Перейти до змісту

A State of Trance 500


ZloY

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх любителів електронної музики, зокрема трансу. :ok:

327e2a71b0bcd405b5af79e9cc7b32b6.png

Сьогодні розпочинається грандіозне святкування 500го випуску A state of Trance!

A State of trance - проект найвідомішого і найкращого діджея - Арміна ван Бюррена, в 2001 році він запустив в ефір власне 2-годинне радіо-шоу «a State Of Trance» на радіо «ID&T», яке на даний момент офіційно транслюється на 65 радіостанціях, у тому числі і на території України. Також на своїх лейблах «A State Of Trance» і ARMIND він випускає найкращі композиції транс-музикантів. І ось, через 10 років прийшов час вийти в світ 500му випуску, для фанатів арміна це грандіозна подія. Знаю людей які не пожаліли ні коштів ні часу і поїхали на відкриття в Кейптаун. :0123:

Триватеме дійство, як на мене надзвичайно довго, - аж 1 місяць. Але вся фішка в тому що святкування буде відбуватись на 5 континентах світу, з переривом в 1 тиждень. Починається свято саме сьогодні, 17 березня о 21:00 за Київським часом. Далі - щочетверга, але вже в різний час, т.к. на різних континентах різні часові пояси, тому тим хто бажає слухати все онлайн, прийдеться підлаштовуватись.

Лінки для прослухування (з 21:00 до 3:00 ):

256 Kbps | MP3

AAC+ | 32 Kbps - для повільного інтернету. Якість досить непогана, правда лінк не працює в стандартному віндовс медіа плеєрі, зато працює в Аімпі, вінампі і інших.

Через місяць постараюсь зібрати всі випуски і викласти в одному місці, щоб всі бажаючі змогли завантажити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого... а я то думаю шо це на офіційному сайті в 21.00 пише початок буде.... зазвичай в 22.00... Доречи я завжди слухаю по італьянському радіо.. в кого є супутникова антена то воно називається m due o.... в кого ж немає то можна скористатися ось цією ссилкою))))))

P.S. дочекатися вже неможу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого... а я то думаю шо це на офіційному сайті в 21.00 пише початок буде.... зазвичай в 22.00... Доречи я завжди слухаю по італьянському радіо.. в кого є супутникова антена то воно називається m due o.... в кого ж немає то можна скористатися ось цією ссилкою))))))

P.S. дочекатися вже неможу))))

Що за супутник, та яка частота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого... а я то думаю шо це на офіційному сайті в 21.00 пише початок буде.... зазвичай в 22.00... Доречи я завжди слухаю по італьянському радіо.. в кого є супутникова антена то воно називається m due o.... в кого ж немає то можна скористатися ось цією ссилкою))))))

P.S. дочекатися вже неможу))))

Що за супутник, та яка частота?

Hotbirth 13.0E

Поляризація: вертикальна

частота: 11541

символьна:22000

FEC: 5/6

PID: 3547

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого... а я то думаю шо це на офіційному сайті в 21.00 пише початок буде.... зазвичай в 22.00... Доречи я завжди слухаю по італьянському радіо.. в кого є супутникова антена то воно називається m due o.... в кого ж немає то можна скористатися ось цією ссилкою))))))

P.S. дочекатися вже неможу))))

шо за реклама іде під час сету? так має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там да..... нажаль... чогось по спутнику сьогодні з затримкою на годину(( бо соьогодні нестадартно початок в 21.. а не в 22.. як зазвичай... це ссилка з оф сайту якість хароша.. але по спутнико точно тоже 500-й ASOT грає.. просто з затримкою на годину я тільки що зрівнював..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на DI.fm постійно радіошоу щочетверга о 21-00 по Києву. Не знаю чого у вас в 22-00.

