Перейти до змісту

Потрібна послуга по встановленню Windows CE5 Rus


bivibo

Рекомендовані повідомлення

Хто може встановити чи русифікувати Windows CE5 на такий мега ноут? :D

Якщо б там була англійська то можна було би змиритись, а її там нема :(

Або порадьте щось...

Тип процесора ARM926EJ-S.

фото:

post-9673-0-57345600-1297602746_thumb.jp

post-9673-0-30828100-1297602768_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо краще поставити windows 95\98?? якраз гуд буде, 95 займає 250-300 Мб, чи ти тільки таку ОС бажаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу спробувати)) просто з такими ноутами ще не працював)) були старенькі конфігі, але не ноути)) а СЕ5 це здається мобільна ОС заточена під вінду на ПК, так? і чому ти вирішив її поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно і зараз все норм працює просто нема ні англійської ні російської мови...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яку віндовс?

так, трошки погуглив, і незнаю, чи 95/98 туди підійдуть(( там здається тільки WIN CE.

Можу дати загрузочний диск, чи ти не по таких справах?)) а якщо ні, то можу допомогти))

телефон в анкеті глянь, завтра можу зустрітись, оглянути. він по розмірам 21*14*3см?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розмір не знаю треба міряти, а віндовс 95/98 ARM процесори підтримує?Стрьомно вбити його, це ж як телефон не ту прошивку зальєш і може не включитись більше...

загрузочний диск Windows CE чи 95/98?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я тобі дам загрузочний диск, ти в біосі поставиш загрузку з СД-рома вставиш диск, і якщо запуститься, і все буде добре, то можна спробувати, а якщо ні, то тоді з русифікатором будуть проблемки)) бо на Він СЕ5.0 потрібно 256Мб оперативки, а в тебе 128, але як кажуть хто не ризикує, той не п*є шампанського))

ще таке питання цікавить)) Де ти його взяв?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.tradekey.com/selloffer_view/id/3116003.htm

тепер з Він95/98 варіант відпадає))

шукаю русифікатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на ньому немає написано ніякого оф сайта?(( бо що не знайду, то на портативні ПК)) або на СЕ6.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в том то й і проблема шо нема а СЕ5 вже й техпідтримкою не підтримується((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залишається мабуть чекати коли віндовс мобіле 7 під ARM процесори випустять...або в когось найдеться зборка СЕ5 рус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось що найшов, і думаю це буде остаточний варіант(( хба пошукаю ще

"Небольшое вступление о том, что такое Windows CE. Эта система в природе не существует как отдельная система, которую можно купить, скачать и установить. Под каждое конкретное устройство производитель делает свою сборку при помощи специального программного обеспечения Windows CE Platform Builder.

Таким образом, изменить что-то в исходном коде уже установленной Windows CE невозможно, в т.ч. и установить русский язык."

http://superdevices.com.ua/kitajskij-mini-noutbuk-7-windows-ce-wifi-obzor.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була б англійська можна було б не паритись а так там якась пародія на англійську...

як мені говорили то потрібно самому складати зборку під нього але як це робиться хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2068662

http://download.cnet.com/Windows-CE-Platform-Builder-2-11/3000-2070_4-10742116.html

ось що знайшов, 1ша ссилка прочитай, якщо є бажання, можеш спробувати так зробити, 2га на закачування.

вибачай, більше нічого не знаходив цікавого. дуже часто пишуть що настройки не зберігаються, через те що в ноуті ФЛЕШ пам*ять, там все вшито в юнікод, і потрібно робити через програмування, а я в цьому 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha1207 всі твої поради зводяться до - Як брікнути девайс не напрягаючись -

бо на Він СЕ5.0 потрібно 256Мб оперативки, а в тебе 128
брєд, навіть на 64 ОЗУ СЕ прекрасно працює.

Шановні, які Win 95/98 *Win phone 7* на такому залізі?  :lol:

Гарно настрій вранці піднімаєте....

По ділу:

Цей так званий "ноутбук", по великому рахунку - різновид китайського навігатора (правда без GPS модуля) з кверті клавіатурою.

Так як його мало що відрізняє від навігатора, логічно припустити, що прошивка його чимось схожа.

В даному випадку, я так розумію, ту ж прошивку (ENG WinCE ) найти проблематично, як варіант - знайти людину в якої такий же девайс  з англійською WinCE (такі точно існують, на аукро тулили їх здорово), і зняти дамп (повна копія NAND), зробити прошивку - прошити свій. Як це робиться - розписано тут і тут

Не виключаю те, що є вже в тирнеті готові дампи\прошивки, головне правильно ідентифікувати свій девайс, робити по мануалах ну і пошукати *.bin *.img і тд..- інакше є всі шанси перетворити девайс на неробочий набор запчастин, особливо екпериментами з нерідними йому осями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...