Перейти до змісту

Орхидеи


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

А давайте поговорим в этой теме про экзотических красавиц?

Выкладываем фотки своих любимиц, интересные статьи, советы по уходу, задаём вопросы и опознаем неизвестные в своей коллекции орхи и просто знакомимся )

Покажу старую фотографию одной из первых орхидей в коллекции - простенького Пафиопедилюма,

самого любимого "первый пошел". Но не думайте, моя коллекция не состоит только из одного коричневого друга.

Просто мне лень выкладывать фотки остальных :P

cc9692dbade4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Хотите поговорить, а самим лень выкладывать даже фото "своих любимцев" :huh: Тогда и мне лень с вами общаться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему. Завжди подобались ці квіти. Та задоволення не з дешевих. І от позавчора по скидці купила перецвівшу рослину, що "втратила товарний вигляд". Листочки були трохи прив"ялі, але коріння живе. Почитала це, пересадила, поставила на підвіконня (t-25+).Сьогодні бачу, що листочки жовтіють. Скажіть чому і що мені робити з мом фаленопсисом? Це він мені каже "фе" за пересадку чи потрібно було поставити його в темне місце, щоб коріння подружилось із новим субстратом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хтось із знайомих сказав, що купивши одну орхідею, автоматично стаєш колекціонером цих квітів. Я не вірила, поки мені першу не подарували :). Зараз маю три і хочу ще - чим побільше :rolleyes: .

Кожен похід в квітковий магазин має на меті не так купівлю, а виявити цікаві сорти, бо з такими цінами їх не накупляєшся :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачу, що листочки жовтіють. Скажіть чому і що мені робити з мом фаленопсисом? Це він мені каже "фе" за пересадку чи потрібно було поставити його в темне місце, щоб коріння подружилось із новим субстратом?

Фаленопсиси навпаки люблять світло, а те, що листочки жовтіють, мабуть, не від того. Коли мої перецвіли, то теж багато листочків жовтіло і в"януло. І ще, вкотре переконуюсь, що їх головне не переливати, хай краще постоїть кілька днів суха - їй буде більше користі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему. Завжди подобались ці квіти. Та задоволення не з дешевих. І от позавчора по скидці купила перецвівшу рослину, що "втратила товарний вигляд". Листочки були трохи прив"ялі, але коріння живе. Почитала це, пересадила, поставила на підвіконня (t-25+).Сьогодні бачу, що листочки жовтіють. Скажіть чому і що мені робити з мом фаленопсисом? Це він мені каже "фе" за пересадку чи потрібно було поставити його в темне місце, щоб коріння подружилось із новим субстратом?

Я думаю, что это такая реакция на пересадку. В тёмное место ставить не стоит, могут завеститсь

бактерии. Поставьте в более прохладное место, листьям возможно жарко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хтось із знайомих сказав, що купивши одну орхідею, автоматично стаєш колекціонером цих квітів. Я не вірила, поки мені першу не подарували :). Зараз маю три і хочу ще - чим побільше :rolleyes: .

Кожен похід в квітковий магазин має на меті не так купівлю, а виявити цікаві сорти, бо з такими цінами їх не накупляєшся :(.

Вот очень хороший и недорогой киевский интернет-магазин орхидей. Все украинские коллекционеры там пасутся. Растения не дорогие, как редкие так и не очень, в хорошем состоянии и возраста цветения. http://orchids.in.ua/store/show_price/1/4/

Там нужно зарегистрироваться и можно заказывать.

Основной сайт, с обсуждениями всего и участиями в заказах http://www.flo.com.ua/forum/viewforum.php?f=35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что это такая реакция на пересадку. В тёмное место ставить не стоит, могут завеститсь

бактерии. Поставьте в более прохладное место, листьям возможно жарко.

Навряд чи спека впливає, адже природне середовище орхідей - там де тепло :). В мене в кімнаті орхідеї зовсім недалеко від батареї стоять (навіть квіточки від руху гарячого повітря рухаються) і нічого, подобається їм :).

Вот очень хороший и недорогой киевский интернет-магазин орхидей. Все украинские коллекционеры там пасутся. Растения не дорогие, как редкие так и не очень, в хорошем состоянии и возраста цветения. http://orchids.in.ua/store/show_price/1/4/

Там нужно зарегистрироваться и можно заказывать.

Щось не можу собі уявити, як можна замовити і доставити орхідею через інтернет :blink: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи спека впливає, адже природне середовище орхідей - там де тепло :). В мене в кімнаті орхідеї зовсім недалеко від батареї стоять (навіть квіточки від руху гарячого повітря рухаються) і нічого, подобається їм :).

Зимой таки лучше содержать в прохладе и рядом с увлажнителем воздуха. Вам это любой орхидеист скажет.

Щось не можу собі уявити, як можна замовити і доставити орхідею через інтернет :blink: .

