Jump to content

"Котовасія" в Луцьку


Recommended Posts

Posted

Zerotul, тю.....)))

Віртуальних квіти котів в подарунок приймати, як варення через банку лизати:closedeyes:

Posted

Как говорил мудрец"Будьте осторожны в своих желаниях-они иногда сбываются" и десяток пушистых бутонов будут бегать по твоей квартире,пользу наносить,да ласкам подвергать.

ПС ушел лизать варенье

varene-iz-kota_1277294881.jpg
Posted

Ех, любі мої, я б взагалі лише з котами жила..... та мені не дозволяють навіть одного взяти(((((

от буде в мене своя майстерня.......:rolleyes:

Posted

Коли рак на горі свисне

Скоро, думаю!!! ))) От продаду парочку робіт ро 10 штук євриків - і одразу куплю майстерню))))

Posted

[offtopic]

На барахолку не пробовала выставляться,авось кто то по неосторожности купит :smile3:

На свою зарплату могу позволить только стружку с рамки твоих картин :lol:

[/offtopic]

А мастерская в Луцке будет, надеюсь?

ПС-смотрю в 4 глаза и категорически не вижу время открытия выставки

Posted

Рамкки металеві))))

Відриття (урочисте чи не урочисте -- хз) буде разом з тим двіжом, що організовує Стопкадр - 0 20.00

Posted

Виставка на 99,9% змонтована. Чекаю головнрго картино-кота))).

От сиджу в Стопкадрі, попиваю каву, сОзЄрцаю намальоване і чекаю ВАС!!! ввечері.....

Всіх-Всіх!!!!!!!

Posted

Виставка на 99,9% змонтована. Чекаю головнрго картино-кота))).

От сиджу в Стопкадрі, попиваю каву, сОзЄрцаю намальоване і чекаю ВАС!!! ввечері.....

Всіх-Всіх!!!!!!!

ФАК. А давайте наштопаємо по 30грн одною купюрою і підем!!!!!!

Posted

І я відвідала сьогодні ту красу, на котру поривалась ще в Рівне! Нагло пофоткала, щоб полюбуватись ще :blush:

Ех, було б у мене багато грошей, в першу чергу купила б "Pussy cat" :wub: , хоча очі розбігались!

Я не є глибоким поціновувачем, але у твоїх роботах мене захоплює ідея, поєднання кольорів, лінії і форми.

Мисткиня, БРАВО! :sm110: Дай Боже тобі успіху!

Posted

счастье вдруг)))) тралалалалаааа лааа))))))))))

нє. мальчікі. нушоетатакоє))))))))))))))))

В кавчевстве оффтопа

Я уверен что Осень в мае поменяет ник на Off Spring

Posted

До кінця квітня місяця планується.

Усіх люб"язно запрошую!

а до когда работает выставка?

Posted

До кінця квітня місяця планується.

Усіх люб"язно запрошую!

а до когда работает выставка?

Надеюсь КВН не продлили до конца апреля?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...