Перейти до змісту

Позор


prg

Рекомендовані повідомлення

2 Iron Death

це не фестиваль пристарілих панків , панк давно пройшов а ВВ залишилось.

і щоби вони там залабали< Сьогодні в клюбі будуть танці> дватцяти річної давнини,

нічого свіжого і оригінального з того часу не було.

Напишу зразу щоб не звивачували в не патріотизмі.

IMHO.для мене музика ділиться на хорошу і хренову ,не залежно від національної принадлежності

советска і постсоветска ,в першу категорію не попадає. :D

ВВ це- Етно-Рок....

Скажу чесно з укр. груп я практично ніого не слухаю!!! але я від цього в мене патріотизму не меншає!!!!

На мою думку музика має бути змістовною не залежно який стиль музики !!!!!!!!!

А Середючла це - клоун........ (ей токо в цирк а не на Евровидинье)

Воплі Відоплясова — популярна в Україні панк-рок група.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

А че он (она) уже окончательно едит или она тока в кандидатах???

Я не верю че ее поездка в Финляндию увенчается успехом....)))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вже точно.. діагноз поставлено...

"Британское интернет-издание Doteurovision раскритиковало Верку Сердючку и ее участие в конкурсе по полной программе:

"Украина выбрала жирного, обмотанного в фольгу трансвестита, чье пение больше похоже на детские стишки, для участия и победы в международном конкурсе "Евровидение-2007"."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Doteurovision - це щось типу сайта про євробачення, причому він незалежний від самого конкурсу... це те ж саме якби ми тут зараз в пух і прах розкритикували представника Польщі чи ще якоїсь країни...

Доречі, kudrom, ти можеш дати мені зсилку на критику - сайт по пошуку не дає співпадінь на критичну статтю...

Єдина альтернатива, яка була - Ані Лорак, вона ще минулого року зробила все для того, щоб в Європі її знали, але як завжди влада всіх на*бала...

Сам я не люблю Сердючки, але проти неї як представника України нічого не маю - в неї завжди дуже яскраві шоу і веселі мотиви музики, крім того вона доволі популярна в сусідів.

Всі такі патріоти - їм за "державу обидно", от того то і обідно, що не вміють своїх підтримати. А основна неприязнь, яка роздувається через ЗМІ пов"язана з тим, що не пройшов один зі ставлеників Кондратюка і Ко, а саме Козловський, якого без всякого сорому тупо розкручували на тих же Інтері та "Радіо 5" і ще на багатьох каналах... тому зі всією повагою до Кондратюка - треба вміти програвати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина выбрала жирного, обмотанного в фольгу трансвестита

Козловський же вроді не їде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верка Сердючка пытается собрать куш с помощю своего костюма как финские Лорди в прошлом году... ;):):)

Эти костюмы мне похожи как две капли воды.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, kudrom, ти можеш дати мені зсилку на критику - сайт по пошуку не дає співпадінь на критичну статтю...

http://doteurovision.com/phpnews/news.php?...ullnews&id=1374

Російський текст взяв з "Оглядача" тут

А основна неприязнь, яка роздувається через ЗМІ пов"язана з тим, що не пройшов один зі ставлеників Кондратюка і Ко, а саме Козловський, якого без всякого сорому тупо розкручували на тих же Інтері та "Радіо 5" і ще на багатьох каналах... тому зі всією повагою до Кондратюка - треба вміти програвати...

Та Козловський це теж не є достойний представник... Раз народ вибрав, значить таких достойний, так само як і у владі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я по радио слышал че финское общество также было против поездки Лорди на Евровиденье прошлого года. :)

Сейчас мы все свидетели того чего довело ихнее выступление. :smile3:

Ну а с Сердючкой можна сказать если не скушаю то покусаю. :)

Если не выиграем то посмеемся... :)

Хи-хи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від Росії і Беларусії вообще поїдуть випускники Фабрики звезд ,це ще більший казус чим у нас

http://www.grammy.ru/news/

На популярный песенный конкурс прорвалась Верка Сердючка

"Евровидение-2007" обещает быть не менее запоминающимся, чем в прошлом году. На этот раз удивить весь мир своими вокальными данными и прекрасной физической формой попробует Верка Сердючка (на фото), которая будет выступать под украинским флагом. Она, конечно, не так ужасна, как прошлогодние победители-дикобразы из группы Lordi, но все же достойно поддержит начавшуюся моду на поющих фриков.

