Перейти до змісту

Буккросінг навпаки


Liberta

Рекомендовані повідомлення

- Блин замуж я хочу чё не понятно что ли?!?

я підозрював варіант "ктобпайоб".

Толік, не надо, я умоляю...ходімо звідси))

Мальвіна підходить до ридаючого Нєзнайки, кладе йому руки на плечі і пестить його.

Мальвіна. Давайтє уйдьом отсюда, я вас прошу, уйдьом і будєм щасліви.(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
- Блин замуж я хочу чё не понятно что ли?!?

я підозрював варіант "ктобпайоб".

ти мене випередив))

йдемо про Дубинянського ліпше поговоримо чи шо? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальвіна підходить до ридаючого Нєзнайки, кладе йому руки на плечі і пестить його.

Мальвіна. Давайтє уйдьом отсюда, я вас прошу, уйдьом і будєм щасліви.(с)

да,но раз ми уже встрєтілісь в такій темці, то може, у Вас є "Адмірал Ушаков"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ, дайте щось почитати (тільки не про авіацію). Що там зараз по руках ходить: Кононенко, Жадан, Матіос, Сняданко, Роздобудько? Я навіть на Забужко "Музей покинутих секретів" згідна. Бо зараз вдома почитати ніц немає.

І трошки не в тему. У мене чиясь "Юлія" Загребельного. Треба би якось повернути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене є і інтєрєсне, і про авіацію. Еммануель називається. ЇЇ там вначалі один мужик в самальоті...

Пе еС Оля, дякую за подяку, я знав, шо тебе заінтєрєсує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене є і інтєрєсне, і про авіацію. Еммануель називається. ЇЇ там вначалі один мужик в самальоті...

Пе еС Оля, дякую за подяку, я знав, шо тебе заінтєрєсує

Ні, про авіацію то не до мене. Мо lilechka зацікавиться. А щоб без авіації - нічого не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо у когось є"Бійцівський клуб" Чак Палагнюк (Паланік), дайте будь-ласка почитати (шукаю укр. мовою) або ж може знаєте де можна завантажити в ел варіанті... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

І тако: я Вас не переслідую, не заздрю, уроків брати не мрію і т.д.

ну скажіть тільки чесно: на фіга ж Вам МІГ-31, повийобуватись, да?

Хм... здивований! :_07:

P.S пробачте за археологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Liberta, будь-ласочка,запропонуй мені щось почитати з твоєї бібліотеки!? ну тільки не тойво... не про авіацію...

Може Паланіка, а може Пікуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, будь-ласочка,запропонуй мені щось почитати з твоєї бібліотеки!? ну тільки не тойво... не про авіацію...

Може Паланіка, а може Пікуля.

Візьми мініатюри Пікуля, якщо сподобається, значить присядеш на нього надовго))

хочеш, захвачу ще "Грушки в тісті" Винничука (автобіографічні оповідання), якщо ти його любиш

можемо зустрітись ввечері біля Гостинця

щось мені теж прихвати, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУУ! Класно! Можемо біля Гостинця або й біля Там Таму(щоб тобі далеко не йти). Візьми мені і Пікуля і "Грушки..." і ще й "Гербарій коханців", якщо це твоя книжка(бачила, що вона десь тут промайнула на борді - хтось читав). Бо я щось із книжок вижилася - не маю що читати.

Віддам тобі "Чебрець..." - він ще й досі у мене.

Тобі можу захопити Іздрика"3:1". Ну або щось із ось цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Гербарій коханців" - не моя, але якщо хтось відгукнеться, то я за тобою на черзі :)

Наталя, мені візьми Гришковця, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Можливо хтось має або зустрічав в продажі в Луцьку "Побежденные"?

Автор романа - И. В. Головкина (урожденная Римская-Корсакова), внучка знаменитого русского композитора, родилась в 1904 г. в Петербурге и, как тысячи людей ее класса, испытала последствия лишения гражданских прав, ужас потери самых близких людей на фронтах Гражданской войны и в застенках ЧК, кошмар сталинских лагерей и жизни на поселении. Свой роман она посвятила памяти тех людей, которые в условиях постоянных слежек, доносительства, идеологического давления и бытового хамства, сумели сохранить высокое человеческое достоинство, не поступились своей совестью, не утратили любви к России и веры в ее грядущее возрождение. В 1970-е и 80-е годы роман распространялся в самиздате и впервые был опубликован лишь после краха коммунистической идеологии.

post-9912-0-87504800-1313238437_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...