Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Dream, лідера в собі я припустим давно знайшов. І проблеми свої вирішив, най навіть яку повибовичі будуть при владі ще 20 років. "За державу" просто соромно, особливо коли за її межами.

Та я навіть не про те. Люди не підуть за "дядей Васей, хорошим человеком", лідер повинен викликати хоч невеличку, але загальну симпатію. Тому обирати доведеться все з того-ж "зомбоящика".

Ось тільки в правильності вибору народу, який на минулих президентських вибрав оце:

30.jpg

я дууже сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На счет кризиса, может и так... Но я написал, что слышал и что знаю и что говорили знакомые с Европы и США :)

Каждый не может быть лидером

я вибачився за двозначніть фрази "треба спочатку знайти його в собі" - одне з значень може бути "зрозуміти себе - кого саме ти хочеш бачити лідером". ;)

Это главная проблема украинцев... За всю историю у нас было слишком много лидеров, и все не те :(

P.S. Одностайність думки... Де вона? Чи то менталітет наш, чи то карма... Чому Януковці можуть бути заодно (не сваритися) і просто деребанити державу по-чорному, а демократичні сили, що відстоюють права і свободи обов’язково мусять щось ділити, гризтись між собою, знищувати себе з середини? Чому так...? Не зрозуміло :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ не піде за "дядей Васей, хорошим человеком". Обирати скоріше всього доведеться що-небудь все з того-ж "зомбоящика".

по-любому з ящика буде вибраний - не з твіттера ж! Тепер лише задача номер раз - показати його, номер два - зіграти на слабких місцях електорату, номер три - жодним чином не зв'язувати його з жодною попередньою владою! Короче - ситуація абсурдна і нереальна. Законним шляхом "еліти" не зміниш. На жаль. :( І от тоді і з'являться ті лідери "від себе"... Дуже не хочу Єгипту в Україні, але, імхо, рано чи пізно те станеться.

демократичні сили, що відстоюють права і свободи обов’язково мусять щось ділити, гризтись між собою, знищувати себе з середини? Чому так...? Не зрозуміло

не буду розказувати про українців і гетьманів - тут краще підійде "Лебідь, рак і щука".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто такі демократичні сили? Хто з попередників не крав і не деребанив?

Тут Dream питав чому вибирали Януковича, попробую відповісти. Я не підпадаю під видуману схему прихильників президента - не східнячка, україномовна, патріотка. Колись тут не раз писали, що значить тупа і неправильна. Ну то в кожного своя думка...

От давно мої однокурсники спорили, що є важливішим - економіка чи політика. Так і не вирішили. А я думаю що бідна країна рано чи пізно стає залежною. Я думаю що бідні люди не можуть бути вільними. Так, зараз тяжко економічно - ціни виросли, зарплати не встигають, покращення життя не видно. Але йдуть реформи без яких країна далі не змогла б розвиватись. І, зрозуміло, якщо результатів не буде видно хоча б через пів року, протестні настрої в суспільстві навіть не зростуть а скакнуть, тому що Януковича якраз і вибирали в більшості в надії на те, що він виведе країну з кризи. Це й був один із моїх мотивів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, ты или несправная оптимистка или хз :)

Надеюсь ты не сильно огорчишся когда через год, два, ато и три и намека на улучшение жизни не будет (если нечего не изменится и будет эта "власть");) Опережу тебя, дай Бог, что бы я был не прав :)

А хто такі демократичні сили? Хто з попередників не крав і не деребанив?

Демократические силы? Это противоположность Яныку, Кучме и т.д.

Крали все, согласен, и все кто будет там пока будет возможность будут красть... но в таких масштабах как это делается сейчас не делалось. Ужимается все, права, свободы, Регионы делают страну для себя ;) и народу там отведено одно с последних мест :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luchi - які реформи ти бачиш? Вони хочуть накрасти чимпобільше, бо розуміють - пипець невідворотний, як крах імперіалізма. Щей "дефолтнуть" нас, під фінал, якщо плебс за вила до осені не візьметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От давно мої однокурсники спорили, що є важливішим - економіка чи політика

не варто порівнювати не порівнюване...