О том, что Андрей Данилко в образе пышногрудой Верки отправится на "Евровидение", стало известно в субботу, после подведения итогов украинского национального отборочного конкурса. Победитель в нем определялся путем подсчета голосов зрителей и членов жюри. Несмотря на то, что в конкурсе принимали участие всего семь исполнителей, концерт транслировался в прямом эфире, и его можно считать мини-репетицией настоящего "Евровидения". Данилко, уже третий год пытающийся прорваться на конкурс, в этом году превзошел сам себя. Он спел странную песню на немецком, английском, русском и украинском языках одновременно. Видимо, Сердючка мечтает понравиться сразу всем странам мира. И, несмотря на то, что мало кто из зрителей понял, о чем же поет Верка, ее, к ужасу местной эстетствующей музыкальной богемы, все же посчитали достойной "Евровидения". Богема эта и раньше тихо ворчала, что поездка Данилко на "Евровидение" будет позором Украины, а теперь и вовсе находится в шоке.

В России выборы сейчас не в моде, в том числе выборы музыкальные. Вопрос о том, кто будет выступать в Хельсинки под триколором, последние годы решается кулуарно экспертно-продюсерской группой, которую собирает руководство Первого канала. Так происходит и в этом году. За несколько дней до победы Сердючки на Украине поползли слухи о том, что нашу страну будет представлять никому не известная девичья группа "Серебро" - некий новый проект продюсера Максима Фадеева во главе с одной из выпускниц "Фабрики звезд" Еленой Темниковой. Официальное решение, правда, еще не опубликовано. Но в случае, если неизвестная группа все-таки действительно получит путевку на конкурс, это станет довольно печальным прецедентом. Не секрет, что "Евровидение" сегодня - один из лучших способов внутренней раскрутки. А для только что созданной группы, почти не имеющей концертного опыта, участие в телеконкурсе - почти гарантированное попадание в число успешных бизнес-проектов с минимальными затратами. Между тем о заслугах этих девушек пока знают только несколько человек в стране. Не менее странным кажется и то, что отборочная комиссия, прослушивающая тысячи аудиозаписей, раз за разом отправляет на конкурс проекты, выпестованные "элитой" нашего шоу-бизнеса. Таким образом, комиссия, в которую входят Владимир Матецкий, Игорь Матвиенко, Юрий Аксюта и другие, утверждает, что в России за много лет не нашлось ни одного по-настоящему талантливого исполнителя-самородка, а наши продюсеры в разы гениальнее певцов.

Экспансия российского шоу-бизнеса распространилась и на Белоруссию. От нее на "Евровидение" поедет еще один наш фабрикант Дмитрий Колдун. Как в случае с Анжеликой Агурбаш пару лет назад, белорусского участника снова патронирует Филипп Киркоров. У последнего отношения с конкурсом не складываются совершенно (он раз за разом проваливается на нем и как исполнитель, и как продюсер), но Филиппа это ничуть не смущает. Между тем вокруг Колдуна уже ходят недобрые слухи. Скандал разразился из-за песни Дмитрия. Поговаривают, она сильно смахивает на одну из композиций группы Modern Talking, хотя официально автором значится наш "зайка".

Гадать, смогут ли гении нашего шоу-биза пробиться хотя бы в десятку лидеров, осталось недолго. Ровно через два месяца, 12 мая, в Хельсинки состоится "Евровидение-2007". В этом году за победу будут сражаться рекордное количество стран - 42. Благодаря успешному выступлению Димы Билана в прошлом году Россия будет выступать сразу в финале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію одного - ЧИМ ТАК ВСІМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ЛОРДІ????

