Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Никто и не заметил, что с выбором Януковича из пункта 5 правил Полит форума Борды исчезли слова "5. не ганити на Україну, на президента, її державність, символіку."

А как модерировалось при любом упоминании Юща всуе. Не за-то что он дятел, а за то что он - ПРЕЗИДЕНТ.

Вот она - выбиркова демократия. Начинается с головы.... :)

На президента України не ганим... Просто, я, наприклад, його за свого президента не вважаю :)

Ну так тобі президент і не потрібен - ти ж не Україна.

А Україні, як і будь-якій іншій державі, влада необхідна своя, щоб чужеземна не залізла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так тобі президент і не потрібен - ти ж не Україна.

А Україні, як і будь-якій іншій державі, влада необхідна своя, щоб чужеземна не залізла.

А в нас зараз СВОЯ влада? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так тобі президент і не потрібен - ти ж не Україна.

А Україні, як і будь-якій іншій державі, влада необхідна своя, щоб чужеземна не залізла.

А в нас зараз СВОЯ влада? :blink:

Нє, інопланетна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, ну своя влада, як мінімум, повинна, на достойному рівні, володіти державною мовою, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, ну своя влада, як мінімум, повинна, на достойному рівні, володіти державною мовою, нє?

Коли Катерина II сильно простудилась, росіяни дуже раділи цій події. Знаєте чому? Бо вона, бідолаха, ночами і днями вчила російську мову, а для того щоб не заснути ходила по кам'яній підлозі босоніж. Але до кінця життя вона мала німецький акцент і по крові була чистою німкенею. Що не завадило їй стати найвеличнішою російською імператрицею.

Азаров погано володіє українською, але старається говорити на мові країни, прем'ємєр-міністром якої являється. Так склалось - він не є українцем. Я знаю багато чистокровних українців які солов'їною щебетали, але так просто її продавали, їхавши в чужі землі і дбаючи про свої інтереси.

Може годі штампів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Катерина II сильно простудилась, росіяни дуже раділи цій події. Знаєте чому? Бо вона, бідолаха, ночами і днями вчила російську мову, а для того щоб не заснути ходила по кам'яній підлозі босоніж. Але до кінця життя вона мала німецький акцент і по крові була чистою німкенею. Що не завадило їй стати найвеличнішою російською імператрицею.

Азаров погано володіє українською, але старається говорити на мові країни, прем'ємєр-міністром якої являється. Так склалось - він не є українцем. Я знаю багато чистокровних українців які солов'їною щебетали, але так просто її продавали, їхавши в чужі землі і дбаючи про свої інтереси.

Може годі штампів?

хм, Катеринка молодець, а Азаров погано старається... Я б йому розпечені вуглі приписав, ато холодна підлога якось надто гуманно ;)

А взагалі, які паралелі можуть бути з іншими країнами, ми ж про нас говоримо, нє?

Так склалось - він не є українцем.

Ось тут ти відповіла і підтвердила мої слова. Що ця влада не є українською :)

Чужоземна таки залізла :( Паразитують і пьють кров з Неньки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не завадило їй стати найвеличнішою російською імператрицею.

Азаров погано володіє українською, але старається говорити на мові країни, прем'ємєр-міністром якої являється.

Про нього також будуть кіно з кіньми знімати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто и не заметил, что с выбором Януковича из пункта 5 правил Полит форума Борды исчезли слова "5. не ганити на Україну, на президента, її державність, символіку."

А как модерировалось при любом упоминании Юща всуе. Не за-то что он дятел, а за то что он - ПРЕЗИДЕНТ.

Вот она - выбиркова демократия. Начинается с головы.... :)

БРЕХНЯ vanusтм

"5. не ганити Україну, її державність, символіку, президента"

Я никогда не видел темы с правилами, а шапку всегда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоки ми (всі) не усвідомим себе громадянами україни і не усвідомим що все що стосується україни стосуватиметься нас, доти ми будем наступати на одні і ті ж граблі. І як казав Тарас Шевченко,- Не так тії вороги, як добрії люди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], викресли звідси те, що, на твою думку, "не має місця бути":

Я не згоден з політикою президента тому, що в ній немає місця ні моїм дідам, ні мені, ні онукам.

Немає місця дідам – бо були вони проти колективізації і не носили червоних знамен.

Бо не забули вони про коні свої і віялки до смерті.