Экзотов и природных, не гибридных видов хотите? Иначе их не упите никак в Украине.

А если и попадают редкие орхи в продажу, то стоят неоправданно дорого. Все продвинутые орхидеисты в интернете покупают и обмениваются, по другому никак не разжиться растениями

скажем из Тайланда или Израиля, природных мест произрастания орхидей.

Про доставку орх из этого магазина там на форуме можна пораспрашивать пользователя Діану в личных сообщениях, например, как доставляются орхи в Луцк и сколько будет стоить доставка.

Чтобы увидеть фото растения которое вы выбрали, нужно написать на этот форум http://flo.com.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=6304&start=3555.

Там Вам опишут состояние и сделают фотографию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему. Завжди подобались ці квіти. Та задоволення не з дешевих. І от позавчора по скидці купила перецвівшу рослину, що "втратила товарний вигляд". Листочки були трохи прив"ялі, але коріння живе. Почитала це, пересадила, поставила на підвіконня (t-25+).Сьогодні бачу, що листочки жовтіють. Скажіть чому і що мені робити з мом фаленопсисом? Це він мені каже "фе" за пересадку чи потрібно було поставити його в темне місце, щоб коріння подружилось із новим субстратом?

Листя жовтіє від надмірного поливання. Дайте субстрату повністю висохнути і ще 1-2 дні не поливати. Поставте орхідею не на прямому сонячному світлі, але достатньо освітленому (бажано не на підвіконні, адже батереї можуть надто підсушувати як листя так і субстрат), обов"язково перевірте на наявність протягів - вони цього не люблять. Хай щастить! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в "Епіцентрі" великий вибір орхідей

Так, їх багато, але майже всі однакові :), в принципі, як і всі вазони, що там є - продають по 30-40, а то і більше однакових :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в "Епіцентрі" великий вибір орхідей

І ціни теж не дуже радують :unsure:

Іноді дуже великий вибір орхідей на базі квітів "Флора", що знаходиться напроти заводу (це як їхати від Променя і спускатися біля піцерії Фелічіта на Набережну, буде зправа поворот і стоїть на дорозі вивіска). Там іноді можна купити інтересні екземпляри, але не скажу що надто дешеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в "Епіцентрі" великий вибір орхідей

І ціни теж не дуже радують :unsure:

Іноді дуже великий вибір орхідей на базі квітів "Флора", що знаходиться напроти заводу (це як їхати від Променя і спускатися біля піцерії Фелічіта на Набережну, буде зправа поворот і стоїть на дорозі вивіска). Там іноді можна купити інтересні екземпляри, але не скажу що надто дешеві.

Дуже інтересних там не бачила, може, того, що не часто там буваю. А от звичайні фаленопсиси недорогі - з однією гілочкою 120 грн., з двома - 150. Але це не 100 %, такі ціни були у Флорі місяць тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни х**себе цены, жена вчера привезла из Люблина две орхидеи, одна 35-40 см - 60 грн., другая 60-65 см - 75 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tanichka, благодарю за информацию про Флору,

а то никак не могла её найти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни х**себе цены, жена вчера привезла из Люблина две орхидеи, одна 35-40 см - 60 грн., другая 60-65 см - 75 грн.

То ще не багато в порівнянні з ЦУМом і Там-Тамом :) Хоча в ЦУмі в більшості випадків продають відбірні квіти, але вони і коштують близько 200 грн., в Там-Тамі орхідеї теж дорогі і майже завжди страшні. В "Лілеї", що на Лесі Українки - фаленопсиси з однією гілочкою я бачила за 225 :blink: . Здивувалась, що негарні, перецвічені орхідеї там продають за 120 грн. - виходить, що купуєш незрозуміло що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни х**себе цены, жена вчера привезла из Люблина две орхидеи, одна 35-40 см - 60 грн., другая 60-65 см - 75 грн.

То ще не багато в порівнянні з ЦУМом і Там-Тамом :) Хоча в ЦУмі в більшості випадків продають відбірні квіти, але вони і коштують близько 200 грн., в Там-Тамі орхідеї теж дорогі і майже завжди страшні. В "Лілеї", що на Лесі Українки - фаленопсиси з однією гілочкою я бачила за 225 :blink: . Здивувалась, що негарні, перецвічені орхідеї там продають за 120 грн. - виходить, що купуєш незрозуміло що.

В ЦУМе Цимбидиум гибридный стоит вроде 395 гривень, а в Там-Таме есть совсем больные и гнилые Башмачки по 80 гривень. Я хазяйке цветочного в Там-Таме предлагала забрать из жалости "обувь" (Пафиопедилюмы, кто не понял) на отживку за символичную плату, а потом вернуть их обратно.

Та куда там. Даже говорить не захотела. Жалко растеньца, сгноят и выбросят же, а не дадут спасти.

