Перейти до змісту

Позор


prg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

У мене мала швидкість закачки довго буде йти. Ось тут ftp://[email protected]/Video/Other/ буде під назвою Ukraina Evrouvuion

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел сегодня выступление Украины ... Данилко крут ... аж сразу настроение поднялось :)

П.С. теперь тема должно не так называться ... т.к. это был не позор ... мы ж 2-е место взяли :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчира случайно проходил мимо телека .... таких бездарных уродов давно не видел .... понаблюдал за французами ... за латышами .... и пошел блевать .... наша вера - нармальна зажигает ! - ибо все познается в сравнении ....

просто ужасает уровень деградации европы ... а всем приятно кивать на америку - мол вот там народ тупой.... главное на себя стараться не смотреть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сербія-Гарі Потер галімий!!!

:) полностю згідний, да ну це просто.... карочє не понравилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там було все фу... Саме шо хоть відрази не було то Молдова! А все остальне фу!

PS: я не фанат Молдови но хоть співати вміе як для поп-рока!

А взагалыі все там один попс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dlya mene samum bil'shum shokom bylo te,shcho Russa na 3 misci!Da ti tru "monashki" zovsim nichogo ne varti!I perelyalani yakis' bylu!Vcupulus' za ti mikrofonu i tak ves' vustyp za nuh trumalus'.Vzagali FY!!!Odne radye--Russa vzadi!Tobto y nashomy!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже вирізав зараз буду заливати. :)

Щось не хоче закидатись.

:)

Можешь таким же образом закинуть Белоруссию и Сербию?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі цьогорічне євробачення на збочення багате: то транвсестид з кривими ногами виспівує, той з цицьками й короною на голові. Перше місце кажуть мужик (думав то баба співала). Капєц якийсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...