Перейти до змісту

Как я провёл этим летом


HWman

Рекомендовані повідомлення

позиція апа не до кінця розкрита

як казав раніше 80% успіху - навколишнє середовище

"крайній север" тундра - завжди були актуальними і цікавими для більшості глядачів

Коли наш іде в кінотеатр на таке кіно він надіється що мол хоть зараз наші навчились робити кіно, після перегляду він в це вірить а згодом починає думати як кінокритик

Не забувайте - Кіно насамперед передача емоцій глядачам, тому дивіться правильне кіно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте - Кіно насамперед передача емоцій глядачам, тому дивіться правильне кіно

А по іншому це вже буде не кіно а просто відео. Один знайомий сказав:

шо-то за кіно в якому не стреляють

мда... подивився я на нього і сказав, з тобою все ясно...

Доречі, шоб пережити все ж головним героєм ненада зрозуміти філософію буддизму, просто треба поставити себе на місце головного героя, якщо умілий режисер, умілі актори, вдало підібрана музика це получяється дуже легко

перше що видало в пошуку?

да нє ми тут по китайські абщяємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну режисер там не Лунгін й не Рогожкін, актори також ще "сопляки" ,музика це заслуга одного славного хлопца який добре справився з поставленою задачею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше що видало в пошуку?

вообще-то я искал "Соченение Петрова: Как я провел лето" (Камеди клаб). Но, что-то не судьба сейчас. Ностальгия порадовала - почему бы и не поделиться счастьем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну режисер там не Лунгін й не Рогожкін, актори також ще "сопляки" ,музика це заслуга одного славного хлопца який добре справився з поставленою задачею

От не обов'язково щоб був відомий(в перше чюю ці фамілії правда) режисер/актор/композитор/костюмер/постановщик/чі просто прибиральник якій прибирає ще й мечами жонглює щоб фільм став улюбленим, от наприклад жако ван дормеля я відкрив для себе як пайдьоцкого режисера тільки після перегляду фільму Mr. Nobody хоча існував уже давно фільмєц як Амелі, досить таки кльовий фільм як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Nobody

цей фільм взяв глядача оригінальністю, неординарністю так само як і Начало Нолана, фільм - брєд, але оригінальний тому і взяв вагони бабла.

Оригінальність завжди була в почёті

Даний фільм став твоїм улюбленим? К-Я-П-Є-Л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улюбленим став режисер ван дормель після перегляду його "перлини" Амелі, а мр. новборі я давав 9 із 10 про начало мовчу він мені показався не оригінальним, таке вже було, просто нєкто зібрав до купи, пропіарив, купив кілька реценцій і все, а наш народ як стадо(хатя чьо як) повівся....

ЗІ К-Я-П-Є-Л - шо-шо? матюкатись нехарашо <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как

Я

Провел

Єтим

Летом

Нічого фільм не розпіарений, просто хороший трейлер, зірка "хорошого" кіно Джаред і гарний саундтрек і все, глядач їхній.

Якщо сумніваєся, сходи на кінопоіск подивись рецензії, там всі позитивні, які негативні то писала школота) А на рейтинг IMDB, його не підкупиш

Спочатку, хто ж судить весь фільм по початку?

Якщо любиш арт, нестандарт то подивись цей фільм, обіцяю - сподобається

1303154201_bbdc37a9247f6876b673871f0a163d10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Якщо любиш арт, нестандарт то подивись цей фільм, обіцяю - сподобається

1303154201_bbdc37a9247f6876b673871f0a163d10.jpg

Нє нє нє непоперло чьото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...