Перейти до змісту

Еспешіаллі фор Tolik_lt


difoto

Рекомендовані повідомлення

Сага в трьох частях о том, как банк таблічку сносіл.

Раз

Два

Трі!

Я надєюсь, у нас(то єсть у вас) нє всьо так брутально?

ЗІ єслі шо, за 10% от прєміі могу оторвать свой зад і подработать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто **** ОООООППППААААА!!!!!! як у тої Анни і всієї їхньої банківської пі*добратії голова на місці. оце нерви. учіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вніманіє вапрос:

скільки банківських працівників потрібно для демонтажу лже-баннера? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно было почитать , у нас похожая ситуация, общаемся минимум по телефону , а максимум по электронке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надихає. Мені вже третій місяць зовнішню рекламу на відділення ліплять. В мене вже комплекси почали розвиватись через власну недієздатність. А виявляється "нет предела для совершенства".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене така чуйка, що Анна Скворцова відправила ту всю переписку не випадково...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкажу ще один випадок котрий більш близький по географії.

працював в Укрсиббанку - десь в 2006 весною його купують французи і Shura, котрий на той момент вже переїхав у Київ, присилаю фотографію де біля центрального офісу банку стоять Г подібні стойки із прапором ббанку, прапором України ( вони спадали зверху вниз, тобто смужки йшли по вертикалі у державному прапорі) та новопоставлений прапор Франції - і як не дивно теж смужками по вертикалі

якщо ви пам"ятаєте то у прапора Франції смуги вертикальні, а наші горизонтальні - тобто поруч стояти два прапори із однаково направленими смугами не можуть - бо це або не Франція, або не Україна

як щирий патріот - пишу лист на зам.голови правління по рекламі і описую свою бачення ситуації, та прошу виправити цю безглузду помилку. приходить через деякий час лист перенаправлений на зе одного замголова, котра відповідає ще за щось там - з поясненням що то до неї, і прозанням розібратись.

.....

проходить тижня три...

здивований Шура присилає фото де прапор Франції правильно розміщений - його повернули на 90 градусів і смуги вже по горизонталі,але перерпендикулярно нашому - СЛАВА БОГУ, є розум у людей...

проходить щедесь три тижні.....

Шура присилає фото де прапор України теж повернули на 90 градусів - і знову смуги на прапорах в одну сторону

я в шоці, Сашка теж, пишу знову

відповідь унікальна

- Прапор України перероблений по аналогії із французьким, якщо не подобається- звертайтесь у головне представництво банку у Франції

фініта ля комедія....

слів немає, одні звуки ПІ. бо на мою думку аналогія полягає у розмірах, кольоровій гамі, але не у тому що смуги державних прапорів ставити в одну лінію коли вони мають бути перпендикулярно...

я закинув цю тему надовгий час. і за два дні до звільнення вирішив відіслати всю переписку голові правління, з своїми зауваженнями та уточненями

відіслав....

через кілкьа годин одзвонили із Західного департаменту і сказали щоб я більше до компа не підходив до звільнення, а тим більше нічого не писав - видно все ж таки комусь дали по шапці, а далі всім захотілось крові нижчестоячих - дійшли і до мене, але я вже практично розрахований був.

наскільки знаю праври так і досі стоять...

P.S. можливо помилився у початкових напрямках смуг - вертикаль чи горизонталь, ви вже вибачте - 5 років пройшло, але суть зрозуміла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатє, коллєга, від сніза на новой авє очєнь даже

а хдє ви работаєтє?

Мені також сподобалось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...