Jump to content

Як заблокувати Torrent в ADSL-модемі?


Recommended Posts

Posted

Власне, на роботі стоїть ADSL-модем Callisto 821+, який роздає ОГО-unlim на пару мереж. І деяки "некошерні" юзери повадилися качати торрентом все підряд, забиваючи при цьому весь канал і створюючи незручності іншим користувачам. Прохання/погрози ефекту не дають, та й не проконтролюєш всіх. Чи існує можливість заблокувати торрент у самому модемі? В Гуглі/Яндексі шукав - конкретної відповіді не знайшов (там взагалі більше питають як розблокувати торрент). Є якісь ідеї, як це зробити?

Posted

если извратиться то можно "фаерволить" пробовать в модеме, что-то типа "парентал контрол"

или подменять днс записи для имен торент-сайтов

в модемах подорже можно скорость резать, выдал васе_пупкину 128к и пусть деалет что хочет

Прохання/погрози ефекту не дають, та й не проконтролюєш всіх

поймал = отключил

и всего делов

Posted

у мене на ZyXEL P660HT2 EE в налаштуваннях NAT є опція Max NAT/Firewall Session Per User.

Вона обмежує кількість з'єднань на один хост в локалці.

Це, звичайно, не панацея, але як грубий метод може допомогти. Разом з пониженням цієї кількості з'єднань можливі глюки при завантаженні багатьох перевантажених різними банерами і т.п. сторінок в браузері. Перестануть завантажуватись нові до закриття старих.

Пошукай, можливо є щось схоже і у твоєму Callisto.

Posted

Гратись з вбудований фаєрволом.

Заборонити все і навішувати правила, які б відкривали доступ певним сервісам.

Порти: 53, 80, 443, 5190 та інші, в залежності від того, що використовується в мережі.

Але знову ж таки торренту нічого не заважає качать через 80тий порт.

Posted

в фаєрволі впиши блокувати адресу з частиною фрази "torrent" по ідеї обмежить доступ до всіх веб адрес з таким словом, включаючи загрузку самих торент файлів (але не роботу торент клієнта)

Posted

Тобі треба переходити на проксі (тоїсть один компютер вивести тільки для проксювання та встановлення різного роду програмок), тоді можна прикрити, самим модемом ти не прикриєш!

Posted

підтримую, зразу хотів сказати шо без usergate не обійдешся тут. хоча сумніваюсь шо топікстартер захоче виділяти окремий компік на інет, або свій цілодобово включеним тримати...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...