Януковича якраз і вибирали в більшості в надії на те, що він виведе країну з кризи.

От! Теж саме я і ще мільйони пройшли в 2004-му. В 2010му вантажівка з шоколадом перевернулась на вашій вулиці. ;) І вся кумедія в тому, що той шоколад насправді тільки на вигляд шоколад.... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На счет Ющенко... Он конешно, не оправдал доверия народа, можна сказать кинул майдан и все такое...

Но, так или иначе им не дали делать свою политику, проводить реформы... так что...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но, так или иначе им не дали делать свою политику, проводить реформы... так что...

ХТО? :D Лебідь, рак чи щука не дав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но, так или иначе им не дали делать свою политику, проводить реформы... так что...

ХТО? :D Лебідь, рак чи щука не дав?

Да ладно :0001: оно то так, но на % 20...

Или ты хочешь сказать, что регионы и, главное, капиталы которые за ними стоять никак не вмешивались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні ти, ні я не знаєм як воно було і є насправді. А хто знає - той мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прихід до влади будь-якого політика апріорі передбачає собою розкрадання коштів своєї країни. Це неписана істина українського політикуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все починається з ліні. Нас привчили так і це в нас в генах, що от вибрали депутата і він ввсе за нас зробить. Перш за все треба починати з себе. Не лінуватись, не дозволяти себе намахувати, не постпатись своїми правами і свободами постйно добиватись свого.

(Навіть написання скарг у різні органи влади на інші органи влади скоже на вструмляння палки в мурашник, в цьому хаосі інколи щось та й виходить.) Чвою незгоду треба проявляти. От подорожчала гречка, блін нефіг її купувати і розводити ажіотаж, і так треба з усіма продуктами і речами. НЕ купувати і все. Подорожчали якісь плати за компослуги - почати писати скарги на поганне надання послуг. Все гарно оформляти. Поки ми самі не почнемо бити у всі дзвоони нічого не станеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основная проблема демократии в том, что быдло и электорат - одно и то же.

anekdot.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що проблема лежить у сприйнятті наших політиків. Ми в великій мірі не здатні аналізувати минуле і віримо, що ось ці самі люди, які нагло брешуть, крадуть і солодко обіцяють покращення нашого житття сьогодні, зміняться і розбудують економіку. Не вже так важко пригадати, а як було при них, що вони робили і чи стало мені від цього легше жити.

20 років проблем, через одну проблему - відсутність люстрації.

Ні в 1991, ні в 2004 роках нові обличчя деюре не прийшли.

Цілеспрямована антиукраїнськість нинішньої влади, бездарна економічна політика - це ганьба тим хто за них голосував.

Ця влада володіє, як ніяка інша ЗМІ і іншими ресурсами для запудрення мізків, вони владу так просто не здадуть. Північноафриканський варіант для нас неминучий. Дай Боже, щоб я помилявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останні 10 років білшість народу голосує за Вітю, Юлю, Сашу, Машу, простоквашу, але не за їхні досягнення і тим більше не за програми майбутніх дій. чомусь поголовно ігноруються не лише деякі політично-економічні невдачі, а відверті та груб порушення законів, корупційні справи та багато іншого від чого вони наживаються, а народ тупо страждає. звідки у народу ця неймовірна віра у людей котрі його гноблять не зрозуміло. на Заході та й Сході за маленький скандальчик пов"язаний із плітичними чи економічними злочинами, нехай і не доведений до кінця дає привід порядним людям йти геть, навіть тому, що справа честі не лише не бути звинуваченими, але й підозрюваними, а у нас садять - виходять, знову у депутати, президенти і т.д. -ДУРДОМ.

країна досягла практично дна падіння політичної довіри та еконмічної стабільності, а народ і далі вірить їм. як писалось колись в гзеті "Експрес" у нас народ сильно політизований, але мало політично активний - багато цікавимся політикою та її обговоренням, але мало що реально робимо у цих напрямках.

