Перейти до змісту

Куплю роутер для роздачі київстар.інтернета


Рекомендовані повідомлення

Куплю роутер для роздачі київстар.інтернета.

Пропозиції icq197080433. tel. 050-5153357 Олег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю пару старих корчів, типу Pentium 133, 64 RAM, 320 Mb HDD, VIDEO RAM 512 K. Збирав собі роутер для білайнівського нету, і назбирав аж 4 комплекти. Чудово стає туди RouterOS - MikroTik (є крякнута 3.30), перевіряв сам.Швидкість не ріже, локалка працює, купа можливостей (dynDNS, ntp,форвардінг портов, фтп, впн-сервер і т.д.), гнучка настройка під конкретні задачі. Компи в корпусах, з блоками живлення, тре тіко мережеві карти (1 для WAN, 1 для LAN (+простенький свіч),по бажанню Wi-Fi), бо маю тіки 10Mb-ітні. Софт встановлю, покажу як користуватися. Пиши на 159180811 (зараз шось глючить). Продам за невеликі гроші, або поміняю на оперативку DDR SDRAM, вінти IDE, мережеві карти, USB хаби чи ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але треба D-Linka DIR-100 або 300

Доречі дір-300 дуже сильно ріже швидкість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хто порадить?

Якщо брати до уваги, що ви налаштовані придбати роутер то краще взяти ТР-лінк ІМХО, або зконтактувати з Чітером і прийняти його пропозицію, так як ця людина має великий досвід взагалі і з Київстар інтернетом зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TP-Link TP-Linkу різниця. На мою думку щоб придбати роутер, який значно не різав би швидкості, потрібно витратити не менше 100$. Або нехай хтось наведе свої аргументи, з конкретними моделями до 40$, бо самого цікавлять такі девайси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TP-Link TP-Linkу різниця. На мою думку щоб придбати роутер, який значно не різав би швидкості, потрібно витратити не менше 100$. Або нехай хтось наведе свої аргументи, з конкретними моделями до 40$, бо самого цікавлять такі девайси.

Особисто тестив д-лінк 100 швидкість не ріже, також є достовірна інформація, що TP-Link TL-WR340G також гарно працює в мережі Київстар/Білайн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю TP-LINK TL-WR542G. При запущеному торренті постійно рве L2TP-з'єднання, у всьому іншому - гуд. Чи є така проблема в старших моделях - не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь на Білайні D-Link DL-524 дома, швидкість не ріже зєднання тримає пару днів! Але сам адміню 2 Mikrotik 450 зараз замовив ще 2 750, Mikrotik це дуже серйозний роутер краще за нього за такі гроші не знайдеш... Краще взяти комп і встановити RouterOS аля Mikrotik, якщо є така можливість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще взяти комп і встановити RouterOS аля Mikrotik, якщо є така можливість!

підтримую обома руками. особливо для впн з'єднань як у білайна, бо роутери для нього - слабке місце. недавно встановив саме Mikrotik - дуже вражений функціоналом і вимогами до заліза.

П.С. єдине - не знаю як підняти там принт сервер.

П.П.С. так, працює tp-link tl-wr941nd найкраще з усіх що я бачив.....але ціна :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав Mikrotik 750. Вчора замовив сьогодні пішов забрав на Новій пошті, оплата при отриманні. Замовляв на ASP24.com.ua

В мене 450 справляється з 110 користувачами два web-сервака, загрузка проца на 15-25%. 750 буду ставити на 40 користувачів, гляну чи справиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про pfSense на слабій машинці.

Теж як варіант. А TL-WR941ND - в Tum@n-а брав. Десь до 50 у.о. була ціна, зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про pfSense на слабій машинці.

Теж як варіант. А TL-WR941ND - в Tum@n-а брав. Десь до 50 у.о. була ціна, зараз не знаю.

pfSense пробував. з вебморди л2тп не піднімається. його можна підняти руцями через мпд5, але як потім роздати - хз. в порівнянні з мікротіком пфенс програє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж як варіант. А TL-WR941ND - в Tum@n-а брав. Десь до 50 у.о. була ціна, зараз не знаю.

повністю згоден, працює гуд. ще як варіант брат-близнюк TL WR940N, на кілька долярів дешевший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про pfSense на слабій машинці.

Теж як варіант. А TL-WR941ND - в Tum@n-а брав. Десь до 50 у.о. була ціна, зараз не знаю.

pfSense пробував. з вебморди л2тп не піднімається. його можна підняти руцями через мпд5, але як потім роздати - хз. в порівнянні з мікротіком пфенс програє.

Якщо прив'язуватися до Л2ТП - то цілком ймовірно. Якщо взагалі - то Сенс мені дуже сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через етот роутер TP-Link TL-R460

на 5 компов как будет резать скорость 10мегабит инет Киевстар?

тое5сть какая будет скорость на каждом компе поделитса даже если один качает и больше никто то всё равно будет урезанная скорость?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через етот роутер TP-Link TL-R460

на 5 компов как будет резать скорость 10мегабит инет Киевстар?

тое5сть какая будет скорость на каждом компе поделитса даже если один качает и больше никто то всё равно будет урезанная скорость?

Абсолютно правильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mikrotik піднімає Л2ТП з'єднання. Він ще може виступати в ролі Л2ТП сервера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...