Перейти до змісту

Правила форуму


vanus

Рекомендовані повідомлення

1. не матюкатись

2. не обзиватись

3. не флудити

4. старатись не відходити від теми

5. не ганити Україну, її державність, символіку, президента

6. не ганити інші ДЕРЖАВИ

7. Якщо в смітнику назбирується більше 10 постів користувача він блокується на 10 днів.

8. Тролінг заборонено (28 грудня 2008р.)

Розяснення 1 до п. 8 Правил розділу від 28 грудня 2008р.

Жорстко присікається Тролінг Процедура слідуюча - Виходячи з тлумачення поняття тролінг модератор вирізняє його, троля, і попереджає його + РО. Пише лист Адміністрації форуму і через три дні заблоковує на 30 днів для вияснення обставин то попередження троля, що за такі дії він буде заблокований назавжди. В разі позитивного вияснення відносин модератором і уявним тролем з останнього знімається блокування. Вв іншому випадку питання розблокування є прерогативою тільки Адміністрації

Розяснення 2 до п.1 Правил розділу від 28 грудня 2008р.

Не допускається мат в розділі, в тому числі з вирваними чи заміненими буквами в матюках. Зразків писать не буду

критика кращий аргумент

будь який бан може бути достроково знятий якщо винуватець надішле модератору лист з запевненям не порушувати 1-6 пункти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Будь-хто неугодний (хто, наприклад, не згідний з курсом ВАЮ), на думку модератора, називається тролем і забуває сюди дорогу... Модератор фактично розв"язує собі руки банити, кого завгодно і коли завгодно прикриваючись п.8 правил.

Але свободу не спитини, правда, vanus ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, вообще-то любое политическое заявление априори содержит в себе пусть маленькую, но провокацию...

как в принципе и любые правила для политики (в данном контексте не для раздела тут) тоже вещь весьма провокационная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це буде точно для більш менш нових мемберів хорошим поводом вивчити правила. До того ж про заблокування користувача піклується тільки Адміністрація, я просто надам їм інфу, а вирішувати адмінам - думаю цілком демократично.

Доречі сьогодні почну чистити смітник :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок троля адміна в релігії :blink: Чи ці правила розповсюджуються тільки на політику :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так тільки тут, а хто там троль, я просто там майже і не буваю, можна адмінам повідомити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...