Перейти до змісту

Потрібна послуга по встановленню Windows CE5 Rus


bivibo

Рекомендовані повідомлення

Дякую... :0011: (ссилки биті)

Раджу шукати в гуглі за словами "прошивка" (firmware) і модель твого ноута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha1207 всі твої поради зводяться до - Як брікнути девайс не напрягаючись -

бо на Він СЕ5.0 потрібно 256Мб оперативки, а в тебе 128
брєд, навіть на 64 ОЗУ СЕ прекрасно працює.

Шановні, які Win 95/98 *Win phone 7* на такому залізі?  :lol:

Гарно настрій вранці піднімаєте....

По ділу:

Цей так званий "ноутбук", по великому рахунку - різновид китайського навігатора (правда без GPS модуля) з кверті клавіатурою.

Так як його мало що відрізняє від навігатора, логічно припустити, що прошивка його чимось схожа.

В даному випадку, я так розумію, ту ж прошивку (ENG WinCE ) найти проблематично, як варіант - знайти людину в якої такий же девайс  з англійською WinCE (такі точно існують, на аукро тулили їх здорово), і зняти дамп (повна копія NAND), зробити прошивку - прошити свій. Як це робиться - розписано тут і тут

Не виключаю те, що є вже в тирнеті готові дампи\прошивки, головне правильно ідентифікувати свій девайс, робити по мануалах ну і пошукати *.bin *.img і тд..- інакше є всі шанси перетворити девайс на неробочий набор запчастин, особливо екпериментами з нерідними йому осями.

хочу в тебе спитати, якщо ти такий розумний , то чому не допоміг людині одразу? і чому не відписуєш в своїй темі ( про рибки) а тут такий активіст веселун??

про він 95/98 дивись уважніше, я написав, як знайшов повну характеристику пристрою, що він туди не стане, бо зрозумів, що там ФЛЕШ пам*ять!!

знаєш програмування? допоможи людині зробити зміни в юнікоді, бо любі зміни без програмування приведуть до онулення на стандартні настройки. ти читай те що я написав у кінці, що потрібно робити все через програмування або "Windows CE Platform Builder". може ти щось інше порадиш, якщо тобі мої висновки смішні?

P.S. сорі за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеш подумати щоб Linux поставити?

Лінукс лінуксом а от андроїд можна було і попробувати поставити)) він би на ньому літав)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha1207

Не повіриш - чекав поки почнуть розказувати брєдні і власні теорії про Win 95\98\Xp\7  ^_^

Ти взагалі розумієш про що пишеш? Догадки і намагання щось безтолкове порадити вже захламило цю тему, а конкретики 0.

Яке програмування, для чого? Я ж внятно розписав, якщо проблематично нагуглити готовий firmware, треба знайти (зняти) дамп з чужого, і зробити прошивочні файли.

Я спираюся на власний досвід по прошивці навігаторів, котрі в даному випадку, окрім присутності клавіатури, практично нічим не різняться від цього ноутбука.

P.S. Cеляві, Рибок давно вже НЕТУ  ;)

bivibo

При загрузці якась інфа такого типу є?

Version: 1.9

Hardvare version:3.0

CPU: ARM 926EJ-S 248MHz

Relise: SV125

RAM: 64M Byte

Video decode: 1

Display mode: LSD

по цих даних, більш точніше можна буде зрозуміти шо в тебе за машинка, UMPC & MID такого плану обговорюють на 4pda.

І якщо не затруднить - дані які покаже утилітка ResInfo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon може ти недочитав, те що я написав, про свої висновки?

"ось що найшов, і думаю це буде остаточний варіант(( хба пошукаю ще

"Небольшое вступление о том, что такое Windows CE. Эта система в природе не существует как отдельная система, которую можно купить, скачать и установить. Под каждое конкретное устройство производитель делает свою сборку при помощи специального программного обеспечения Windows CE Platform Builder.

Таким образом, изменить что-то в исходном коде уже установленной Windows CE невозможно, в т.ч. и установить русский язык."

http://superdevices....wifi-obzor.html"

"треба знайти (зняти) дамп з чужого" - ну знайди :lol: :lol: :lol:

"Я спираюся на власний досвід по прошивці навігаторів" - це не навігатор, а ноут з системою як у КПК, зроблений для полегшення записів нотаток, щось типу цього, глянь на посиланнях які я давав у темі, там детально описано пристрій.

може мої поради для тебе смішні, але я хоть хотів допомогти людині реально, а не зайти у тему і попіддьоргувати інших. Хоча я справив свою думку, як тільки найшов детальнішу інформацію про девайс.

там навіть БІОСа немає, щоб поставити ОС типу він 95\98, от і кажу, що виходи є 2:

1й - за допомогою Windows CE Platform Builder - допоможе зробити під даний пристрій потрібні налаштування,

2й - заміна в юнікоді. ( бо тільки тоді система не буде все збивати знову на стандарт, а якщо не прописати свій стандарт, то нічого не вийде!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...