Перейти до змісту

Civilization IV


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Я все зробив як там написано, і навіть скачав нову версію ДВД-емулятора, і поубивав всі інші емулятори і те що від них осталося, починаю думати що справа в самому мому віндовсі 2000 який стоїть вже 2 роки і можливо.

Зараз відчуваю що вінду я конкретно утопив всяким какіми драйверами.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот здесь?

Линк не работает :beer:

линк стал вот такой

просто линк был game а стал games

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даймон 4.03. Уйшов на почту до тебе.

А sd4hide малоефективний. :)

3.ЬІ. Хтось має ссилки на нормальні каталоги НО-СД. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю в мене з sd4hide і 4 даймоном ідуть всі ігри (Корсари3, Принц Персії, Цива...) без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ви не повірите.

Коли гра не запускалась навіть з 4 демоном я вбив усі інші віртуали, спробував - не запускається, тоді я вбив ще й свій звичайний ДВД-РВ - ніфіга. Після всього цього я ще купу різних демонів переміняв і геть розстроївся. Потім взяв і відновив свій ДВД-РВ бо треба було дешо записати і так невзначай запустив цивілізацію І ВОНА ПІШЛА!!!!

ОТ ТАКІ то бувають пріколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

линк стал вот такой

просто линк был game а стал games

<{POST_SNAPBACK}>

Я саму гру знайшов, просто просили інформувати про не працюючі сиски.

2 олл

Проінсталював гру з Алкоголя.

Запустив sd4hide.exe

Все працює ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Люди ... вот скопировал игруху ... думал проиграю (игра то класная), а без русского играть то не прикол ... может ктониб подскажет где достать руссификатор !!!???

(P.S. ответы: в нете :) не принимаються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ... ссылку поменяй ... я без ссылки нышел...

Зря обрадовался ...

Не рабочая прога ... теперь игру переустанавливать ...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ... ссылку поменяй ... я без ссылки нышел...

Зря обрадовался ...

Не рабочая прога ... теперь игру переустанавливать ...:D

Переустанавлевать не надо :)

читай инструкцию - там Папка создаёться - Таверна_рус кажеться - и там есть Унинстал - и возвращение оригинальних файлов :)

а действительно не рабочий русиф :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не робоча ?

Я з ним до 7ми ранку грав ))))

Там зразу і крек.

Просто читайте інструкцію уважно. Там нада пропатчена гра ітд.

Якщо нада можу залить патч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не робоча ?

Я з ним до 7ми ранку грав ))))

Там зразу і крек.

Просто читайте інструкцію уважно. Там нада пропатчена гра ітд.

Якщо нада можу залить патч

Ок ... залей патч, если не трудно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Закиньте б-ласочка ще раз патч та русифікатор! :) А то поки я очунявся вже все затерли! :)

+++++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене з русифікатором така трабла - дещо переклало, а дешо написало гарною арабською :D ( так ніби кодова сторінка не та)

І от звертається до тебе ну там скажем Наполеон і просить розірвати торгові відносини з ""№;;%#@#@. А на наступний хід найкращий твій друг іде на тебе війною. Бо виявляється ""№;;%#@#@ це був він :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

"Сivilization IV: Эпоха огня" (разработчик Firaxis Games, зарубежный издатель 2K Games) – самое значительное дополнение в истории знаменитой серии Сида Мейера - отправлено на золото. В продажу этот проект поступит 18 января.

Новое дополнение к знаменитой пошаговой стратегии привнесет в игру значительные изменения: появятся десять новых цивилизаций, пять чудес света, шесть уникальных технологий, а также оригинальная система шпионажа и разветвленная сеть торговых путей. Теперь начать кампанию можно будет не с исходной точки, а с более позднего этапа, что позволит приобретать города, войска, технологии и совершенствовать их прежде, чем приступить к осуществлению миссии.

События развернутся по одиннадцати абсолютно новым сценариям, действия которых происходят в разных временных и исторических пластах. Выбор миссий весьма широк - от средневековых сражений Карла Великого и походов Реконкисты до битв с зомби в загробном мире и футурологических космических войн.

Внимание: для запуска дополнения требуется установленная полная версия Civilization IV!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Гра нравится. У 3 часті у мене проблема була... За настанням сучасної епохи не можна було закінчити космічну гонку і + масса глюків з ураном, плутонієм і різними сучасними компонентами...

Age of Empires і то в 100% лучше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...