Перейти до змісту

Орхидеи


Amaranth

Рекомендовані повідомлення

В Епіцентрі переоцінені орхідеї дуже часто бувають вже нежиттєздатні. Багато разів там бачила орхідеї з повністю гнилим корінням. Такі, що їх не те що продавати, а викидати потрібно. Тому потрібно дуже уважно дивитися на коріння і на листя теж (а це передбачає деякий досвід в утриманні орхідей, новачкам на розпродажі саме в Епіцентрі краще не купувати). Бо я купувала декілька мільтоній і беалару по 30-50 грн. То з чимось принесла додому мучнистого червеця, якого ніяк не можу вивести. Пробувала і фітовермом, і актелліктом, не дуже допомогає. Вже наче й пропав, а потім знову з'являється.

Ці перецінені орхідеї в мене вдома вже по два рази цвіли.

6115797m.jpg 6095317m.jpg6101461m.jpg6159828m.jpg6151636m.jpg6148564m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в Епіцентрі бачила густий кущ не квітнущого Дендробіуму всього за 35 гривень.

Але мені він не треба.

>То з чимось принесла додому мучнистого червеця,

А мильним розчином мили листя? Червець з'являэться від сухого поітря і ... антисанітарії =)

Цього літа я милом і давкою руками вивела. Мило господарське, взяти яке найтемніше, розчинити у воді і вспінити , добре намочити цим розчином серветку і ретельно протерти рослину. Гидота пропадеє не відразу, треба кілька процедур.

Ще можна протирати спиртом/горілкою. З хімії в кімнатних умовах помічний Конфідор. При обробці Актеліком рослини треба виносити на двір, що для мене не практично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth2, дякую. Я господарським милом теж пробувала. Я читала, що мило змивати не потрібно.

Але ця зараза пропадає на пару днів чи тижнів, а потім знову з'являється. Я останнім часом по два рази на тиждень обробляла фітовермом, то більше місяця нічого не було. А вчора бачу - знову вже сидить. Попробую ще конфідором.

А цього червеця я точно з Епіцентру принесла, бо буквально на другий день на купленій орхідеї побачила цю гидоту. А ще в Епіцентрі колись спеціально дивилася на орхідеї, то там був цілий розсадник червеця.

До речі, ви не звернули увагу, в Епіцентрі за 35 грн. був дендробіум нобіле, чи якийсь інший? Бо нобіле в мене є. Хочу ще якийсь. А я влітку там бачила дуже гарні дендробіум-фаленопсіс і Дендробіум Емма. То може, щось з них перецінили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дендробіум Емма то і є дендробіум-фаленопсіс, Емма назва гібриду.

Той, котрий я бачила, Нобіле, а Нобіле бувають різних кольорів...

Маю звичку при купілвлі будьяких вазонів, особливо з наших магазинів, одразу ж пересаджувати їх і обробляти, хай навіть і квітущі. Можна пожертвувати відпаданням квітів заради того, аби вазонка не була "пожована квартирантами", не згнила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.

Я пересаджувала орхідеї, які цвітуть, то нічого з ними не сталося. Квіти не відвалилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...