а з українських - ТОЛ зе бест. І премагали і знають їх. правда формат трохи не той =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію одного - ЧИМ ТАК ВСІМ НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ЛОРДІ????

а з українських - ТОЛ зе бест. І премагали і знають їх. правда формат трохи не той =)

http://www.grammy.ru/news/

Lordi — "Группа года" в Финляндии

Победители "Евровидения-2006" финские рокеры Lordi стали главными героями состовяшегося 10 марта в Хельсинки награждения Emma Gaala — финского аналога премии "Грэмми". Музыканты одержали победу по всем пяти номинациям, в которых были заявлены.

В частности, Lordi были признаны "Группой года", а кроме того, стали первыми в категориях "Лучший альбом" ("The Arockalypse"), "Лучшая песня года" ("Hard Rock Hallelujah"), "Лучший продюсер" (Йирки Туовинен) и "Самый успешный (продаваемый) альбом года".

Представленные сразу в трех номинациях Poets Of The Fall уехали с церемонии не солоно хлебавши, уступив награды в категориях "Альбом года" и "Песня года" вышеуказанным Lordi и пропустив вперед Hertzen Brothers в борьбе за "Рок-альбом года". Осталась ни с чем и бывшая вокалистка Nightwish Тарья Турунен, проиграв Эмме Салокоски звание "Лучшей вокалистки года".

Лучшим артистом в международной категории на 21-й церемонии Emma Gaala названы англичане Iron Maiden.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой чювакі ржу не можу хто там казав що ВВ це панкуха ? і ще хто казав шо вони "ПАНКІ" ????? ой бляяяяяяяяяяяяяяя не можу......

та ВВ це взагалі крута і вони багато чого класного зіграти .....

а навіщо брати на Євробачення якусь популярку групу яка займала хітпаради і продавала багато альбомів ????

вот поплавський він має платиновий альбом давайте його на наступний рік відправимо..,,!!!!

є в нас група Кому Вниз можливо далеко не пробються але музика в них крута.....

Тол група норм. але я їх не люблю вони минулого року зайняли 2 місце на РОКОБАЧЕННІ а цього року буде карна і мені КАРНА зе бест, давайте КАРНУ ще і на ЄВРОБАЧЕННЯ

З.І. ВВ з піснею "ПІСЕНЬКА" зайняла багато хіт парадів !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой чювакі ржу не можу хто там казав що ВВ це панкуха ? і ще хто казав шо вони "ПАНКІ" ????? ой бляяяяяяяяяяяяяяя не можу......

та ВВ це взагалі крута і вони багато чого класного зіграти .....

а навіщо брати на Євробачення якусь популярку групу яка займала хітпаради і продавала багато альбомів ????

вот поплавський він має платиновий альбом давайте його на наступний рік відправимо..,,!!!!

є в нас група Кому Вниз можливо далеко не пробються але музика в них крута.....

Тол група норм. але я їх не люблю вони минулого року зайняли 2 місце на РОКОБАЧЕННІ а цього року буде карна і мені КАРНА зе бест, давайте КАРНУ ще і на ЄВРОБАЧЕННЯ

З.І. ВВ з піснею "ПІСЕНЬКА" зайняла багато хіт парадів !!!

Що ВВ панк рок каже Вікіпедія

Воплі Відоплясова — популярна в Україні панк-рок група.

2 @Andrew@

Вікіпедія -вільна енциклопедія ,якщо щось знаєш цікаве можеш дописати.

Цю сторінку необхідно дописати чи вдосконалити.

Саме Ви можете допомогти проекту, зробивши це!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я зараз можу створити статтю що ВВ популярна ДЕЗ - МЕТАЛ група ...!!!

це теж правда ?

а етно це група "ВІЙ" може хто чув таку ? можу залити всі альбоми і тоді зрівняєте ВВ з етно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай боже, щоб @Andrew@ нічого там не писав.

ЗІ 2 @Andrew@ ну і шо таке Банита Байда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Належність до музичних стилів є умовною, їх вигадали музичні критики, щоб якось можна було приблизно порівнювати музику

а що "Вій" - це просто етно, не сказав би:

"Музика гурту поєднує психоделію з ритмами та мелодикою слов'янського, зокрема, українського язичництва" - з однієї з статей про них.