І голод 33-го рахували не так як він – за книжками. Через померлих синів своїх голод вони рахували (братів батькових померло в 32-му та 33-му – п’ятеро).

Немає місця дідам, бо до смерті не погодились на "колгоспне" добро в обмін на "своє".

Що життя "хутірське" однією великою родиною міняти не хотіли на життя в Радянськім Союзі зі Сталіним на чолі.

Не мали місця вони у його пісні "Спят кургани тьомниє" . Бо не хотіли, щоб "…руку дружби подали, і повели в забій". Хіба вирватись з рабства колгоспного хотіли – погодитись могли на це. Через "пашпорт".

Немає місця дідам у історії міністра Дмитра Табачніка, який пише не від них, а від "малоросів". Які нічого свого не мали, на Росію молилися.

Чомусь впевнений: кожухи на фуфайки – навряд би діди міняти погодилися…

Про батьків скажу коротко: трактористом у полі – батько, у корівнику – мати. Корів доїла 38 років, все надоїти хотіла на всіх. Не вийшло. Артрит отримала з пенсією у 800 гривень.

Можливо і жила. А можливо – і ні. Як згадувати почнуть – все пісні якісь журливі виходять. "Доярка", одним словом. Це одночасно і посада, і кваліфікація, і доля, і Боже призначення.

Для нас, сучасників – де місце в політиці президента? У бізнесі малому, який "малим" називають через непотрібність для уряду? Чи в відкритті підприємництва, яке законно відкрити неможливо через засилля чиновників, експертиз, дозволів і заборон?

Можливо у Португалії на будівництві місце наше? Бо наше будівництво – хіба в космосі розпочати можна через державну дозвільну "процедуру".

Може у тих лісах, які передалися лозінським і продовжують передаватись, незалежно від прізвищ президентів? Безкоштовно, собі рідним, в оренду на 4 роки. А потім – ще на 49-ть?

А онукам нашим – де місце відведено нашим президентом? На шахтах та металургійних комбінатах олігархів без всякої надії звільнитись від вічного пошуку шматка хліба?

Або на тих іноземних підприємствах Польщі, Росії, Китаю та інших, які для нас він називає інвестиціями і тягне з усього світу?

Невже Україна така велика, що не встигає президент за 5 років віддати всю її чужим дітям?

За що так ненавидить українців, якщо ідеалом майбутнього бачить роботу їхніх онуків на чужоземців?

Можливо місце для онуків – в науці? Тоді чому ідеалом молоді має стати лозунг "Країні потрібні слюсарі!"? Сучасному слюсареві негоже мати вищу освіту?

Чому зменшує держзамовлення на вищу освіту, хоча більшість державних управлінців сьогодні робить чотири помилки в слові з трьох букв?

Питань до президента – більше чим достатньо. Однак чи потрібні вони президентові, що не любить народ, який його обрав?

Йому подобається бути президентом – я бачу це по задоволеному виразу обличчя. Подобається, що думки Його довго і смиренно чекають камери телебачення.

Однак народові потрібен батько, який любить своїх дітей. Спокійних і нервових, розумних і не дуже, чорнявих і білявих. Всіх.

Вважати його за президента лише тому, що хтось раніше обрав – велика помилка. Адже ціна кожного дня його ЗЛОчинного правління буде коштувати народові не одного десятка років надзвичайно тяжкої праці.

Один продаж "Укртелекому" , який лишить армію військового зв’язку і перекладе все на приватника – чи можна оцінити в грошах? Як і продаж землі , який закінчиться тільки всеукраїнським рабством і голодом?

А поки що його голови адміністрацій "розчерком пера" віддають собі землю біля річок, в мальовничих місцях, приміром, Новоград-Волинського водозабору. Ви чули щось про це, пане президент. Ви ж обіцяли "почути кожного"?

Мовчу про закінчення приватизації обленерго, інших життєво важливих об’єктів.

Хочу нагадати шановному пану президенту: це не його комора, а наша. І комірника народ все одно притягне до відповідальності.

А взагалі, я вдячний Віктору Федоровичу! Він добре проводить мобілізацію українців. Гуртує їх не по днях, а по годинах. Результат не змусить себе довго чекати.

Він набрав собі стільки прав, що забрав у нас право на все. Сам став "джерелом влади", а народ поставив в положення "об’єкта влади".

Він остаточно забрав у нас право розпорядження своїм життям, своєю власністю, своєю державою. Сказав, що нам в цій країні нічого не належить.

