Перейти до змісту

новый революционный форм-фактор телефона


Рекомендовані повідомлення

-= ССЫЛКА =-

я попробовал - в самом деле удобнее пользоваться будет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, прикольно ;)

Вот вам и наглядное пособие типа "как делать деньги". Запатентовал мужик новый форм-фактор, а потом гляди и денежка рекой потечет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну незнаю-незнаю....

переверул свой ерик 610 (он одинаковый со всех строн) по клавишам тыкать удобнее, телефон увереннее лежит в руке НО одновременно рука закрывает екран, что несовсем удобно, ИМХО

особенно если жать правой рукой клавиши слева

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если концепцию поддержат производители, то, imho, первым делом блок кнопок наклонят вправо (это уже в "перевернутом" телефоне), а экран сместят и тоже немного наклонят, но уже влево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабудьте дірку в руці для антенки зробити))))))) А ваще ідея оригінальна, на перший погляд дико виглядає, але потім так прикинувши мож і справді зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, такой форм-фактор надо было внедрять еще с момента когда дисплей стал занимать больше трети лицевой панели телефона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ми звикли піднімати очі вгору від клавіатури, до екрану, щоб поглянути на написане. Так само і в десктопах, і в ноутбуках, і в мобілках: клава внизу. Спочатку дивимся на кнопки і букви, а потім піднімаємо очі вверх на екран. Перестроїтися трохи важкувато.

2. Якщо натискати на кнопки, які відразу над екраном (наприклад, нижня ліва, і тримати телефон правою рукою), то великий палець закриває 20-30% екрану. Вже незручно.

3. Розміри телефону від цього не зменшаться, а навпаки.

4. Якщо буде джойстик прямо над екраном - фіг пограєш в ігру. Буде затуляти палець екран.

5. Навіть коли притуляєш телефон екраном до вуха - на екрані появляються плями від вологості. Уявляю, що буде, якщо в екран доведеться говорити... В когось він буде нормальним, а в когось - вічно запльованим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если концепцию поддержат производители, то, imho, первым делом блок кнопок наклонят вправо (это уже в "перевернутом" телефоне), а экран сместят и тоже немного наклонят, но уже влево

Ну, це виключно з точки зору людини, яка користується телефоном правою рукою. А треба не забувати, що багато є людей, які являються лівшами. Тим більше, на заході в Америці, де лівша - це нормальне явище, а не хвороба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі, нікого не хотів образити. Просто, наскільки я знаю, в нас у школах намагалися раніше переучувати дітей на праву руку. Одна знайома педіатр розповідала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то щось типу такого було б набагато зручніше.post-776-1171394692.jpg

І фільми дивитись, і в ігри грати, і в неті лазити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...