Але є окремі пісні, що взагалі не мають ніяких етнічних елементів ні в музиці, ні в тексті...

P.S. Деякі учасники "Вія" дійсно брали участь в групі "Банита Байда"...

тільки до чого це в цій темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой чювакі ржу не можу хто там казав що ВВ це панкуха ? і ще хто казав шо вони "ПАНКІ" ????? ой бляяяяяяяяяяяяяяя не можу......

та ВВ це взагалі крута і вони багато чого класного зіграти .....

а навіщо брати на Євробачення якусь популярку групу яка займала хітпаради і продавала багато альбомів ????

вот поплавський він має платиновий альбом давайте його на наступний рік відправимо..,,!!!!

є в нас група Кому Вниз можливо далеко не пробються але музика в них крута.....

Тол група норм. але я їх не люблю вони минулого року зайняли 2 місце на РОКОБАЧЕННІ а цього року буде карна і мені КАРНА зе бест, давайте КАРНУ ще і на ЄВРОБАЧЕННЯ

З.І. ВВ з піснею "ПІСЕНЬКА" зайняла багато хіт парадів !!!

super.gifдавайте КАРНУ ще і на ЄВРОБАЧЕННЯdance.gif

http://karna.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо брати серйозно, то хто ту карну і того тола буде навіть прослуховувати на цей конкурс ?

і на рахунок цього загналися.......

давайте зразу візьмемо шось з трешняка або шось з блеку чє дезу, але самий крутий варіант це "Fleshgore" (хто не знає стиль ДЕЗ, БРУТАЛ, КОР) рубанина повна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласен что ТОЛ и Карна отличные группы тока не в том формате.

Не зря ТОЛ в 2005 году на фесте GBOB заняло 4 место.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой чювакі ржу не можу хто там казав що ВВ це панкуха ? і ще хто казав шо вони "ПАНКІ" ????? ой бляяяяяяяяяяяяяяя не можу......

та ВВ це взагалі крута і вони багато чого класного зіграти .....

а навіщо брати на Євробачення якусь популярку групу яка займала хітпаради і продавала багато альбомів ????

вот поплавський він має платиновий альбом давайте його на наступний рік відправимо..,,!!!!

є в нас група Кому Вниз можливо далеко не пробються але музика в них крута.....

Тол група норм. але я їх не люблю вони минулого року зайняли 2 місце на РОКОБАЧЕННІ а цього року буде карна і мені КАРНА зе бест, давайте КАРНУ ще і на ЄВРОБАЧЕННЯ

З.І. ВВ з піснею "ПІСЕНЬКА" зайняла багато хіт парадів !!!

ВВ це не Панк але вних є пісні в етно-році вони самі казали в якомусь там альбомі.....

Кому Вниз чув про них шо вони Вірші Шевченка Т.Г. поклали на музику!

А якшо брати серйозно, то хто ту карну і того тола буде навіть прослуховувати на цей конкурс ?

і на рахунок цього загналися.......

давайте зразу візьмемо шось з трешняка або шось з блеку чє дезу, але самий крутий варіант це "Fleshgore" (хто не знає стиль ДЕЗ, БРУТАЛ, КОР) рубанина повна

Всетаки Евробачення це ПОП і там максімум Бонжові грати може ане Брати по стилю Cannibal Corpse(а Канібали Рулять!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, народ. Данилко реально прикалується, не виключаю, що він спеціально робить це, щоб показати, що "обивателі" проголосують за що завгодно, аби було "шоу". Можливо навіть, що він поставив собі за мету посміятися над Євробаченням, типу довести, що його можна виграти з будь-яким фуфлом. Я впевнений, що йому самому не подобається ця музика, він просто "гребе бабло". При цьому йому все-рівно, яку країну буде ЦЕ представляти, він вже ж пробував бути виконавцем від Росії.

Просто зацініть текст "українського шедевра":

"Дансінг Прілаґаєцця"

Ніхт ферштейн.

