Перейти до змісту

Openbox x-730 + lan/com + НТВ


Рекомендовані повідомлення

Сабж відповідно. Що буде по ціні.. і-нет ОГО від Телекома, отрмую його через точку доступу Длінк 1150.. на АДСЛ роутері ДНЦП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ресивер, який бажано щоб був з RJ 45 або com , якщо з СОМ портом - то комп має бути включений на пастой для шарінга.

шарінг орієнтовно 15 доларів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нініні.

Ставиться... ланкомпорт, який налаштовується на модем і вйо..

Я вже все вияснив... 38 баків Лан/ком.. 10 бошка.. шара до 10 в місяць.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ресивер вже є? Чи також планується купувати?

І де ви такі ціни на шарінг взяли? шарінг пакета НТВ всього 5$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю шару тут обговорювати не доцільно.. Це як мінімум. :mdr:

По друге... 730 дійсно є і зараз його міняти... немає змісту... для чого? І який той ресивер буде за 38 доларів? Я порівнював зображення, що видає Глобо, якийсь дешевий з моїм Опеном.. так це небо і земля. Якщо вже брати.. то хоч Опен С1. а він в межах 85 баків.. Одним словом.. НАХх... буду сидіти поки на 730.., а з часом.. коли зявиться РК телевізор з підтримкою НД тоді буду щось думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так....тема така:

Є АДСЛ роутер DSL-2600U... він знаходиться на відстані метрів 25-30... є точка доступу DAP-1150 вона працює в режимі "РЕПІТЕР" і роздає і-нет по вай-фаю і в лан (перевірено.. одночасно праює комп, мобіла по вай-фай і ноут по лану).. Є ланкомбокс налаштований (завідомо робочий, перевірений), є тюнер Опернбокс х-730 (завідомо робочий, перевірений). В парі Ланкомбокс і тюнер на іншій антені і АДСЛ-роутері (без проміжної точки доступу) працює на ура. Тестові канали налаштовані, антена виставлена правильно... все ок. Чому з ця падла не працює через ДАП-1150??? Два дні пропарились. ((((( Які є думки? Хтось мож з таким вже працював.. Що роблю не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Ланкомбоксі чи тюнері можна побачити чи конектися воно до сервера і чи приходять пакети?

Можливо при роботі через ДАП сильно збільшується час доступу, і пакет приходить вже неактуальний (в мене таке буває коли починає сильно лагати піпелнет, тоді картинка постійно рветься), або закриті потрібні порти на ДАП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все запрацювало, коли встановив іншу точку доступу... Канйон в режим КЛІЄНТ. Так і не зміг налаштувати ДАП-1150. Причому коли чіпляєш комп до неї на лан.... все ок. Ланкомбокс.. не хоче.. хоч ти вбий. І ще.. ДАП-1150 зараз підсилює канал і-нета для розширення вай-фай.. ще на 3 пристрої (комп, 2 телефона і ноут).. Так от.. якщо включити її раніше за Канйон... П..ЄЦ !!! тюнер (точніше ланкомбокс) в і-нет не пускає. От така фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неспорю опени кульні тюнера,просто є альтернатива dreambox)

радий що ти розібрався=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрацювала ця вся конструкція в сумі вчора годин десь 6. Були реконекти.. час від часу... коли компу на відновлення зєднання треба паро секунд.. ця хрєнь.. готова до роботи тільки за хвилин 5.. після чергового такого реконекту, більше не підялася. ДОСІ (((((( Інет можу отримувати тільки по вай-фаю, або лишається 3Г. За вечір це мене реально дістало і я вирішив відмовитись від реалізації через Ланкомбокс. Буду напевно хімічити через ДІР-320 і ЮСБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл...? Тюнер мене хороший.. Не хочу його міняти.. тільки через те.., що в ньому немає лан. Показує канали шикарно. Якщо вже впруся в те, що не зможу шару зробити ну то вже хрен з ним. Буду дивитися Сіріус, Амос і Хотбірд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через комп.. не буду.

А по першому..... НЕМА В МЕНЕ ВДОМА І-НЕТА!!!

Вирішив вирішувати питання через ДІР-320.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОТЖЕ.

DIR-320 з впаяним ком-портом, перепрошитий модифікованою прошивкою як Asus WL-500GPV2, з прогою МПЦС + Опенбокс Х-730 + точка доступу ДАП-1150 + АДСЛ Роутер DSL-2600U.

Це все разом запустилося і працює. Що відповідно не може не радувати. На підхваті.. раптом і-нет вирубиться... модем Сіера 595 прошитий на Інтертелеком, вставлений в ЮСБ.

Дякую за підтримку в реалізації цієї теми тим хто відкликнувся на допомогу і особисто Джеку Торіку і Lisovic. Респект вам і уважуха + 100500.. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...