Перейти до змісту

Хокей


P4elovek

Рекомендовані повідомлення

Свині, вони й на льоду свині

CFPTyF-W0AEzaMu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то, російські вболівальники теж засуджують таку поведінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
32 минуты назад, mykola сказал:

Вчора закінчилась кваліфікація чемпіонату світу 2018 року з хокею

А чому коли чемпіонат почався ніхто не писав про подію, не обговорював? :) Чи головне рашку мокнути, коли щось трапляється з ними і тоді тема цікава? Да х... з нею з тою рашкою, то їх проблеми... вони завжди у ЧС беруть участь, виграють інколи, призерами стають...а от де Україна по хокею, це нікого не цікавить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Чемпіонат світу-2019 в Дивізіоні IB за участю національної збірної України відбудеться в столиці Естонії Талліні. Турнір прийме арена «Тондіраба Айс Голл», у якій під час хокейних матчів можуть розміститися майже 6000 глядачів. Ця багатофункціональна арена була відкрита в серпні 2014-го року, повідомляє XSport.

Суперниками збірної України стануть команди Японії, Польщі, Естонії, Румунії та Нідерландів. Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, а найгірша команда за підсумками чемпіонату відправиться до Дивізіону IIA.

Чемпіонат світу в Естонії відбудеться в кінці квітня 2019 го року. Точні дати проведення турніру Міжнародна федерація хокею повідомить пізніше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казка з сумним кінцем: сенсаційна Швейцарія програла шведам фінал ЧС з хокею в серії буллітів

Цитата

До сенсації залишався крок. Так, перемога Швейцарії була б сенсацією. Але не випадковістю. На шляху до фіналу альпійці обіграли у плей-оф головних фаворитів – фінів і канадців. І ледь не прибрали зі свого шляху третього ключового претендента на головний трофей – збірну Швеції.

Швейцарці здивували з самого початку. Статус матчу їх не знітив. Команда Патріка Фішера грала в притаманний собі атлетичний хокей, нав’язуючи суперникові боротьбу на всіх клаптиках майданчика. Очікуваного домінування чинних чемпіонів у дебюті гри не було. І те, що швейцарці відкрили рахунок, теж дивиною не виглядало. Результативну атаку, наважившись на індивідуальний прохід, ініціював Енцо Корві. Його кидок Андерс Нільссон відбив, але Ніно Нідеррайтер, підтримавши наступ з глибини, шансів голкіперові не залишив.

Щоправда, відігралися шведи дуже швидко: сильним кидком з середньої відстані верхній кут воріт вразив Ґустав Нюквіст – 1:1.

Після перерви ситуація на льоду не змінилася. Кожна зі сторін гнула свою лінію. Як не намагалися технічніші і досвідченіші шведи змінити хід гри на свою користь, нічого їм не вдавалося. Більше того, Тімо Майєр, реалізувавши більшість, удруге в матчі вивів альпійців уперед. Варто відзначити, що в цьому епізоді непереконливо зіграв, не відбивши не найсильнішого кидка у правий від себе кут, Нільссон.

Проте на перерву команди знову пішли за рівного рахунку. На цей раз з середньої відстані сильно кинув Міка Зібанеджад, а дезорієнтований суперником Леонардо Дженоні зреагувати не зумів – 2:2.

У заключній 20-хвилинці основного часу команди були помітно обережніші, хоча загалом ближчими до успіху були шведи. Особливо коли два поспіль вилучення отримав Роман Йозі. Другий з цих штрафів взагалі комічний: дві хвилини Роман заробив, вступивши в гру ще за межами майданчика, перехопивши шайбу, ледь коли хвіртка лави штрафників була відкрита.

Не поспішали розкриватися команди і впродовж 20-ти хвилин овертайму в форматі «чотири на чотири». Більше шайбою володіли шведи, але сказати, що команда рікарда Ґрьонборґа була до перемоги ближчою навряд чи можна. Навпаки, за чотири хвилини до сирени Андерс Нільссон дивом зреагував на кидок з п’ятака від кевіна Фіали. А буквально на останній секунді шайба після сильного кидка у виконанні Адама Ларссона влучила у стійку.

Булліти розпочалися для швейцарців вдало – з влучного кидка Свена Андріґетто. Однак наступних чотири рази альпійці (Фіала, Корві, Гаас і Нідеррайтер) переграти Нільссоне не змогли, тоді як шведи Олівер Екман-Ларссон та Філіп Форсберґ в купі з воротарем стали співтворцями фінального акорду 11-го в історії «Тре Крунор» і другого поспіль чемпіонства.

Швеція – Швейцарія – 3:2 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Ніно Нідеррайтер (Роман Йозі, Кевін Фіала), 16:38. 1:1 – Нюквіст (Маттіас Екгольм), 17:54. 1:2 – Тімо Майєр (Корві, Роман Йозі – більш.), 23:13.2:2 – Зібанеджад (Екман-Ларссон – більш.), 34:53. 3:2 – Філіп Форсберґ (вирішальний булліт)

Швеція: Андерс Нільссон; Адам Ларссон – Екман-Ларссон, Раккель – Зібанеджад – Янмарк; Йон Клінґберґ – Гампус Лідгольм, Горнквіст – Мікаель Баклунд (к) – Нюквіст; Вікстранд – Маттіас Екгольм, Філіп Форсберґ – Кемпе – Віктор Арвідссон; Еверберґ – Ліас Андерссон – Якоб Де Ла Роуз - Юган Ларссон – Пяярві. Тренер – Рікард Ґрьонборґ

Швейцарія: Леонардо Дженоні; Роман Йозі – Рафаель Діас (к), Кевін Фіала – Корві – Ніно Нідеррайтер; Кукан – Унтерзандер, Тімо Майєр – Вермін – Андріґетто; Мірко Мюллер – Міхаель Фора, Ґреґорі Гофманн – Ґаетан Гаас – Сімон Мозер; Лукас Фрік – Балтісберґер, Шарвей – Шеппі – Род. Тренер – Патрік Фішер

Кидки: 38 (13 + 11 + 8 + 5) – 27 (7 + 8 + 3 + 9)

Штраф: 4 – 10

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
On 18.05.2015 at 08:46, Volyniaka сказано:

Свині, вони й на льоду свині

CFPTyF-W0AEzaMu.jpg

 

Вчора моложіна збірна Канади розгромила росіян в суху - 5:0.

 

Де наш Бордівець з Торонтівщини? Чому не пише про це?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...