Однак нагадаю шановному пану президенту: у всьому на світі є межа, яку переступати не має ніхто, крім Бога. Бо він не дозволяє собі її переступити. А президент натомість посягає на нашу Свободу. і це означає – переступає межу.

Те, що Янукович сьогодні ще при владі – тільки прикре непорозуміння. Адже всі його дії направлені проти народу і тому не можуть бути підтримані в принципі.

Кажу впевнено: я не боюся президента і його твердолобого оточення.

Я боюся наслідків їхнього правління. Адже це стиль роботи саранчі, після якого з України залишиться випалена земля.

Цього Віктору Федоровичу ніхто не дозволяв.

І не тре' кивати на вону чи ющенка - вони своє "відвладували".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1297095792' post='1052306093']

прикро, коли молода людина, якій ще жити і жити у цьому світі, абсолютно не роблячи жодної спроби напружити мізки пише "а раньше було лутчше",

хоча цього "раньше" уже не передбачається ніколи.

ну єслі раньше і правда було лутчше, то як написати?

да я прекрасно розумію, що вся влада однакова і всі крадуть, але міс вона хоч говорити вміє... бо бабуїн на місці президента це ...

якби не велась така відверта проросійська лінія, то їхні "реформи" це ще пів біди :)

З.І. В нашій країні не буде толку ніколи, або ще довгий час... дуже довгий...

Поки мажори в центрі Києва буду платити в двох - поверховій квартирі 5 грн за квадратний метр комуналки, а багатодітна сім’я 11 то порядку і піднесення економіки не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1297095792' post='1052306093']

прикро, коли молода людина, якій ще жити і жити у цьому світі, абсолютно не роблячи жодної спроби напружити мізки пише "а раньше було лутчше",

хоча цього "раньше" уже не передбачається ніколи.

ну єслі раньше і правда було лутчше, то як написати?

да я прекрасно розумію, що вся влада однакова і всі крадуть, але міс вона хоч говорити вміє... бо бабуїн на місці президента це ...

якби не велась така відверта проросійська лінія, то їхні "реформи" це ще пів біди :)

З.І. В нашій країні не буде толку ніколи, або ще довгий час... дуже довгий...

Ну не буде толку, то, що Ви, шановний тут ще робите? Попросіть мадярський/румунський/американський паспорт. Тим більше, що й президент наш то не Ваш, і країна не та, і виборці при... думкуваті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не буде толку, то, що Ви, шановний тут ще робите? Попросіть мадярський/румунський/американський паспорт. Тим більше, що й президент наш то не Ваш, і країна не та, і виборці при... думкуваті...

Ги ги... це цікаво. Раніше казали - чемодан, вокзал, Россія. І нафіга нам ті мадярські паспорти, в нас країна чудова, а виборці просто зомбовані продажними змі...

А "президент" сьогоднішній - це антиукраїнський москальський запроданець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги ги... це цікаво. Раніше казали - чемодан, вокзал, Россія. І нафіга нам ті мадярські паспорти, в нас країна чудова, а виборці просто зомбовані продажними змі...

А "президент" сьогоднішній - це антиукраїнський москальський запроданець.

Це Вам так хочеться думати, щоб на фоні відчувати себе щирим патріотом. Бо ж Ви ні змі не читаєте, ні газет, ні класиків російських, чи то пак москальських.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, а яке до цього всього відношення мають російські класики? :blink:

А газети наші це дууууже, просто дуууже авторитетні видання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги ги... це цікаво. Раніше казали - чемодан, вокзал, Россія. І нафіга нам ті мадярські паспорти, в нас країна чудова, а виборці просто зомбовані продажними змі...

А "президент" сьогоднішній - це антиукраїнський москальський запроданець.

Це Вам так хочеться думати, щоб на фоні відчувати себе щирим патріотом. Бо ж Ви ні змі не читаєте, ні газет, ні класиків російських, чи то пак москальських.

Уже 5 років телебачення не дивлюся і газет не читаю. Живлюся інтернетом, чого і вам бажаю. Із російських класиків, прочитав останню книжку "Лєдокол" Суворова і трішки "Архіпелаг Гулаг" Солженіцина. Ось доречі дуже гарний уривочок його:

« Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные».

