Перейти до змісту

Ukraine


10dante10

Рекомендовані повідомлення

Набор в клан Ukraine, 6 лвл,

Дружній клан українців, офіційний російський сервер (естус), на форумі є всі необхідні ссилки і на клієнт і на сервер.

Повністю російськомовний клієнт, хто не грав на офі, обов"язково раджу спробувати, хто грав, той зрозуміє, що ніякий фрішард з ним не зрівняється. Постійні оновлення, якщо і виникають якісь недоліки. то вони швидко виправляються і т.д.

Всі додаткові питання на форумі в розділі Питання клану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форуме все есть, даже регистрироваться не нужно, чтобы прочитать о сервере..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду пробігать - рекну :)

не боишся что лопнет?

на форуме все есть, даже регистрироваться не нужно, чтобы прочитать о сервере..

єто вы так повышаете посещение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это настройки форума (может только для новичков) не позволяют нормально редагировать сообщения

P.S. Это к тому, что данте не может изменить шапку темы)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б робив не форум а одразу сайт на укозі, наприклад там конструкторами можна зробити набагато більше і гламурніше. А якщо руки не криві то поправивши код можна зробити що завгодно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укоз глючить більше, а тут також можна, при бажанні, зробити усе, що завгодно) Єдине, чого немає тут, це можливості закидати великих файлів на форум, але ж це тільки плюс, форум від цього працює швидше, а файли можна закидати на інші сервери, а сюди кидати ссилку))

P.S. Єдине що мені не подобається на нашому форумі, це повідомлення про перехід на інший сайт, це якось можна прибрати, але я, поки, не знаю (та особливо і не розбирався) як. Все інше мені подобається, і просто і гарно і зручно)

P.S.2 та і на укозі доменне ім"я Ukraine вже зайняте)

P.S.3 наш форум уже працює більше місяця, набирає популярності, з 4246 місця підняли на 253, та суть не в цьому, головне ніхто не жалівся на форум, тільки, навпаки, хвалили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Уже 79-те...

P.S. до речі, 15 липня відкривається непогана фрішка www.freela2.ru рейт х5 без донату... У нас одна констапереходить туди, якщо хтось бажає приєднатись, заходьте в гості на фоум

P.S. 2. Багато новеньких уже приєднуться, якщо дивитись по заявках на форумі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав долучитись) качав ЕЕшку більше як рік, зайшов в гру а вона забанена) ахіреть просто)) тупорилі адміни оффа <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав долучитись) качав ЕЕшку більше як рік, зайшов в гру а вона забанена) ахіреть просто)) тупорилі адміни оффа <_<

потрібно було зайти через тиждень щераз, там був період коли дали усім по тиждень бану для профілактики)

P.S. оф не оф, головне форум www.ukraine-clan.org.ua... Я от тиждень на одній прикольній фрішці бігаю, побачим, якщо доведуть до ума клієнт, може і довше буду там, просто зараз фактично не залишилось уже серверів без донату або тупих нововведень, а мені класика подобається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Так, КЛ. Якщо є бажання, приєднуйся до клану. До речі за взаємним рішенням ми 27-го ідемо сюди. Відривається х5 і це має бути щось круте, так як сюди переходять з багатьох серверів, оскільки вони відомий сервер (там уже 4-й відкривається, а на попередніх трьох 2к+ на кожному народу стабільно). Плюс іде багато с Руофу, оскільки на офі ГОД буде... Як мінімум треба спробувати. Нас уже більше 20-ти, луцьких десь біля 6 буде. Але ще до 27 є трохи часу, думаю доберем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...