Перейти до змісту

Переход на летнюю резину


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Смотрю погодка люкс, и гисметео одни плюсы показывает. Ну что кто уже планирует переобувку. Я думаю вначале следующей недели уже, а то шипы уже задолбали да и титаны охота свои опять надеть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, я свою неділі через дві поміняю. Шоб все остаточно знати. По погоді побачу. Хоча в мене новий HydraGrip. ним, якшо акуратно можна і зимою кататись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

dimmon для весны в самый раз будут ласты! ^_^ а еще лучше для нашых дорог танковые гусеницы рулят :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дореч1 ... а висота гуми яка ??

я вибрав високу ...

+ качнув гаском ...

+ сделав десть по 2.0 атмосфери ....

думаю шо трохи лехше подвесц1 буде :smile3:

хотя есл1 с так1ми "Недокаченеми кальосами" ловиш Харошу ямку ... в1ли д1ску

а на мелк1х ямках самий рас ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня 225/65 (или 55:) ) точно не помню, 2 атм воздух. Но мне маловато 2, добавлю до 2.2 мажина ерзает по бокам.

Народ, а что сильно газ чувствуется? Что действительно мягче идет? Раскажите свои ощущения после перехода с воздуха на газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на легковушке не осчутил ниразу :)

поэтому и не пользуюсь этой фичей(а еще думаю, что это большое нае*алово)

у мну 195R14 перед 3,2 зад 3,6-4 :)

потому что грузовая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меню 4 одинакових ската BFGoodrich 195/65 R15 резіна кльова........не дивлячись на високий профіль ще не разу не роззувся......карочє агонь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:P

дк я ж говорю ...

в высокой резине есть плюсы ;)

для наших дорог...

да плючи є...

но не дивлячись на багато мінусів низько профільної гуми(із-за наших доргі)-я б із-задоволенням поставив би собі таку гуму(якби це була чисто моя авто)!

хоча гуму теж треба підбирати.....при давлєнії 2.0 я пробував на цій гумі влітати в поворот на шопена 130км/год і живий......і машина ціла......

а представте що можна творити на низькопрофільній.......і якщо щей yokohama..мммм-закачаєшся!

в мене колись був Скорпіо ІІ 95 року і гума 225/50 R16

їдеш по трасі і кайфуєш....поворот.не поворот тобі пох....(сорі за такі слова)

але машина стає явно жощьою і особливо страрає подвеска з подшипніками коли після зимового сезону починають ремонтувати дорогі-понарізають ці ямки і асфальтують до нового року....а у низько профільної гуми то воздушна подушка набагто менша от і удар получається набагато сильнішим(а якщл ще й широка гума) то взагалі піпец.....я подшипніки на такій гумі через кожні 15-20тис.км міняв.....

от так от...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ненавижу этого телепалова на мелкия ямках или комках ...

у меня жосткая подвесочка ..

если б еще низкий профиль влепить ...

я б прочухал каждую ямку ...

а так ... пролетаеш .. и все :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ненавижу этого телепалова на мелкия ямках или комках ...

у меня жосткая подвесочка ..

если б еще низкий профиль влепить ...

я б прочухал каждую ямку ...

а так ... пролетаеш .. и все :)

"Больше газа-меньше ЯМ" ггггггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всю зиму на летней резине катаюсь.зима сраная,снег 2 раза упал,так зачем переобувать тачку? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то шо лід був так пару тижнів, то фігня навєрно. Взагалі то їздити можна, але от в критичних ситуаціях можна з літньою резиною "прогоріти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всю зиму на летней резине катаюсь.зима сраная,снег 2 раза упал,так зачем переобувать тачку? :ok:

ну не наю...в мене машина постоянно їздить на великі відстані повинна бути готова їхати в любу точку України в любу хвилину!а якщо десь в Ровно буде Голольод і по тих горках-це взагалі "труба" буде....знаєш як кажуть-скупий платить двічі!от так от..потім в аварію (не доведи Боже) попадеш і будеш локті гризти чого я мля не купив за 300$ зимню гуму і т.д.!насамперед це моя безпека......от це моя думка....

так що хай хоть вся зима буде +5 але я буду їздити на зимовій гумі........

P.S. із-за нашої сверх "прохолодної і сніжної" зими не ставлю шиповану гуму-а то на шипах по асфальті-що літньою(пласмасовою)гумою по льду....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...