Перейти до змісту

Шукаю Роботу


la2xaoc

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу (System Admin), майстер із збору і ремонту ПК, настроювання сеті і встановелення любой ОС.

тел. 063 1500 933

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же Кромберт и Шуберт? :)

Сил вже в мене нема на ньом робити і так вже 5 рік як там роблю. На здоров’я сильно цей завод впливає. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сил вже в мене нема на ньом робити і так вже 5 рік як там роблю. На здоров’я сильно цей завод впливає. :(

чутки ходять про шкідливість але де ті "постраждалі" діваються, з їхньою тєкучкою вже мало бути пів-Луцька отруєних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж цікавить розмір ЗП в адмінів (чи це HelpDesk правильно називається?) на К&Ш? Дійсно такі шкідливі умови, як ходять слухи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же Кромберт и Шуберт? :)

Сил вже в мене нема на ньом робити і так вже 5 рік як там роблю. На здоров’я сильно цей завод впливає. :(

Схоже ти не один на борді, хто шукає роботу в сфері ІТ.

А як до програмування руки лежать?

Може би потроху почав би перепрофільовуватися? Чи під Веб, чи під декстоп, чи під 1С...

Так як ти людина технічна то думаю за рік-два вїдеш в це діло і вийдеш на певний рівень, достатній для стабільної роботи.

Або в Сеошніки :-)

Бо якщо і далі чекатимеш на манну небесну, то можеш і не дочекатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya - таких як ти монстрів то мало, хоча знаючи з чого ти починав і що зараз маєш, то це цілком реально. Головне бажання працювати над собою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сил вже в мене нема на ньом робити і так вже 5 рік як там роблю. На здоров’я сильно цей завод впливає. :(

чутки ходять про шкідливість але де ті "постраждалі" діваються, з їхньою тєкучкою вже мало бути пів-Луцька отруєних.

Та у мене алергія вже пішла від тих проводів.Там умови праці стають важкі, завжди придумають якись бред.Зір спортився від їхніх денних ламп.... :0003:

Вот в том то і прикол що люди приходять і довго не затримуються, того люди не отруєні....пороби довго на ньом, хотя би пару років, тоді може вилізе якась болячка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как же Кромберт и Шуберт? :)

Сил вже в мене нема на ньом робити і так вже 5 рік як там роблю. На здоров’я сильно цей завод впливає. :(

Схоже ти не один на борді, хто шукає роботу в сфері ІТ.

А як до програмування руки лежать?

Може би потроху почав би перепрофільовуватися? Чи під Веб, чи під декстоп, чи під 1С...

Так як ти людина технічна то думаю за рік-два вїдеш в це діло і вийдеш на певний рівень, достатній для стабільної роботи.

Або в Сеошніки :-)

Бо якщо і далі чекатимеш на манну небесну, то можеш і не дочекатися.

Знаю С++ базовий курс. Мій якрась профіль програміст, але зара нема натхнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю роботу (System Admin), майстер із збору і ремонту ПК, настроювання сеті і встановелення любой ОС.

тел. 063 1500 933

От я шукав собі заміну. Але, як казали вище, із такою граматикою - я б тебе не взяв навіть на безоплатну роботу, вже не кажучи, щоб гроші платити. Ти в трьох словах зробив 3 помилки.

сеті і встановелення любой ОС

Мережі і встановлення будь-якої ОС.

Якщо ти так пишеш? То як же ти будеш з людьми розмовляти?

Де резюме? Де характеристика? Де навички та досвід?

ще 2-3 дні потерплю і закрию тему!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю роботу (System Admin), майстер із збору і ремонту ПК, настроювання сеті і встановелення любой ОС.

тел. 063 1500 933

От я шукав собі заміну. Але, як казали вище, із такою граматикою - я б тебе не взяв навіть на безоплатну роботу, вже не кажучи, щоб гроші платити. Ти в трьох словах зробив 3 помилки.

сеті і встановелення любой ОС

Мережі і встановлення будь-якої ОС.

Якщо ти так пишеш? То як же ти будеш з людьми розмовляти?

Де резюме? Де характеристика? Де навички та досвід?

ще 2-3 дні потерплю і закрию тему!!

Повір мені з граматикою у мене добре все і розмовляти з людьми я вмію.Граматика ніяк не впливає на це.Скажи мені чому я маю сюди викладувати резюме.Резюме не покаже мої реальні навички бо в ньом можна написати все що завгодно. Я би не пішов на заміну до тебе.Можеш вже закривати тему бо як такої нормальної роботи всерівно нема в Луцьку. Я свій форум відкрию :) бо бачу тут одні грубіяни, один із-них це ти :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій форум відкрию :) бо бачу тут одні грубіяни, один із-них це ти

:sq_ye: і до чого то воно було сказано? ніц не розумію :unsure:

это из серии: ты мне больсе не длузок, и не писай в мой горшок..... что ли ? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій форум відкрию :) бо бачу тут одні грубіяни, один із-них це ти :mdr: :mdr: :mdr:

там ти точно роботу знайдеш <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домовилися.

Я грубіян, бо вказав на явні помилки автора при оформленні оголошення про пошук роботи.. парадокс мля..

Тема закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...