Перейти до змісту

Покупка века


links2007

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, Я тут новачок, розписати як тут деякі розмалювали свох лошадок незможу із-за малих знань...

Но похвалитися покупкою велосипеда хотілося...

Заценіть....

:smile-zachot: аль з не...

Вибачте за якість зображень :0011:

post-2073-0-84371100-1301003573_thumb.jp

post-2073-0-25684600-1301003599_thumb.jp

post-2073-0-20526100-1301003613_thumb.jp

post-2073-0-77163100-1301003696_thumb.jp

post-2073-0-66509100-1301003709_thumb.jp

post-2073-0-00242800-1301003738_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор, поділись моделлю фотоапарату, який отримує фотки з майбутнього! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор, поділись моделлю фотоапарату, який отримує фотки з майбутнього! :smile-zachot:

частково N72 nokia частково samsung цифро-мильніца...

А нічьо так, симпатично. І вже на контактах :smile-zachot:

хочу попробувати а то 5 років на топталках... якось приїлося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, Я тут новачок, розписати як тут деякі розмалювали свох лошадок незможу із-за малих знань...

и не надо. отличный байк и, я уверен, принесет массу радости и удовольствия!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, Я тут новачок, розписати як тут деякі розмалювали свох лошадок незможу із-за малих знань...

и не надо. отличный байк и, я уверен, принесет массу радости и удовольствия!

Благодарю :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дуже симпатичний велосипед :ok:

Хай гарно їздиться!

п.с. а ціна його яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно дуже симпатичний велосипед :ok:

Хай гарно їздиться!

п.с. а ціна його яка?

4000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здорово! Особливо якщо врахувати, що новий за 4500 грн. буде на Alivio, а не на Deor-і та з механікою, а не гідрою... :ok2:

Де купляв цей байк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимцо ;) Покупали вместе с ТС.

Покупал в Темца, особая брагодарность Тренеру за помощь по вибору байка и обвеса... :0123: :0123: :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимцо ;) Покупали вместе с ТС.

я так и подумал, что мастер Т. - очень уж обвес типичный :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимцо ;) Покупали вместе с ТС.

Ясно. Дякую! Бачу, що там досить приємні пропозиції є... Треба буде свого колегу туди зводити. В нього зараз якраз, як то кажуть: "Муки вибору" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, я только сейчас заметил, что покрыхи-то стоят UST (aka "бескамерки") на самых обычных, кстати, ободах. links2007, можешь с кем-нить выгодно обменяться на обычные покрышки. вел станет легче грамм на 300 точно, а в кармане прибавится денег, так как бескамерки дороже :smile3:

еще одна мелочь - передняя покрышка одета наоборот - "стрелочки" на камере должны быть по ходу движения.

а вообще, Юре респект - не поскупился поставить лайтовый вынос, неплохой руль и действительно отличный подседел :ok2: систему hollowtech тоже не пожалел, хоть и первый, но все равно хорошо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, а ты не знал, что у Шкодера рентгеновское зрение. Покрышка стоит правильно а камера развернута :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, я только сейчас заметил, что покрыхи-то стоят UST (aka "бескамерки") на самых обычных, кстати, ободах. links2007, можешь с кем-нить выгодно обменяться на обычные покрышки. вел станет легче грамм на 300 точно, а в кармане прибавится денег, так как бескамерки дороже :smile3:

еще одна мелочь - передняя покрышка одета наоборот - "стрелочки" на камере должны быть по ходу движения.

а вообще, Юре респект - не поскупился поставить лайтовый вынос, неплохой руль и действительно отличный подседел :ok2: систему hollowtech тоже не пожалел, хоть и первый, но все равно хорошо.

Дякую за зауваження, зразу пішов дивитися де ви замітили що покришка не так стоїть... але найшо таку річ як "райде" і стрілка в ту сторону куди колесо повинно крутитися. А на рахунок покришок можна буде подумати... Дякую :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...