думаю з такими темпами і до чогось більш нестабільного доживемо і тоді у більшості увірветься терпець, а у когось відірвуть яйця та коси.

P.S. Будьмо розумніші та поважніші один до одного бо держава починається з кожного з нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто и не заметил, что с выбором Януковича из пункта 5 правил Полит форума Борды исчезли слова "5. не ганити на Україну, на президента, її державність, символіку."

А как модерировалось при любом упоминании Юща всуе. Не за-то что он дятел, а за то что он - ПРЕЗИДЕНТ.

Вот она - выбиркова демократия. Начинается с головы.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішно Костя написаний текст, але від того що у державі робиться - зовсім не смішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GreyHairs, ну дик все таки ж "западенці", "бандерівці". ;) Не Луганський же ж форум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смішно Костя написаний текст, але від того що у державі робиться - зовсім не смішно

как раз наоборот, предыдущая власть - уж обхохотаться можно было, а эта уж тем более.

еще раз повторяю - абсолютно все что сейчас происходит со страной, людьми и т.д. ЗАСЛУЖЕНО. Бездеятельностью, мечтами, наплевательством и ленью... И виновата в этом не власть, никак нет. Виновные смотрят красивыми. безневинными глазками из зеркала, скулят о несправедливости жизни и несогласии.

у меня один вопрос: С ЧЕМ ВЫ НЕ СОГЛАСНЫ? Политика не угодила? А когда политика, тем более в нашем государстве, была угодна всем и все были согласны? Вы его не выбирали? Так другие выбрали. Или они не истинные украинцы? Чистки устроили? Так предыдущие тоже грешны, а нынешние паиньками быть и не обещали, и, кстати, шоколад как предыдущие, тоже не обещали. Так что надо попроще быть, мы, приматы, потому и вырвались в эволюционных приключениях, что умеем приспосабливаться к любым жизненным условиям.

Хочу всем сказать одно - эта власть, которая нынешняя, - пришла надолго, потому что в отличии от сердечных "любых" оранжевых, сплочена. Так что привыкайте, бунтиков а-ля 2004 - более не предвидится, нынешние отлично ориентируются чем подобное ДЕРЬМО заканчивается и не допустят никаких поползновений.

З.Ы. Никогда не бывает так плохо, что бы не было еще хуже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу всем сказать одно - эта власть, которая нынешняя, - пришла надолго, потому что в отличии от сердечных "любых" оранжевых, сплочена. Так что привыкайте, бунтиков а-ля 2004 - более не предвидится, нынешние отлично ориентируются чем подобное ДЕРЬМО заканчивается и не допустят никаких поползновений.

Дай Боже, щоб ти помилявся.

На рахунок їхньої згуртованості: є в них внутрішні конфлікти - час від часу в пресу да й проскакує їхній відголос. Інша справа, що вони сміття з хати не виносять - підтримують репутацію "Команди професіоналів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто и не заметил, что с выбором Януковича из пункта 5 правил Полит форума Борды исчезли слова "5. не ганити на Україну, на президента, її державність, символіку."

А как модерировалось при любом упоминании Юща всуе. Не за-то что он дятел, а за то что он - ПРЕЗИДЕНТ.

Вот она - выбиркова демократия. Начинается с головы.... :)

БРЕХНЯ vanusтм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто и не заметил, что с выбором Януковича из пункта 5 правил Полит форума Борды исчезли слова "5. не ганити на Україну, на президента, її державність, символіку."

А как модерировалось при любом упоминании Юща всуе. Не за-то что он дятел, а за то что он - ПРЕЗИДЕНТ.

Вот она - выбиркова демократия. Начинается с головы.... :)

На президента України не ганим... Просто, я, наприклад, його за свого президента не вважаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БРЕХНЯ vanusтм

Таки Правда, модер, раньше у всех на виду было, и ты этим каждого тыкал, теперь ты с шапки убрал, и вашим и нашим называется...

"брехня" в шапці ніколи небуло, це як кмд виставив х.з. коли так і висить, я того не можу редагувати (vanus)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...