Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ура!!!!!!!!!!!!!!!! Блін, навіть не думав що так буду вболівати за Карпати! Молодці! Який характер! Ух!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, до речі, думав, коли Карпатам забили гол, що це якийсь фатум - програвати на останніх хвилинах, а коментатор ще почав "каркати", що "...ось-ось і Карпати пройдуть далі". Одразу згадалось Шарафутдінов-Шахтар-Севілья-Палоп. Ну, думаю, піпєц, приїхали. Але ж ні, Карпати показали як треба грати: по-європейські, до останньої хвилини. Незважаючи ні на суддів, ні на суперника.

Я на цей матч найбільше очікував і мої, "бл.дські сподівання" справдились. Не підвели Карпати.

Ще раз: Карпати - Молодці!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ще скажу про Дніпро - по характеру їм ще качатися і качатися до Карпат, маючи такий підбір гравців, мабуть все ж це провина тренера, не було футбольної злості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає слів-одні емоції!!!

Карпати Чемпіон! Аж ніяк не заслуговували на поразку і довели це!

Металіст теж молодці, проявили бійцівські якості і характер, адже програючи 0:2 можна опустити ручки і повзати по полю, а вони виправились і показали на що варті.

Таврія ноу коментс...

Дніпро хотів без моментів гол забити-не вийшло...самі винні і ні на кого спихати не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ще скажу про Дніпро - по характеру їм ще качатися і качатися до Карпат, маючи такий підбір гравців, мабуть все ж це провина тренера, не було футбольної злості

Все правильно - гол.тренер відповідає за психологічний настрій гравців і настроює їх на гру. А Бессонов... Ну, ви всі зрозуміли: Чего тут, бля, рассказывать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це щось неймовірне!Я так кричав що аж жінка почала заікатись :g05:

Аналогічно. Тільки я свою розбудив. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненавиджу футбол. Він мене до інфаркту доведе :0086::0123:

Да успокойся!!! Я те говорю, я так тисчю раз делал !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, завтра відбудеться матч Суперкубку УЄФА: Інтер-Атлетико Мадрид.

Трофей оспорят дебютанты

В противостоянии "Интера" и "Атлетико" определится новый обладатель Суперкубка УЕФА. В мае клубы добились знаменательных побед в еврокубках, а теперь хотят пополнить коллекцию трофеев.

1519481_w2.jpg

Рафаэль Бенитес надеется стать двукратным обладателем Суперкубка УЕФА ©Getty Images

Перед матчем за Суперкубок УЕФА наставник "Атлетико" Кике Санчес Флорес предсказывал упорную борьбу, а его коллега и соотечественник Рафаэль Бенитес говорил о желании войти в историю.

Помимо того, что оба клуба ни разу не участвовали в матче на Суперкубок, "Атлетико" и "Интернационале" объединяет еще одно обстоятельство. До прошлого сезона болельщики черно-синих ждали от своих любимцев триумфа в престижнейшем еврокубке долгих 45 лет, в то время как "Атлетико" последний раз выигрывал европейский трофей немногим раньше - 48 лет назад.

Несмотря на серьезные достижения "Интера", в нынешнем году завоевавшего четыре трофея, рулевой мадридцев Санчес Флорес считает, что особый статус матча в Монако придаст его подопечным дополнительной мотивации. ""Шансы оцениваю,как 50 на 50. Мои игроки полны энергии и желания, к тому же судьбу трофея решает всего один матч", - отметил экс-наставник "Бенфики". - Проводи мы матч с "Интером" в чемпионате, возможно, миланцы считались бы фаворитами. Но нам предстоит одна кубковая игра, по ходу которой может случиться что угодно".

Если "Интер" является дебютантом Суперкубка УЕФА, новый наставник миланцев уже завоевывал данный трофей в 2005 году. Тогда возглавляемый Бенитесом "Ливерпуль" со счетом 3:1 одолел ЦСКА. В случае повторного успеха 50-летний испанец станет шестым тренером, кому удалось дважды победить в Суперкубке. Впрочем, по признанию Бенитеса, на первом месте для него стоят успехи команды: "Предстоящий матч не налагает на меня какой-то дополнительной ответственности. Наоборот, он является для всех нас отличной возможностью вписать в историю клуба новую страницу".