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Ай вонт ю сі (4рази)

Раша ґуд бай…

Танцен!

Русскіє! Ну, ручкі!

Украіна це кльово!

Ніхт ферштейн.

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Айн, цвай, драй!

Танцен!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Айн, цвай, драй!

Танцен!

Танцевать корошо!

Ґдє рукі, рукі, рукі!

Ай вонт ю сі (4 рази)

Раша ґуд бай…

Ай вонт ю сі (4рази)

Раша ґуд бай…

Танцен!

Русскіє! Ну, ручкі!

Украіна це клево!

А Украіна любе танцювать!

Танцюємо Майдан!

Най-най да-лу-ла

Най-най,

на-лу-ла-ла…

О,кей, хеппі енд

Якщо хтось думає, що в "Сердючку" Данилко вкладає якість творчі зусилля, то він глибоко помиляється. Для прикладу, послухайте композицію з альбома власне Данилка «После тебя…», я залив на фтп.

ftp://[email protected]/Music/Danylko_Ot...as_ot_zemli.mp3

Це та музика, в яку Данилко дійсно вклав себе, непогана інструменталка.

Про цей альбом:

http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/1623/?refpar1=kmstudio

А може просто один штріх хоче показати, що переважна більшість населення - це людська біомаса, яка проголосує за що завгодно, якщо його правильно подати??? Якщо це так - то йому дійсно РЕСПЕКТ і УВАЖУХА. Жорстокий метод, правда...

Хоча швидше всього, суть просто в ГРОШАХ.

"Світом керує у.е., світом рулить БАБЛО..." ("Борщ", українська група)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя. песянка нет слофф

Я як схотів виділить у мене аж мозіла глюкнула)) Навіть лисиць верне від її творчості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабло - однозначно! Це головний принцип майже скрізь, а особливо у продюсерському агенстві Нова :-)

А щодо слів пісні - ось цікава силка http://www.mk.ru/numbers/2638/article93299.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дансінг Прілаґаєцця"

Ніхт ферштейн.

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Ай вонт ю сі (4рази)

Раша ґуд бай…

Танцен!

Русскіє! Ну, ручкі!

Украіна це кльово!

Ніхт ферштейн.

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Айн, цвай, драй!

Танцен!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Зібен, зібен, айн, цвай!

Зібен, зібен, ай-лю-лю

Айн, цвай, драй!

Танцен!

Танцевать корошо!

Ґдє рукі, рукі, рукі!

Ай вонт ю сі (4 рази)

Раша ґуд бай…

Ай вонт ю сі (4рази)

Раша ґуд бай…

Танцен!

Русскіє! Ну, ручкі!

Украіна це клево!

А Украіна любе танцювать!

Танцюємо Майдан!

Най-най да-лу-ла

Най-най,

на-лу-ла-ла…

О,кей, хеппі енд

ЯК таке можна слухати?!!!! БРЄЄЄЄЄЄДДД!!!! :glare:

Позор! Нет слов!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дансінг Прілаґаєцця"

ЯК таке можна слухати?!!!! БРЄЄЄЄЄЄДДД!!!! :(

Позор! Нет слов!!!

Ти ще вслухайся в слова наших звізданутих ісполнітеле ,а ще послухати їхні інтервю,там ще похлеще є шедеври ,тут зразу видно шо то прикол ,а ті гонять ахінєю з сірйозними мордами ліца.

Тут багато пруть на Данилка ,що він передітий в бабу ,трансвестітом обзивають, а любителі HEVY METAL

вспомніть 80 рокі нову волну HEVY METAL який вигляд був в тих груп ,кучераві волосікі ,гладко вибриті облища, вдіти чи то в колготкі чи в лосіни ,з разу не поймеш толі парень толі девка.а чого стоїть Alice Cooper,Marillyn Manson, а Федя Меркулов,а Elton John вообще удостоїся званя лорда ,і тепер треба говорити Sir Elton John,хотя правільніше було б леді.

вот дві групи ,одна з них дамська,яка?

post-533-1174406059.jpg post-533-1174406096.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...