Перейти до змісту

Програма для друку фотографій


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім :--)

Підскажіть яку програму для друку фотографій в т.ч. raw формату.

До цього часу використовував та що йшла з прінтером, так як моїм вимогам основним вона задовільнала.

Тепер треба щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роу на прямую не печатають.из бесплатных программ FastStone Image viewer.а лучша всех Адобе Фотошопе :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому саме RAW формату? Якщо вже месьє знаєт толк в ізвращєніях, то TIFF друкувати треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто іногда буває рав, вот я і думаю чи є така прога.

смысла печать из роу нет ни какого.в роу нет ни бб путевого ни резкости ни подавления шум если он есть в кадре.все это обрабатываеться сначало в конверторе потом печатается и результат лучше.роу формат промежуточный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, Ви неправильно зрозуміли, фоткати якраз і потрібно в роу. А потім на комп'ютері конвертувати в інші формати, результат зазвичай виходить кращий ніж зразу знімати в джипег, плюс до всього із роу при необхідності можна легше виправити недоліки фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому що у мене є прога від прінтера кенон де можна друкувати багато фото на різних форматах, по 2 чи по 4 на сторінку і більше розумієте, але тільки jpeg-и Ізі фотопрінт називається. От і я шукав аналог проги але з розшириними можливостями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому що у мене є прога від прінтера кенон де можна друкувати багато фото на різних форматах, по 2 чи по 4 на сторінку і більше розумієте, але тільки jpeg-и Ізі фотопрінт називається. От і я шукав аналог проги але з розшириними можливостями.

як що Ви хочете друкувати прямо з камери, то тоді тіки в джипег фотографувати,бо роу так невдасться друкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...