С тех пор, как в октябре прошлого года Санчес Флорес заступил на тренерский мостик "Атлетико", игроки "матрасников" имели достаточно времени, чтобы привыкнуть к требованиям наставника. Совсем другая ситуация в "Интере": Бенитес только начинает работу с командой после ухода в "Реал" Жозе Моуринью. Как считает Санчес Флорес, последний факт может сыграть на руку "Атлетико", в составе которого, возможно, на поле не выйдет на поле защитник Хуанито. "Игрокам очень сложно в сжатые сроки приспособиться к новой игровой модели и полностью воспринять все требования наставника. Думаю, пройдет некоторое время, прежде чем мы увидим новый "Интер" Бенитеса", - подчеркнул Санчес Флорес.

"Мы с Рафой в отличных отношениях, - продолжает 45-летний испанец. - В некотором роде я последователь его работы, придерживаюсь похожего взгляда на вещи". Бенитес со своей стороны признается, что не хочет спешить с построением новой команды, и предпочитает все делать постепенно: "Очень важно, чтобы игроки планомерно, шаг за шагом двигались вперед, и продолжали играть так же, как и в прошлом сезоне". После победы на прошлых выходных в Кубке Италии испанский тренер имеет уникальный шанс завоевать два трофея в первых двух официальных матчах у руля миланцев. ""Если мы добьемся успеха в Монако, то в первую очередь потому, что до меня команда проделала отличную работу". На поле мы должны использовать все возможности, которые выпадут на нашу долю", - сказал в заключение бывший наставник "Ливерпуля".

UEFA.com

З українських каналів буде показувати Спорт-1. Якщо ніхто, з загальнодоступних каналів, не буде показувати, то буду дивитись тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтер чомусь завжди викликав антипатію. Команда якихось вискочок і футболістів з сумнівними людськими якостями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо наших євролігових бійців:

1. Карпати! Скажу відверто, після 2-го тайму в Туреччині не сподівався. Молодці! Відчувається думка тренера, неймовірне бажання та самовіддача гравців. Так тримати.

2. Металіст. Жахливий захист і воротар - дирка. А був же шанс випередити Шахтар і підписати Худжамова. Не тим місцем думали. Хоча, потенціал є.

3. Дніпро. З таким підбором гравців варто не просто проходити поляків, а й доходити до фіналу ЛЄ. Але немає тренера.

4. Таврія. Гра за Суперкубок з Шахтарем показала реальний рівень команди. Тому, думаю, навіть фани Таврії не вірили у прохід Баєра.

5. Динамо. А все таки добре, що не пройшли у ЛЧ і не будуть грати з Реалом. Тому, сподіваємось лише на перше місце в групі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз всі за Атлетіко, то я ради справедливості і збереження загального балансу сил за Інтер :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив рекламу на трк Україні,але пустять матч о 23:30.Всерівно буду на роботі. В нет не буду заходити і дзвінки не буду приймати....буде для мене як пряма трансляція)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив рекламу на трк Україні,але пустять матч о 23:30.Всерівно буду на роботі. В нет не буду заходити і дзвінки не буду приймати....буде для мене як пряма трансляція)

И пусть весь мир подождет!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Football-I love this games!

Є ще чудеса на світі.Будуть і важчі матчі але головне що вдача затрималась і на нашій землі:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ще скажу про Дніпро - по характеру їм ще качатися і качатися до Карпат, маючи такий підбір гравців, мабуть все ж це провина тренера, не було футбольної злості

При цих динамівських тренерах їх команди завжди так грають, вірніше тієї гри нема. Непонятно за рахунок чого виїзжають. Тактика залишилась гли-и-ибоко в минулому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Група Е

АЗ Алкмар Нідерланди

ДИНАМО КИЇВ

БАТЕ Білорусь

Шеріф Молдова

Група І

ПВС Нідерланди

Сампдорія Італія

МЕТАЛІСТ

Дебрецен Угорщина

Група J

Севілья Іспанія

ПСЖ Франція

Боруссія Д. Німеччина

КАРПАТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпатам "повезло"...але дивлячись на їхню гру з Галатасараєм все можливо!

Динамо має набирати 18 очок, бо в них в групі нема з ким грати!

Металіст мусить проходити, якщо, звісно, закінчиться його чорна полоса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь зараз тут пряму трансляцію Суперкубку УЄФА.

Гра абсолютно рівна, хоча спочатку Інтер більш активно атакував. Під кінець 1 тайму Атлетико пішов в атаки і "притис" до воріт Інтер. Дуже активно грає Агуеро, а Форлан - менш активно, хоча він може простояти усю гру, а "вистрілити" в будь-який момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...