Перейти до змісту

300 Спартанцев


Facktor

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Фільми такоо формату дивитись в ТС збочення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Недочекався я нормальної якості подивився яка вже є.

На рахунок фільма - це конечно не то що я очікував (Храброе серце по прежнему the BEST) але доволі не поганий фільм, по крайній мірі кращого історичного фільма за останій час я не бачив. Спецефекти просто вражають і Жерар Батлер тягово зіграв. Треба буде ще разок глянути в нормальній якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

є DVDScr хто ше не бачив можу залити, але як на мене якість тяне десь на SuperTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, ну ни г@но... просто выдающееся г@но... Амерекосы с ума сошли окончательно. Бесповоротно... мда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... раз скачав фільм там була тільки половина його, другий раз скачав фільм зовсім не хотів запускатись і програватись.... на третій раз спитаюсь у вас, який фільм 300 спартанців скачувати з файлобмінника??? Мається на увазі той фільм який не буде тормозити і обривками йти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На файлобміннику є два файла про "300 спартанців" - DVDscr на 1,25 Гб і ще один файл на 1 Гб. DVDscr в мене (не знаю як в інших ) на 34 хвилині перегляду скидає на початок фільму :) , про другий файл ще нічого не знаю, тільки поставив на закачку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На файлобміннику є два файла про "300 спартанців" - DVDscr на 1,25 Гб і ще один файл на 1 Гб. DVDscr в мене (не знаю як в інших ) на 34 хвилині перегляду скидає на початок фільму :) , про другий файл ще нічого не знаю, тільки поставив на закачку.

Ну так шо? Закав другий файл?... просто хочеться подивитись а трафіка в обріз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені фільм НЕ сподобався... вже набридли ці комп'ютерні мультикі..

америкоси стали дуже наглі, хочуть збити бабла, а на зйомки витрачати не хочуть, одна комп. лажа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені фільм НЕ сподобався... вже набридли ці комп'ютерні мультикі..

америкоси стали дуже наглі, хочуть збити бабла, а на зйомки витрачати не хочуть, одна комп. лажа...

такая компьютерная графика стоит больше чем просто фильм ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене був 1.4 гіга якість супер, звік теж, але завтикав десь якщо найду то заллю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був 1.4 гіга якість супер, звік теж, але завтикав десь якщо найду то заллю

Буду дуже вдячний і з мене +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж не фільм!Це-комікс!!!!

Як фільм-2,як комікс-4.Але шкода потраченого часу. "Троя" №2.

Я думаю,що пора вже знімати шедеври про козаків-характерників ;)

Бо вже ті греко-римські історії як пережована жвачка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

нужен срочно в хорошей записи ... может и лежит в http://kino.lutsk.ua/movies/, но я не нашел ...

п.с. с меня r_add.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...