Перейти до змісту

Чи потрібен нам Торрент трекер ?


TarasLviv

Чи потрібен нам Торрент трекер ???  

70 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Було запущено наш відкритий торент трекер, на який можна без реєстації завантажувати.

Вигляд та можливості будуть з часом змінюватися та покращуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував, що не потрібно.

Торентів зараз більше, ніж достатньо, навіть без реєстрації.

Сумніваюсь, що ви будете там роздавати щось настільки унікальне, чого немає на інших трекерах. Та і в молодого трекера не дуже багато людей буде на роздачах сидіти, тим більше в такого, де немає реєстрації, а значить рейтингів, наскільки я знаю. Це все моє ІМХО.

Добре, якщо я помилюсь.

А так - бажаю вам успіху у новому починанні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосував "ні".

для пошуку чогось конкретного - використовую рутрекер і ннм. для "просто абишоскачать" - берлогу. Цього, особисто мені, цілком достатньо. Підтримую Васьок щодо унікальності і наявності сідерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TarasLviv, ти хто?

Тарас_з_Львова :0123:

також проти того трекера, є трекер hurtom.com - повністю український трекер, за що їм і респект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей трекер не має ма'бутнього. все є на рутрекері, а якшо якусь роздачу прикрили то можна в піратській бухті скачати- там більше ніж усе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого всі зафукали? Хоче людина ,хай спробує. Якщо без реєстрації то качати будуть щоб не знижувати свій рейтинг на вищевказаних ресурсах. От тільки чи потім хтось на роздачі постоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого всі зафукали?

Де саме? Відповіли на поставлене питання, як і ви:

От тільки чи потім хтось на роздачі постоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого всі зафукали?

Де саме? Відповіли на поставлене питання, як і ви:

От тільки чи потім хтось на роздачі постоїть?

Я мав на увазі 100% негативні відповіді і не намагаюсь вступити в суперечку. Просто спрбував знайти і позитивні сторони даної справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз просто людини незнають на чому заробити... то вони хочуть сайти, то кампи продавати нешаривши по них...

цього всього є вдосталь.... займіться чимось кориснішим - розводьте Бджіл - вони зараз дуже потерпають і можу просто пропасти як вид-з часом..., кролів, садіть картоплю,займаєтесь господарством! забивайте на той інет а то все життя будете вньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без реєстрації то качати будуть щоб не знижувати свій рейтинг на вищевказаних ресурсах

не думаю, що знайдуться такі, які настільки дорожать своїм рейтингом. Качати з іншого ресурсу, щоб тільки рейтинг був вищий? брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В России нашли способ борьбы с торрентами

b_43616_104300fa16694698b1fd16ffc23.jpg

Російські програмісти готують до запуску систему, що блокує скачування контенту в торрентах. Механізм заповнить файлообмінні мережі фальшивими торрент-клієнтами, паралізуючи їхню роботу. Проект стартує у вересні, до нього приєдналася Асоціацією теле-і кінопродюсерів Росії. Пірати знайдуть вихід, скептичні аналітики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони краще б придумали спосіб боротьби з бідністю, наприклад... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські програмісти готують до запуску систему, що блокує скачування контенту в торрентах. Механізм заповнить файлообмінні мережі фальшивими торрент-клієнтами, паралізуючи їхню роботу. Проект стартує у вересні, до нього приєдналася Асоціацією теле-і кінопродюсерів Росії. Пірати знайдуть вихід, скептичні аналітики.

Що заважає завантажувати торрент-клієнти з офф сайтів? І до речі, "паралізування роботи файлообмінної мережі" - це вже треба прирівнювати до ddos-атаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В России нашли способ борьбы с торрентами

b_43616_104300fa16694698b1fd16ffc23.jpg

Російські програмісти готують до запуску систему, що блокує скачування контенту в торрентах. Механізм заповнить файлообмінні мережі фальшивими торрент-клієнтами, паралізуючи їхню роботу. Проект стартує у вересні, до нього приєдналася Асоціацією теле-і кінопродюсерів Росії. Пірати знайдуть вихід, скептичні аналітики.

Нема необхідності боротися з ТорентсРу в Росії, так як цей ресурс під ковпаком. Щодо інших трекерів, то радий, що програмісти знайшли можливість вимити трішки газово-нафтових доларів з держави, а загалом же вони й самі будуть потім писати хакі на цю всю лабуду.

По сабджу - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Трекер виживе тільки тоді, коли буде мати певну тему, де буде все що можна знайти по темі тільки на цьому трекері, а тупа перекачка фільмів і так далі, думаю не актуально.

Є куча тем, але не скажу :) шукайте самі і знайдете.

PS: багато не заробите на sape.ru, для заробітку більш менш ощутимих грошей треба 15-25 сайтів, кажу з свого досвіду.

Підкажу як знайти тему, подивиться що люди шукають більше всього по пошуковим словам, відкиньте адалт, і всякую єрунду що вже всі роздають, і знайдете свою тему, от і "копайте", а так буде пуста трата часу та грошей на сервер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, і до чого те, що ти сказав про sape до Торрентс.ру ??

Повернемося у старі добрі часи до дисків. Знайшов - записав - дав переписати іншим! Peer to peer в реалі. :)

Сабж поргнив. Актуальність його наф нікому не потрібна. Уже із TPB намагалися боротися! І що? Процвітає ресурс. DC хаби не відміняв ніхто!

Тому..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...