Перейти до змісту

Гріється відео


Рекомендовані повідомлення

Купив комп новий нарешті і от слідуюча проблема вилізла:

запустив цивілізацію 4 ,вийшов з гри а графічне ядро до 100 градусів нагрілося .

Вчора запускав облівіон - то до 75 .Правда панел бокову зняв .

І шо робити? ставити на вдув напроти радіатора кулєр?

Джі-форс 7600 джі ес з пасивним охолодженням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставь 80мм кулер в соседний слот, и влючи его в 5ть вольт - видахе значительно полегчает

может у тебя в корпусе нет циркуляции воздуха?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сосєдній слот - це куда?А на рахунок циркуляціїї я так само думаю .Там на кришці така фігня прикручена - якраз напроти проца , шоб на нього вентилятор повітря тянув я думаю , от він мабуть і перебиває всю маліну.Тре вентилятор шукати - тіко куди його прикріпити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соседній слот то РСІшка походу. У мене GeForce 7300 GS там на ній кулерок крутиться, шо охолоджує залізячку, але вона сцуко все одно гріється, у мене комп уже не вимикався 12 днів, її стандартна температура 61 градус. Це просто коли вінда пару годин нічо не робить, графічно місткого нічого немає. Тупо десктоп. Як на мене то 60 градусів в такому стані це забагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре вентилятор шукати - тіко куди його прикріпити?

ну есть пару вариантов крепления, например такой:

в соседний слот, или лучше через один ставиш такое чудо - тексталитовая пластинка (по размеру как видаха) с вырезаной дыркой под размер вентилятора (80мм вполне достаточно), она держится в слоте + к задней части прикрепляем крепёжную пластинку от любого ПСИ устройства, лиш бы били болты крепления, и включаем всё это в 5 вольт,

и шума нет и поток воздуха достоточный

понял что я имел ввиду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ogirok:

вообще зря ты брал 7600 с пассивным охлаждением - они расчитаны на навороченые корпуса в которых есть нормальный поток воздуха, да и все равно не сильно эффективны.. теперь в самом деле прийдется навесить кулер чтобы неторопливо обдувал эту пассивную систему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ,я зрозумів,тепер інше питання -де можна взяти таку пластину - і бажано зразу з вентилятором - якщо продається - то підскажіть де - їхав би додому тай купив би.

Shkoder- брав на виріст , літом зміню на шось модне , під діректх10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свою продать чтоли...

вот как у меня стояло когдато:

post-6-63205-Pic_33_.jpgpost-6-63231-Pic_34_.jpg

на залмановское крепление и "странный" радиатор видахи необращай внимания

p.s. старые фотки любезно сохранены форумом еЛуцк :)

p.p.s. видахи с пасивным охдаждением для тех кто любит тишину, я себе пасивную тоже взял, а тач то на фотке активная, и лапами доделаная до пасивной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на форумі читав в магазині ,напроти Мрії , в центрі , є великий вибір кулєрів .може там шо , попробую заїхати - подивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посмотри но не покупай сгоряча,

временно хватит и "любого приставного" кулера, какой дома найдёш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, дома є в мене один кулєр,такий шо в форточку вставляти , сантиметрів 30 в діаметрі , то тобі не залман. :)

А насправді немає нічого, зараз попробую адмінів потрясти своїх , може вних що знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До адмінів іди з пивом. У них тоже голови гріються, там тільки воно охолоджує. Залман не катить, земан хіба шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже видали, кулєр з радіатором від якогось проца, радіатор викіну - кулєр якось припасую. Завтра відчитаюсь на скільки градусів збив температуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна зробити по іншому.

Купляєш кулер під розмір радіатора (до 10 грн), суперклей (2 грн). Акуратно приклеюєш кулер до радіатора. Живлення береш від вилки, яка втикається в вінчестер (хоч одна вільна повинна бути).

Все працює відмінно.

Сам собі таке робив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай в магазинах PCI-кулери, я колись їх бачив, ціна в районі 30 грн, повинно хватити скинути градусів 20-30 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sashok16 шумно будет

2"ALEX" это те что выдувают воздух наружу?

Ні, ці кулери направляють потік повітря на потрібний девайс вверх відносно себе, в твому випадку знизу - кулер, злерху - відео :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив комп новий нарешті і от слідуюча проблема вилізла:

запустив цивілізацію 4 ,вийшов з гри а графічне ядро до 100 градусів нагрілося .

Вчора запускав облівіон - то до 75 .Правда панел бокову зняв .

І шо робити? ставити на вдув напроти радіатора кулєр?

Джі-форс 7600 джі ес з пасивним охолодженням.

Можна зробити проще ,в Спрайті є турбінка на видув (ціна 20-30гр),ставиш внизу біля радіатора ,

і на градусів 10 температура впаде ,тільки треба включити на 7 вольт ,бо трохі гуде.

а 75 гродусів це ще так багато для відіокарти,то не процесор .

Ще можна поміняти пасту на радіаторі,як правило там якась не зрозуміла жвачка,але це вроді вліяє на гарантію.

ці турбінки ставив знайомим ,помагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2"ALEX" фоткак есть?

2Rock турбинка на выдув не наш выбор, обдувать радиатор эфективние, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відахи з пасивним 60-70 градусів якраз саме воно( на те й воно пасивне).

Я як собі першу купив, то тоже сполох бив, мол горить відяха. Потім заспокоївся і взагалі утіліту по контролю за температурою не ставив. На душі спокійніше, коли не знаєш як вона там шкварчить. А бокову кришку раджу завжди тримати знятою, якшо комп не для краси куплявся.

А якшо понаставляти турбін, кулерів і т.д., то взагалі для чого було брати пасивну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предел по умолчанию, вообще 125, так что спи спойно, дорогой товарищь Огірок.. :)

post-345-1173869374.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на www.overclockers.ru неоднократно замечали, что артефакты на многих чипах начинают вылазить уже при 100-110 градусах. разные блоки камня греются по-разному, а диод меряющий температуру один и расположен где-нить на краю, поэтому и не дает реальной картины. кроме того постоянный перегрев выше 100 градусов приводит к деградации и выгоранию чипа.

второй полезный момент - термопаста. часто бывает, что замена штатной "терможвачки" на качественную термопасту скидывает до 10 градусов нагрева. сам радиатор ессно при этом греется больше.

третье. очень полезно нарисовать на бумаге схематическое изображение воздушных потоков в корпусе. обьем воздуха подаваемый корпусными кулерами можно грубо прикинуть по их диаметру. в ATX башнях видеокарта часто оказывается в "мертвой зоне" и требует если не обдува, то по крайней мере отвода горячего воздуха упомянутой Rock турбинкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg : дякую , заспокоїв. в принципі вчора облівіон пограв з годинку - було 75 градусів. Я так думаю при закритій кришщі справді мертва зона виходить от вона і гріється.На вихідних буде час - поексперементую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

третье. очень полезно нарисовать на бумаге схематическое изображение воздушных потоков в корпусе.

А якщо просто корпус завжди відкритий стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 D@ve:

тогда потоки пофигу :blink: но и все пассивные элементы тоже останутся без охлаждения если их принудительно не обдувать -- ведь сквозняка через корпус уже нет. особенно касается пассивных видеокарт и радиаторов на чипсетах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...