Перейти до змісту

ACS - давайте обговоримо разом


atoller

Рекомендовані повідомлення

Знайшов цікаву розробку київської команди програмістів - програма AdvancedClubSystem для комп'ютерних клубів.

Лінк: http://www.advancedclub.kiev.ua

Прошу всіх, хто має кілька вільних хвилин ознайомитися з її можливостями і дати в цьому топіку свою оцінку. На тижні буду в Києві - зустрінуся з розробниками, але до того часу хотів би побачити думки інших.

Також прошу висловити ідеї - що повинна ще робити подібна програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка, візьміть участь в обговоренні! Для мене це дуже важливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як просити.. міг би описати коротко навіщо взагалі існує ця поргама..

і яким боком ми її маємо тестити? яке відношення вона має до ЛМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як просити.. міг би описати коротко навіщо взагалі існує ця поргама..

і яким боком ми її маємо тестити? яке відношення вона має до ЛМ?

<{POST_SNAPBACK}>

Перед тим як виливати на мене потік агресії міг би прочитати перший пост.

Яке відношення ця тема має до ЛМ? Ніякого. Ми тут збираємося, щоб обговорювати різні питання, а не тільки функціонування ЛМ - це швидше питання власника мережі компанії "Фотаком".

В мене є свій інтернет-клуб. Тому і хочу, щоб відгукнулися усі бажаючі якою вони хотіли би бачити програму для клубу. Варіант в першому пості дуже і дуже цікавий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибач якщо ти побачив в моєму пості агресію.. я лише хтів більше дізнатись про мету цього топіку.. думав що цей софт стосується до лм.... або ще якось стосується до мирного люду ЛМ. просто уточнюй що топік для сісопів клубів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топік для всіх!!!

мені цікаво знати думку всіх, хто хоча б раз був в клубі або інтернет-центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atoller, ти трохи некоректно сформулював питання...

Ми всі колись були в клубах, але наприклад мене як юзера взагалі не цікавить те, який софт стоїть в клубі... мене цікавить, щоб послуги надавалися якісно

А от цікавість як адміна це вже зовсім інше... Я прочитав характеристики програми (доречі на сайт у розділі про те, де працює прога, вказаний клуб Trinity - я там працював трохи у 2001 році) - все це дуже цікаво, але нормально протестувати можна лише у великій сітці. Так шо думаю ніхто крім тебе (як власника клубу) не зможе цього нормально зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду!

Просто система в програмі відрізняється - користувач має власний рахунок і багато прав. Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були позавчора в Києві.

Завітали в С-club від Samsung.

200 компів в великому приміщенні(ТЦ "Метроград" на Хрещатику). Враження не найкращі. Не побачив приємного інтер'єру і нормального набору програм(і для роботи, і ігрових). Навушники Philips, але кожні треті заклеєні скотчем і пошматовані. Інтернет(на сайті заявлено 1 мегабіт) - теж не дотягує навіть до 256К від "Укртелекома", які стоять в луцькому клубі "НеО".

А от ціни вразили:

1 година роботи - 3 грн.

1 година інтернет - 6 грн.

1 ніч будні - 10 грн.

1 ніч вихідні - 15 грн.

Якби нам такі ціни в рідному Рожищі - були б мільйонерами:naezd::):):):):)

Зустрілися з розробниками програми ACS, про яку йдеться вище. Приємні люди - наші однолітки. І розробка їхня все-таки варта уваги.

Цікаво все-таки почути думки про цю програму від silia та його друзів.

Чи сподобалося би Вам працювати на такій програмі в клубі(в ній альтернативний підхід до клієнта - клієнт сам може забронювати комп, сам продовжити сеанс, якщо є залишок на рахунку і т.д. - почитайте на http://advancedclub.kiev.ua/)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...