Перейти до змісту

Бэтмен: Начало / Batman Begins, DVDRip, AC3, 2cd


Zevs_Isver

смотрим?  

21 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Название: Бэтмен: Начало (2005)

Оригинальное название: Batman Begins (2005)

фильм перенесён

описание

B000B73GYE.02.LZZZZZZZ.jpg

Жанр: Боевик, Приключения, Фэнтази

Режиссер: Кристофер Нолан /Christopher Nolan/

В ролях: Кристиан Бэйл /Christian Bale/, Майкл Кэйн /Michael Caine/, Лайам Нисон /Liam Neeson/, Кэти Холмс /Katie Holmes/, Гэри Олдман /Gary Oldman/, Рутгер Хауэр /Rutger Hauer/

О фильме: Юный миллионер Брюс Уэйн, не сумевший отомстить за гибель родителей, сбегает в Азию, где постигает восточную мудрость и таинства местных единоборств... Спустя многие годы Уэйн возвращается домой и выясняет, что родной Готэм-сити погряз в преступности, и заправляют им кучка негодяев и коррумпированная полиция. Пользуясь приобретенным опытом, Уэйн превращается в Бэтмана, ночного мстителя, грозу преступного мира…

Выпущено: Warner Bros.

Продолжительность: 2:14

Язык: Русский профессиональный перевод

Качество: DVDRip

Видео: 608x256; 25 fps; 1064 Кбит/с; XviD

Звук: 48kHz; dolby surround; AC3, 384 kbit/s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто-то кодато просил?

или кто-то заказывал как приз?

признавайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Можливо, у когось є цей фільм з дубльованим перекладом? Залийте на FTP, будь-ласка.

Я торент знайшов (HDRip, 2Gb), але трафіку мало; хіба що якийсь альтруїст-ентузіаст качне, буду вдячний.

Betmen.Nachalo.2005.RUS.HDRip.XviD.AC3.torrent.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) 14 Gb.

- без зайвої скромності повідомив Zheny@ :)

Дякую, але (повторюсь):

Особисто мені відео 1080p ні до чого, оскільки у мене немає монітора з роздільною здатністю більше 1280x1024.

Все ж таки сподіваюсь, що хтось має версію більш "консервативного" розміру і при цьому має доступ до FTP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...