Перейти до змісту

Куплю авто до 4000 у.є.


dracepupa

Рекомендовані повідомлення

Интересует авто под две задницы в нормальном состоянии не старше 1990года.

Тип топлива значения особого не имеет

Тел 0673570719.

Иван.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трохи не така як вимагається, але раптом зацікавить:

mazda 626 GD, 1988 р.в, 2,0 інжектор. Ціна теж дещо вища, але якщо зацікавить - торгуватися будем до потері пульса.

Опис тут.

Ідеальна "сідницевозка" і не тільки. Великий багажник, комфортний салон, легко керувати. На днях закінчать міняти пороги, двигуна вже зробив. По підвісці треба дещо поміняти.

Продаю, бо хочу новішу 626. Продавати не спішу, роблю її для себе, як не продам - буду сам кататися, машина хороша, в якості сімейного авто повністю мені підходить. От хіба кондиціонера бракує і трохи більше коней хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет ДО 4000 У.Е.

4001 У.Е.-уже перебор!

Эх надо было писать до 3000 У.Е.

Тогда-бы в самый раз .

Скептически отношусь к Фордам. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скептически отношусь к Фордам. :mdr:

так само не переварюю форд і їхню компацію за те що вони підтримують геїв. принципово навіть не дивлюся на форди. відписав в приват по своєму авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет ДО 4000 У.Е.

4001 У.Е.-уже перебор!

Эх надо было писать до 3000 У.Е.

Тогда-бы в самый раз .

Скептически отношусь к Фордам. :mdr:

да,надо было писать до 3000уе, потому что, в большинстве случаев,в первые пол года еще 1000уе придется вкинуть чтоб получилось чтото более менее ездабельное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг продає Мітсубіші Лансер 1992 року, цінить щось біля 3,5 кілобакса. За точнішою інформацією телефонуй - 066 177 17 92, Рома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг продає Мітсубіші Лансер 1992 року, цінить щось біля 3,5 кілобакса. За точнішою інформацією телефонуй - 066 177 17 92, Рома.

Цвет лансера?

Где на учете стоит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в авто головне колір?

Просто я одного лансера уже смотрел.

Что-бы дважды человеку голову не морочить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в авто головне колір?

Ну це ще дрібниці... Я з покупців взагалі в шоці... Один дозвонювач в мене замість того щоб питати по суті, питав чи зручні сидіння і чи робить прикурювач... :sq_ye:  Сорі за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу для особо мудрых м...ков которые в нете могут оскорблять кого ни будь.

А в жизни являются маленькими закомплексованными личностями с отсутствием любых признаков интеллекта.

Ничего не имею против марки Форд.

Но если кто пытался "давати ради" колесам которые после ...дцати лет эксплуатации начинают ехать в разную сторону , то думаю меня многие поддержат.

Если интересует так у меня есть опыт езды (8 мес)на стареньком скорпио от туда и впечатления.

а персонаж westboiuu горазд только на форумах свистеть :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг продає Мітсубіші Лансер 1992 року, цінить щось біля 3,5 кілобакса. За точнішою інформацією телефонуй - 066 177 17 92, Рома.

Звонил только что вашему коллеге Роману .

Он сказал что ничего ,ни о каком Лансере он не слышал и тем более не продает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Скептически отношусь к Фордам. :mdr:

так само не переварюю форд і їхню компацію за те що вони підтримують геїв. принципово навіть не дивлюся на форди. відписав в приват по своєму авто.

А при чом тут машина до геів!Якщо авто нормальне по ціні і якості то хай виробник підтримує кого хоче-яка різниця! Так само можна не заправляти машину шикарним білоруським пальним бо не любиш бульбашів а налити украінського гамна разом підтримавши свого виробника!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...