Лично я за гибридными орхами езжу в Новую Линию и теплицу Лилилайн и рыскаю в ихней уценке.

В Лилилайне я купила (правда в прошлом году) мини-Цимбидиум и Толумнию по 15 гривень за штуку. Нормальные, только слегка залиты были. Цимб уже ростит цветоносы ) А месяц назад были

у них жирнючие, будто с чьей-то коллекции Фаленопсисы, но при перевозке сильно помялись и попадали на пол. Я кокраз и была в магазине, когда они их разгружали. Те орхи, у которых цветки совсем обпали - были по 60 гривень, а с более-менее нормальными - по 150. Я себе

взяла орангутанга с двумя цветоносами за 60. Всё растения стоили таких денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Там-Таме есть совсем больные и гнилые Башмачки по 80 гривень. Я хазяйке цветочного в Там-Таме предлагала забрать из жалости "обувь" (Пафиопедилюмы, кто не понял) на отживку за символичную плату, а потом вернуть их обратно.

Та куда там. Даже говорить не захотела.

В Там-Тамі орхідею з половиною квіточок, нетоварну на вигляд, уцінюють на 10-20 грн. і продають отаке страхіття за 150-160 грн. Така зажерливість веде до того, що потім стоять ті голенькі орхідеї десь в куточку по 100 грн. і ніхто їх і не купує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Там-Тамі орхідею з половиною квіточок, нетоварну на вигляд, уцінюють на 10-20 грн. і продають отаке страхіття за 150-160 грн. Така зажерливість веде до того, що потім стоять ті голенькі орхідеї десь в куточку по 100 грн. і ніхто їх і не купує.

А Зигопеталумы с половиной цветения видели у них за 98 гривень? Хозяйка одного цветочного, у которой Там-там закупает растения, говорила, что Зиги до того, как стали гнить в у них, стояли аж 300 гривень. Я правда три месяца назад неудержалась и купила один из этих Зигопеталумов.

Очень уж хотела его иметь, хотя и знала, что в Киеве его можно заказать дешевле и здорового. Надеялась выходить, но перед Новым годом он таки "приказал долго жить" и заразил Мильтонию и пару бульб какого-то гигантского Цимбидиума, не помню сорта.

Вот такой была мечта.

880cde0698d7.jpg

57fa5ddecc5e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продають ще іноді цікаві орхідеї (забарвлення і квітка) у "Дім Сад Город" той що біля Тигресу ("Нова лінія") і ціни порівняно з Там-Тамом і ЦУМом відпочивають.

Особисто у мене орхідей немає, але регулярно дарую своїй сестрі. Стараюсь щоб кожен раз були різні. Тому і цікавлюсь ними. Сама не маю жодної, хоч дуже подобаються, у мене друга мутка - акваріум. Буду в неї зроблю кілька фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth, дійсно дуже гарні орхідеї на тому форумі продають.

И не дорогие. Например Ванды (Vanda). В прошлом году в Новой линии их

продавали по 600-1500 гривень, ученили гнилыми по 270.

А в Киеве там с цветоносами 280. Большая разница. А за доставку пяти растений

поездом я раз как-то заплатила 50 гривень. Что купить одну орху

за цену из Новой Линии, а что заказать.

Продають ще іноді цікаві орхідеї (забарвлення і квітка) у "Дім Сад Город" той що біля Тигресу ("Нова лінія") і ціни порівняно з Там-Тамом і ЦУМом відпочивають.

Особисто у мене орхідей немає, але регулярно дарую своїй сестрі. Стараюсь щоб кожен раз були різні. Тому і цікавлюсь ними. Сама не маю жодної, хоч дуже подобаються, у мене друга мутка - акваріум. Буду в неї зроблю кілька фоток.

У меня тоже есть аквариумы. Но хочу сделать своим черепахам вот что:

http://orhidei.org/forum/44-150-1

Это скорее и террариум и орхидариум.ъ

А вот картинка просто орхидариума. Снизу просто вода и нет животных.

20a3d41ddcbd.jpg

Моими первыми зелёными поселенцами будут;

драгоценная орхидея Лудизия

9ef04855e3eb.jpg

И Неоргелия с парой-тройкой Фаленопсисов.

17e6a14d52f4.jpg

Пока что у меня нет стекла. А нужна "баночка" на 500 литров. У меня свой дом с отапливаемой теплицей специально для моих орх строится, но мне теплици мало :_31: Пихну любимиц в стекло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже есть аквариумы. Но хочу сделать своим черепахам вот что:

http://orhidei.org/forum/44-150-1

Это скорее и террариум и орхидариум.ъ

А вот картинка просто орхидариума. Снизу просто вода и нет животных.

20a3d41ddcbd.jpg

Шикарно!!! :ok::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...