Прошу кацап не путати з росіянином (аналогічно хохла з українцем).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти, Суворов уже класик! люблю спілкуватись з освіченими людьми, стільки нового від них дізнаЄшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти, Суворов уже класик! люблю спілкуватись з освіченими людьми, стільки нового від них дізнаЄшся

Віктор Суворов - Класик політичної прози,як на мене. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], я скоротив цитату по двох причинах:

1) щоб пересвідчитись, що ти її прочитав :0011: ;

2) викинув суб'єктивні думки автора і лишив лише факти, трохи "присмачені" авторською емоцією. Імхо.

І просив не згадувати попередників теперішнього Гаранта в першу чергу в тому баченні, що порівнюєш ти їх по негативних поступках, що НУ НІЯК не може бути на користь Януковичу. Врешті-решт порівняння "А вони ще не таке робили!" нікому не може бути на користь. Його попередники свою оцінку народом вже отримали. Я хочу, щоб ти на ті речі глянув з т.з. як мінімум теперішнього:

на те, що біля половини села, з якого родом мій батько, на Хмельниччині померли від Голодомору, і в селі навіть були випадки канібалізму - Янукович каже, що то НЕ БУВ геноцид, а моя бабця казала, що районні чекісти пороги зривали в пошуках збіжжя;

на те, що мого прадіда з того ж села в 30-х добу били в сільраді, щоб вступив в колгосп - а влада на ту колективізацію закриває очі, бо то ж був "Вєлікій і магучій Савєцкій Саюз";

на те, що мене, українця, міністр освіти називає "малоросом";

на те, що той же міністр освіти ріже освітню програму у всьому, що пов'язано з революцією 2004-го зокрема і з темою українського взагалі;

на те, що Укртелеком продали на 10 грн вище старту - хіба це не в державному інтересі забезпечити такий продаж, щоб приніс найбільше користі країні;

на Межиріччя і "сирий" ПКУ;

на вертольоти;

на падаючі вінки, двері, що закриваються перед носом, "зарази"......

Це НОРМАЛЬНО???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із російських класиків, прочитав останню книжку "Лєдокол" Суворова і трішки "Архіпелаг Гулаг" Солженіцина.

рыдаю от смеха, классики, ыыыыыыыыыыы... Намастырю ка я какой нибудь разрыв покровов, авось тоже за классика сойду.

Це НОРМАЛЬНО???

я ни разу не НД, но я скажу тебе что такое Нормально. Нормально - это порядок и справедливость. Не псевдосвобода, не колбаса, не Бандера и не Сталин, а элементарный порядок и справедливость. Обеспечить этого не смогли те что были (хотя ох как обещали), те что сейчас - посмотрим, хотя сомневаюсь, но они хоть не обещают молочных рек.

Повторю, АБСОЛЮТНОМУ БОЛЬШИНСТВУ насрать как там было когда то, УПА, РККА, Гитлер и сионизм, людям нужны элементарные вещи, которые сам он в силу природной лени и мечт обеспечить не может. Значит то что народ сам обеспечить себе не может должно навязывать государство, любыми методами, вплоть до репрессивных, но обязательно показательных, что бы люди знали что любого можно окунуть мордой в говно.

З.Ы. Историю пишут победители, это аксиома, причем пишут и трактуют так как это выгодно победителю. Так вот, наше государство - не победитель (поправте хоть кто нибудь), но пока еще и не проигравший (хотя осталось совсем не долго). Выводы - сами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо наш народ в АБСОЛЮТНІЙ БІЛЬШОСТІ сам собі забезпечити роботу, квартиру, стабільність і порядок не може, багато в чому завдячуючи державній політиці - роздута бюрократична система, корупція, абсолютна анархія, починаючи від інспектора будь-якого контролюючого органу, закінчуючи Гарантом, - то що, за твоєю логікою повинна зробити держава, що вона повинна народу нав'язати? НІЧОГО! НІЧОГО така влада народу нав'язувати не буде, бо її абсолютно влаштовує той status quo, який є зараз. Маємо зачароване коло, яке в першу чергу базується на незмінності людей у владних коридорах вже добрих 20-30 років. Поки вони не підуть, ніякої стабільності і порядку не буде - ВОНА ЇМ НЕ ПОТРІБНА! Profit?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож!

Тому я й вважаю, що наступні вибори Гаранта будуть ще "цікавішими" за 2004-й рік. Втім якщо багато з тих спрощень, які заплановано, про які говориться, дійсно запрацюють, а не будуть лише популістською фікцією, то може й лишиться Янукович на другий термін. Побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...