Перейти до змісту

Буккросінг навпаки


Liberta

Рекомендовані повідомлення

Можливо, комусь не шкода дати почитати "Сто лет одиночества"?

Цієї книжки зараз в продажу знайти не можу, а бажання її перечитати переслідує уже два тижні...(в електронному варіанті зір не дозволяє читати)

Прочитаю швидко, я читаю навіть так :)

post-9912-0-06272100-1295517865_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 місяця потому...

можливо, у когось є "Генераліссімус Суворов" Леонтія Раковського?

візьму почитати за пиво, сік, цукерки або куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгукніться, в кого є книга "Бизерта.Последняя стоянка". Автор - Александра Ширинская.

(Осенью 1920 года, после ожесточенных боев части Красной Армии взяли Перекоп. В Крыму, который оставался одним из последних оплотов Белого движения в России, объявили эвакуацию… 130 судов, среди которых были корабли Императорской Черноморской эскадры, а также пассажирские, ледокольные, грузовые, буксирные и другие суда, ушли из Крыма. На их борту в турецкий город Константинополь отправилось почти 150 000 человек.

Большинство гражданских беженцев и военных осталось в Турции, Сербии и Болгарии.

23 декабря 1920 года к берегам северной Африки, в тунисский порт Бизерта вошел первый русский корабль, а затем и остальные 32 русских военных корабля. Вместе с военными моряками прибыли и их семьи.

Пять лет Анастасия с родителями, как и другие, семьи русских жили на корабле «Георгий Победоносец». На кораблях была и школа, и ремонтные мастерские и православная церковь Корабли в бухте стояли плотно, прижавшись бортами, а между палубами были переброшены мостики. Моряки говорили, что это военно-морская Венеция или последняя стоянка тех, кто остался верен своему императору. Каждое утро поднимался Андреевский стяг. Здесь был настоящий русский городок на воде. На сушу морякам выходить было запрещено. Моряки и их семьи жили в карантине. Вот так начиналась эмиграция наших соотечественников)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піднімаю темку

можливо, попадала комусь до рук, на очі книга "Бизерта. Последняя стоянка". Автор Александра Ширинская

виглядає так

post-9912-0-86685600-1305905879_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

А у кого є "Житие протопопа Аввакума, им самим написанное" або можливо зустрічали у продажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Электронная версия точно не пойдёт? Тогда можно распечатать - там 30 страниц всего: _protopop_avvakum_zhitie_protopopa_avvakuma_im_samim_napisannoe.rtf.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Электронная версия точно не пойдёт? Тогда можно распечатать - там 30 страниц всего: _protopop_avvakum_zhitie_protopopa_avvakuma_im_samim_napisannoe.rtf.zip

ursa, дякую за ссилку

уже друкую))

в електронному варіанті ну ніяк - ні зір не дозволяє, ні душа))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо у когось є література англійською мовою? Дайте почитати! :g15:

Firefox Down by Craig Thomas интересует? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох, лілічка! ото читаю, читаю і не можу зрозуміти, де подвох (як любив говорити мій колишній шеф: відчуваю, що на.обують, не знаю де)

от і англійською читаєте, і навіть уроки даєте, і вірші любите, на ровері катаєтесь і йогою займатись будете і смачною вечерею себе побалувати можете: кругом була, все знаю, все бачила…))

ну прототипом МІГ-31 ви мене просто вбили))

Ліля, ну скажіть, що Вікі скористались, га?)

і що МІГ-31 Вам нафіг не потрібний, а повийо.. хочеться? (тим більше,що книжка троха не про те)

І тако: я Вас не переслідую, не заздрю, уроків брати не мрію і т.д.

ну скажіть тільки чесно: на фіга ж Вам МІГ-31, повийобуватись, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, не мало ж Ви про мене дізнались... :blink:

А тепер про Міг-31... Коли побачила, запропоновану мені книжечку, відразу ж прочитала рецензію. Не можу ж я все знати!

А що дивного в тому, що мене цікавить авіація? Про літаки знаю достатньо, так як татко, колишній льотчик, розказав немало... Думаєте мені буде нецікаво прочитати дану книгу, а потім з татком обговорити цікаві факти, які прочитаю?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий вечір, Анатолій :0011:

я просто ето...любознатєльна :blush:

як співав класік: але була ти любознатєльна, хотіла всьо на світі знать(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberta, не мало ж Ви про мене дізнались... :blink:

Лілічка, то Ви дуже для цього постарались, в жодну темку неможливо зайти, щоб не взнати, яка Ви хороша й талановита)

А про те, що Вас цікавить авіація - я уже плачу... :D

Ви мені нагадуєте дівчинку з анекдота:

парень Девушке:

- Танцуешь?

- Танцую, пою, стихи читаю, кошек люблю...

- Ты че плетешь?

- Плету, вышиваю, спицами вяжу.....

- Гонишь, что ли?

- Гоню самогон, брагу, нефть иногда...

- Да че ты лечишь?

- Геморрой, гайморит, сексуальные расстройства...

- Ты че? Тупишь?

- Туплю, острю, точу ножи-ножницы, бритвы...

- Чё???

- Блин замуж я хочу чё не понятно что ли?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий вечір, Анатолій :0011:

я просто ето...любознатєльна :blush:

як співав класік: але була ти любознатєльна, хотіла всьо на світі знать(с)

ти думав же безосноватєльно

було меня подозрєвать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про те, що Вас цікавить авіація - я уже плачу... :D

Тупенька, напевно я, не розумію... Що в моєму захопленні такого дивного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...