Jump to content

Опалення електрокотлом


Nokian

Recommended Posts

Posted

Потрібно прикинути, скільи приблизно обходитиметься опалення електрокотлом приміщення в 45 кв.м. перший поверх, північна сторона.

Posted

Потрібно прикинути, скільи приблизно обходитиметься опалення електрокотлом приміщення в 45 кв.м. перший поверх, північна сторона.

тобто, скільки в кВт-ах приблизно?

Posted

Обходитиметься в залежності від тарифу на електроенергію, тепловтрат огороджувальних конструкцій приміщення (вікон, стін, стелі, підлоги), внутрішньої та зовнішньої температи, типу системи опалення та обв"язки котла.

Posted
Потрібно прикинути, скільи приблизно обходитиметься опалення електрокотлом приміщення в 45 кв.м. перший поверх, північна сторона.
Опалення проектується з розрахунку 1,5 кВт на 10 квадратних метрів жилої площі.

Все інше залежить від теплозберігання твого приміщення (теплоізоляція, теплозберігаючі вікна, автоматика... тощо).

Posted

1 - 1.5 кВт -- це норми класичного водяного/парового опалення. Можна спробувати повзнавати на тему всілякого там інфрачервоного обігріву. Наприклад такого. Правда про ефективність нічого не можу сказати, в живу не бачив.

  • 2 years later...
Posted

Апну темку.

Суть питання- виникла проблема підключення будинку до газу(труба належить приватнику,який заламує фантастичні вимоги), чи існує на сьогодні адекватний газу варіант опалення будинку електрокотлом? Яка вартість в місяць обігрів+гар.вода на 110м.кв.?

Posted

труба належить приватнику

Ета как?

Навіть і не знаю точно,чувак підключився до магістралі(отримав техумови) і провів за кілька кілометрів трубу і тепер бере бакшиш за підключення.

Posted

Все, зрозумів.

кілька км труби - не булька з носа. Або тягни сам, або врізайся до нього на його умовах.... Жесть, звичайно ж. А це, часом, не за "Іскрою" ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...