500-й буде транслюватись нестандартно, оскільки старт по місцевому часу, отже, Johannesburg, South Africa, 19 березня:

20:00 – 21:00 Blake Jarrell

21:00 – 22:00 Protoculture

22:00 – 23:00 Lange

23:00 – 00:00 Super8 & Tab

00:00 – 02:00 Armin van Buuren

02:00 – 03:00 Leon Bolier

03:00 – 04:00 Jorn van Deynhoven

______________________________________

20-00 в Йоганесбурзі і в Києві одночасно, значить в суботу старт о 20-00

Але, наприклад, в Майамі початок згідно цього сайта о 12-00, додаємо 7 годин, виходить в нас буде 19-00.

Вибачайте якщо я десь в розрахунках помиляюсь.

А те що було вчора це препаті:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Але, наприклад, в Майамі початок згідно цього сайта о 12-00, додаємо 7 годин, виходить в нас буде 19-00.

Вибачайте якщо я десь в розрахунках помиляюсь.

...

напевно варто відняти 7 годин))), тоді старт по Київу 5-00 ранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ді.фм відведено час для АСОТу, з 21:00 до 23:00 за київським часом. Тому DI буде транслювати тільки той уривок 500го асоту, який підпадає під цей час.

Так що, фанати будуть слухати або з сайту або з лінків ретрансляторів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОсь я в непанятках відносно початку трансляції сьогодні, 19 березня. У програмах написано що в 20:00 за київським часом. Якщо дивитись на лічильник на astateoftrance.com - то початок в 21:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОсь я в непанятках відносно початку трансляції сьогодні, 19 березня. У програмах написано що в 20:00 за київським часом. Якщо дивитись на лічильник на astateoftrance.com - то початок в 21:00.

Та треба орієнтуватися по офіційному сайті і по його лічильнику)) а він каже що початок всетаки в 21.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

п.с. Жду вже з великим нетерпінням :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОсь я в непанятках відносно початку трансляції сьогодні, 19 березня. У програмах написано що в 20:00 за київським часом. Якщо дивитись на лічильник на astateoftrance.com - то початок в 21:00.

Та треба орієнтуватися по офіційному сайті і по його лічильнику)) а він каже що початок всетаки в 21.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

п.с. Жду вже з великим нетерпінням :rolleyes:

Super8 & Tab не приїдуть, тому зсунулись на годину, а з 20-00 до 21-00 було "Armin van Buuren live from the studio"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як підключитись?

Я клікаю Listen Live - не грає нічого.

в мене на Хромі все в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як підключитись?

Я клікаю Listen Live - не грає нічого.

в мене на Хромі все в порядку.

Дякую. На Хромі пішло!

P.S. Класна музичка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну все... перші офіційні дві години закінчилися... чесно кажучи 2-година цікавіша за першу була.. і починалася з ferry corsten ferry_corsten.jpg пісня Punk...

доречи в препаті вона грала вкінці першої години.. а тут вже на початку 2-ї)) кумедно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ex.ua/view/5823496

Трекліст, аптайм, та і скачати можна

стількі хороших міксів вже давно не було.

скоріше б наступна субота)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 3-тя частина АСОТУ грати буде!!!настроюємся на позитив і починаєм слухати))))) Думаю буде шось шикарне!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 3-тя частина АСОТУ грати буде!!!настроюємся на позитив і починаєм слухати))))) Думаю буде шось шикарне!!!!

Нє, 3-я частина зараз грає!

Зашибісь, прокидаєшся в неділю зранку, включаєш АІМП, а там зразу трансляція з Буенос-Айреса)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось і закінчилось це дійство. В кого які враження залишились?

Мені сподобались сети Jochen Miller, W&W, Markus Schulz,ATB, Cosmic Gate, Gareth Emery, Menno de Jong. Майже нічого нового у Aly & Fila та й у самого Арміна.

Хотів би виділити Arty - непоганий прорив російського діджея - відіграти годину на ювілейному АСОТі. Та й мікси в нього очєнь і очєнь! Так дєржать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...