагалі колекціонери коштовних речей не люблять світити своїх колекцій. Це як запрошення для крадія-грабіжника.

Posted

Не думаю, що ви в цьому праві!!!!! Наприклад, особисто я, купив би продав деякі монети.

Posted

Це не моя особиста думка, а нумізмата і колекціонера.

Ну а взагалі, як дивися на цю тему???

Posted

Та я не колекціонер: мені від неї ні холодно ні жарко. Просто колись спілкувався на цю тему з знайомим нумізматом.

Posted

Кого цікавить така монета, звертайтесь :rolleyes:

Срібло 925, позолота 900 проба. Ціна 400грн.

post-5152-0-64227600-1302073764_thumb.jp

post-5152-0-29493800-1302073774_thumb.jp

  • 3 weeks later...
Posted

хто підкаже що за медальйон???

оцініть будь-ласка!!!!

Скоріше всього французький часів рицарів. Треба пошукати детальніше. Ціну теж не скажу. :smile-zachot:

Posted

Покажи другу сторону, може точніше підскажу. А де був знайдений?

Posted

хто підкаже що за медальйон???

оцініть будь-ласка!!!!

:friday: Дещо знайшов:

Mйrovйe або Merowig (видатний воїн) зважений так як третій король saliens франків. Цей король проте видав його ім'я в першій династії, яка правила на Франції, династія, сказана mйrovingiens. Mйrovingiens королі не 'ont що ніколи не оспорюється його існування і прославилися з 'appartenir в його lignйe.

Деякі слова не перклалися, але суть зрозуміти можна.

Posted

Дякую!!! знайшов на городі, район Гнідави!!! Друга сторона медальйона гладенька))

знаю що такі ще були позолочені !!!

http://cgi.ebay.fr/Medaille-ancienne-MEROVEE-or-double-Ancient-medal-/140519358391?pt=FR_JG_Collections_Militaria_Medailles&hash=item20b79b3fb7

походу медальйон цьго періоду 1919-1930р =)

  • 2 years later...
Posted

ПРодам значок третий разряд хоккей СССР и один рубль 1965 року 20 років перемоги над фашистами..

  • 8 months later...
  • 1 year later...
Posted
2 годин тому, yuraa сказано:

Хто знає, чи ще приймають банки дані купюри? 

 

 

не тільки банки, а й торгові точки. а якщо Ваша купюра в такому стані як на фото, то продасте дорожче номіналу боністам))))

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...